Horoskop dzienny - poniedziałek 22 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 maja dla wszystkich znaków zodiaku. Przed czym powinna powstrzymać się Waga? Jaka szansa może uciec sprzed nosa Wodnikowi? Znajdź swój znak i sprawdź, jaki czeka cię dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Baranie, z niebywałą "radością" i "energią" zabierzesz się dziś za domowe obowiązki. Trudno - tak właśnie kończy się odkładanie wszystkiego na potem. Pogoń do pomocy zaprzyjaźnionego Raka, a na pewno pójdzie łatwiej.

Horoskop dzienny - Byk

Byku, więcej entuzjazmu, a mniej sceptycyzmu. Nie obawiaj się proponowania własnych rozwiązań, bo te idee mają spore szanse na uznanie ze strony współpracowników. Pamiętaj tylko o zachowaniu umiaru i uważnym wsłuchiwaniu się w sugestie innych osób. Wspólnie stworzycie coś nadzwyczajnego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoba, która do tej pory celowo unikała towarzystwa Bliźniąt, dziś zacznie zachowywać się nadzwyczaj przyjaźnie. Ale bez obaw, niczego nie knuje. Po prostu jest z natury nieufna i musiała zbadać teren. Pogadacie sobie przy kawie i okaże się, że macie sporo wspólnego.

Zobacz wideo Tarta czekoladowa ze słonym karmelem [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Rak

Popołudnie przyniesie Rakowi wiele przygód. Najpierw natkniesz się na kogoś, kogo od dawna nie widziałeś i za kim raczej nie tęskniłeś, a później wpadniesz na przyjaciela, z którym chętnie podzielisz się wrażeniami z tego pierwszego spotkania. Spontanicznie wybierzecie się na małą imprezę.

Horoskop dzienny - Lew

Lwie, zwolnij trochę. Nadmierne poświęcenie karierze i obowiązkom może znacznie odbić się na twoim zdrowiu i życiu prywatnym. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek, wróć do ulubionych aktywności, a twoja codzienność znów nabierze barw.

Horoskop dzienny - Panna

Panno, kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Jeśli odpowiedź brzmi mniej więcej: "Yyy... eee... nie wiem", to w poniedziałek koniecznie pozwól sobie na przyjemności i zachcianki. Odrobinka rozrzutności nie zaszkodzi, bo niedługo przyjdą spore pieniądze.

Horoskop dzienny - Waga

Spokojnie, Wago. Nie wszystko pójdzie dziś po twojej myśli, ale naprawdę nie ma powodu, żebyś robiła z tego dramat. Przelewanie złości na przyjaciół to zawsze zły pomysł. Po prostu zaciśnij zęby i postaraj się jakoś przetrwać poniedziałek. Na szczęście zły dzień minie ci dość szybko.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niewykluczone, Skorpionie, że ten poniedziałek zapamiętasz na długo. Jesteś na ostatniej prostej do osiągnięcia celu, nad którym od dawna pracowałeś. Niestety nagły sukces nie pozwoli ci na wytchnienie - zaczną napływać coraz to kolejne oferty współpracy, z których aż grzechem byłoby nie skorzystać.

Horoskop dzienny - Strzelec

W przypadku Strzelca poniedziałek to stan umysłu. Co pięć minut będziesz zerkać na zegarek w nadziei, że minęła przynajmniej godzina pracy. Niestety nie ma lekko. Uważaj, bo przez roztargnienie możesz wplątać się w niezręczną sytuację.

Kleszcz - zdjęcie ilustracyjne Co przyciąga kleszcze? Unikaj tych rzeczy aby zmniejszyć szansę na kontakt

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożcu, w poniedziałek wyjątkowo nie kieruj się intuicją w sprawach zawodowych. Najpierw uważnie przyjrzyj się sytuacji i poradź kogoś bardziej doświadczonego. Twoimi sprzymierzeńcami będą przede wszystkim Ryby, ale pomocny okaże też inny Koziorożec.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poniedziałek przyniesie Wodnikowi sercowe rozterki. Przez cały dzień będziesz myśleć o jednej osobie, a w nocy będziesz śnić o drugiej. Zdecyduj w końcu, kto odpowiada ci bardziej, zanim jacyś inni adoratorzy przejmą inicjatywę. Działaj już dziś, jutro może być za późno!

Horoskop dzienny - Ryby

Rybko, nie umniejszaj swoich zasług. Kiedy ktoś mówi, że jesteś super albo że świetnie sobie z czymś poradziłaś, nie doszukuj się w tym fałszu. Zacznij siebie doceniać, zwłaszcza że potrafisz dawać z siebie 200 procent. W poniedziałek zostaniesz za to hojnie wynagrodzona.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: