Horoskop dzienny - czwartek 25 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 25 maja zapowiada się naprawdę ciekawie. Kto będzie walczył dziś z niewyspaniem, a kto będzie mógł liczyć na więcej luzu? Nie czekaj, odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny - Baran 

Będziesz dziś nieco niespokojny i podejrzliwy. Nie daj się jednak ponieść wizjom w twojej głowie i zastanów się, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, czy może zbyt dużo sobie dopisujesz. W pracy potrzebne skupienie. Doskonale wiesz, że jesteś w stanie dać z siebie więcej. 

Zobacz wideo Roślina Pilea (pieniążek) - jak o nią dbać, by cieszyła oko?

Horoskop dzienny - Byk 

Nerwy psują ci ostatnio radość codziennego dnia. Może poszukaj różnych metod relaksacji? Bez wątpienia ci się przydadzą i być może przyniosą w końcu upragnione ukojenie. Jeśli coś zaprząta twoje myśli, porozmawiaj z bliską osobą. Będzie ci lżej na sercu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Ostatni tydzień był dla ciebie dość ciężki, dlatego kolejny dzień wstawania do pracy rano nie będzie łatwy. Brakuje ci entuzjazmu, ale gdy już wykrzesasz z siebie nieco więcej energii, będzie naprawdę warto i zostaniesz doceniony. 

Ślub (zdjęcie ilustracyjne) Ile dać do koperty na wesele? Kwoty poszły w górę. Jak się przygotować?

Horoskop dzienny - Rak 

Domowe prace spędzają ci sen z powiek, ale uwierz, jest już bliżej niż dalej. Zachowaj spokój, a wszystko ułoży się zgodnie z planem. Niebawem znajdziesz trochę czasu, by odpocząć i spędzić czas na mieście ze znajomymi. Dobrze go wykorzystaj! 

Horoskop dzienny - Lew 

Jeśli jesteś singlem, być może wpadnie ci w oko ktoś w twoim otoczeniu i niemal od razu stracisz dla tej osoby głowę. Uważaj, choć zwykle nawiązywanie relacji idzie ci jak z płatka, tym razem nie będzie tak łatwo, a wasze zaloty mogą nie spotkać się z zachwytem. Czasami taka po prostu bywa, pogódź się z tym. 

Horoskop dzienny - Panna 

Ostatnio spędzasz naprawdę dużo czasu przed komputerem i telefonem. Dziś nie będzie inaczej, ale praca rządzi się swoimi prawami. Zaplanuj weekend pełen rozrywek na świeżym powietrzu, twoje oczy i umysł będą wdzięczne. 

Horoskop dzienny - Waga 

Zamieszanie, rozgardiasz, dziwne zbiegi okoliczności i złośliwość rzeczy martwych - tak w skrócie można podsumować ten dzień. I choć nie będą to warunki idealne do pracy, musisz sobie w nich po prostu poradzić. Po prostu przetrwaj. 

Borowik szlachetny - zdjęcie ilustracyjne Grzyby w czerwcu. Co rośnie teraz w polskich lasach? [LISTA]

Horoskop dzienny - Skorpion 

Bliscy będą potrzebować dziś rozmowy, wysłuchaj ich spokojnie i nie sprowadzaj rozmowy do mówienia tylko o sobie. Nie musisz dawać złotych rad, wystarczy, że przy nich będziesz i okażesz im wsparcie. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Po głowie chodzi ci wizja, by nieco więcej się ruszać. Jeśli nie wiesz, na jaki sport postawić, zacznij spokojnie - od spaceru czy wyboru schodów zamiast windy. Siłownia również nie brzmi zachęcająco? Poćwicz w domu i przestań szukać wymówek. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Dziś skupisz się na nadrabianiu zaległości w pracy i szkole. Nie udawaj, że ze wszystkim jesteś na bieżąco, bo ktoś się zorientuje i czekają cię konsekwencji. Postaw na szczerość i weź się do roboty. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Twoja wrodzona złośliwość zaczyna męczyć niektóre osoby. Może zrób eksperyment i spróbuj po prostu być miłym przez cały dzień? Pokaż ludziom swoją łagodniejszą twarz, a spojrzą na ciebie zupełnie inaczej. 

Horoskop dzienny - Ryby

Jeśli dziś się nie wyśpisz, może czekać cię naprawdę trudny dzień ze spóźnieniami i ogólnym roztargnieniem, co bardzo cię zdenerwuje. Niestety niewiele możesz z tym zrobić. Po prostu dziś połóż się do łóżka zdecydowanie wcześniej, a część obowiązków przełóż na inny dzień. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: