Horoskop dzienny - wtorek 23 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 23 maja dla wszystkich znaków zodiaku. Czy Rak zazna upragnionego odpoczynku? Czy życie uczuciowe Skorpiona nabierze rozpędu? Znajdź swój znak zodiaku i już dziś przygotuj się na to, co niesie ci przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Przed tobą dzień pełen niespodzianek. Nie zacznie się jednak najlepiej, a poranek nie przyniesie ci motywacji do działania. W miarę mijającego dnia los będzie się odmieniać. W pracy zaskarbisz sobie uznanie współpracowników. Podejmiesz spontaniczną decyzję, która obróci twoje życie o 180 stopni, a po powrocie do domu czeka na ciebie niespodzianka przygotowana przez twoją drugą połówkę. 

Zobacz wideo Jak dbać o sadzonki pomidora?

Horoskop dzienny - Byk

Choć z natury jesteś towarzyski, będziesz potrzebował wyciszenia. To sprawi, że cały dzień spędzisz w czterech ścianach swojego mieszkania. Wolny czas poświęcisz na odpoczynek i samorozwój. To ukoi twoje zszargane nerwy. Na jedną ze swoich życiowych rozterek popatrzysz z zupełnie innej perspektywy. Nadchodzące dni mogą okazać się przełomowe. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nareszcie odzyskasz dobry humor. Nastawiony będziesz na kontakt z drugim człowiekiem, przez co twój grafik po brzegi będą wypełniały spotkania ze znajomymi. Przełożysz swoje plany i marzenia na działania. Pomoże ci w tym ktoś zaufany spod znaku Raka.

Horoskop dzienny - Rak

Ostatnie dni były dla ciebie wyjątkowo męczące. Towarzyszył ci także ciągły stres związany z pracą, życiem prywatnym i przyszłością. Nie martw się na zapas. Nie wszystko będziesz w stanie załatwić od razu. Zrelaksuj się i odpocznij, żeby choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. 

Horoskop dzienny - Lew

Odkryjesz w sobie dotąd nieznane pokłady ambicji, co pozwoli ci mierzyć naprawdę wysoko. Czyżby w pracy szykował się awans? To doskonały czas, aby starać się o podwyżkę. Twoja siła przebicia będzie na tyle silna, że niezależnie od prośby ciężko będzie ci odmówić. 

Truskawki - zdjęcie ilustracyjne Jak powinno się myć truskawki? Sposoby na zachowanie ich świeżości

Horoskop dzienny - Panna

Postanowisz zadbać o swoją kreatywność, dzięki czemu odnajdziesz zupełnie nową pasję. Staniesz także przed dużym wyzwaniem, jednak bez trudu będziesz w stanie je pokonać. Dzięki swojemu sprytowi unikniesz także poważnego konfliktu w pracy.

Horoskop dzienny - Waga

Nareszcie zrozumiesz, że twoje ciągłe napięcie tylko ci szkodzi, a dodatkowo przekłada się na życie osób z twojego otoczenia. Znajdź trochę czasu na odpoczynek. Masz wystarczająco dużo rzeczy do zrobienia tu i teraz, aby jeszcze zamartwiać się sprawami ze swojej przeszłości. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Bliska ci osoba nareszcie zdobędzie się na szczerość, aby wyznać swoje uczucia. Nie lekceważ jej i nie każ zbyt długo czekać. Przez twoje niezdecydowanie mogą zepsuć się wasze relacje, które nie łatwo będzie odbudować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Przed tobą trudny dzień. Pracodawca nie będzie dla ciebie łaskawy i zasypie cię całą masą obowiązków. Z niektórymi nie będziesz w stanie sobie poradzić samodzielnie. Nie zgrywaj bohatera. Poproszenie współpracowników o pomoc nie będzie wyrazem słabości. To dobry czas, aby nauczyć się asertywności.

Kleszcz - zdjęcie ilustracyjne Co przyciąga kleszcze? Unikaj tych rzeczy aby zmniejszyć szansę na kontakt

Horoskop dzienny - Koziorożec

Na horyzoncie mgliście pojawia się wizja dużych pieniędzy. Jesteś więc na właściwym torze. Nie zapominaj jednak o swoim życiu prywatnym. Twoi bliscy będą ci wdzięczni za poświęcenie im choć odrobiny uwagi. Ktoś spod znaku Barana nie życzy ci najlepiej. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Cały dzień będziesz bojowo nastawiony. Uważaj, aby nie wywołać niepotrzebnej kłótni. Szkody będzie znacznie ciężej naprawić, niż powstrzymać się od tego jednego, niepotrzebnego komentarza. Zachowaj spokój i pozwól, by czas zadziałał na twoją korzyść.  

Horoskop dzienny - Ryby

Grożą ci duże nieporozumienia w rodzinie. Uważaj szczególnie na dwulicowe osoby. Twoje życie uczuciowe nabierze niespodziewanego rozpędu. Możesz liczyć na nowe znajomości, które w przyszłości zaowocują czymś więcej. Rozglądaj się szczególnie za pewnym Bykiem. To on może skraść twoje serce.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: