Horoskop na weekend 20-21 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 20-21 maja. Najbliższe dni będą czasem regeneracji dla większości znaków zodiaku. Więcej pracy będą miały Barany i Lwy, jednak mogą się spodziewać wspaniałych efektów. Co jeszcze czeka nas w ten weekend?

Horoskop weekendowy - Baran

Przed tobą wyjątkowo aktywne dni. Dzięki wielkim pokładom energii dokończysz wiele rozpoczętych prac w ogrodzie. Pogoda będzie ci sprzyjać, a ruch na świeżym powietrzu dobrze na ciebie wpłynie.

Horoskop weekendowy - Byk

Nie rezygnuj ze swoich planów, dzięki pomocy Koziorożca szybko uporasz się z zaległościami w pracy i spędzisz więcej czasu z bliskimi. Szykuj się na wielkie wyjście, ponieważ Rak zaskoczy cię swoim pomysłem.

Zobacz wideo Dominik Brodacki gościem Zielonego Poranka Gazeta.pl (19.05)

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

Mimo niesprzyjającej pogody spędzisz czas z przyjaciółmi i dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na swój temat. Nie chowaj w sobie urazy wobec pewnej kobiety, bo w ten weekend złoży ci niespodziewaną wizytę.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop weekendowy - Rak

Dzięki dobrej organizacji dokończysz wszystkie rozpoczęte projekty. Spędzisz ten weekend w towarzystwie partnera - wykorzystaj wspólny czas na poważną rozmowę o przyszłości.

Horoskop weekendowy - Lew

Gwiazdy zapowiadają zmianę sytuacji finansowej. Dojdziesz do pewnych wniosków i inaczej rozplanujesz budżet na ten tydzień. Zastanów się, czego naprawdę potrzebujesz.

Horoskop weekendowy - Panna

Przed tobą dni pełne ekscytacji i nowych wyzwań. Nie siedź w domu i skorzystaj z zaproszenia Raka na wspólną przejażdżkę po mieście. Złapiesz więcej dystansu i wpadniesz na dobry pomysł.

Księżyc i Wenus Po zachodzie słońca na niebie pojawia się jasny punkt. Co to za obiekt?

Horoskop weekendowy - Waga

Ten weekend na pewno możesz zaliczyć do udanych. Dobry nastrój będzie ci sprzyjać, odpoczniesz i spędzisz czas z bliskimi. Wodnik przekaże ci ważną wiadomość.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Sobota będzie wyjątkowo pracowita, jednak w niedzielę odpoczniesz od zgiełku, który na co dzień cię otacza. Skup się na własnych potrzebach, bo tylko ty znasz je najbardziej.

Horoskop weekendowy - Strzelec

Baran przekona cię do pewnej zmiany w twoim życiu, która wyjdzie ci na dobre. Posłuchaj jego rad, bo w ten weekend wyjątkowo się przydadzą. Wolne dni wykorzystaj na odpoczynek na łonie natury - poznasz tam kogoś wyjątkowego.

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Nie rezygnuj tak szybko z planów wakacyjnych. Teraz dopniesz je na ostatni guzik. Dzięki pomocy Wagi bardzo odpoczniesz, szczególnie w niedzielę.

Horoskop weekendowy - Wodnik

W ten weekend popiszesz się swoim talentem kulinarnym. Nie zniechęcaj się po kilku próbach, tak naprawdę masz wiele niewykorzystanych talentów.

Start satelity (zdj. ilustracyjne) Tajny satelita Rosji rozpadł się w kosmosie. Służył zaledwie 2 miesiące

Horoskop weekendowy - Ryby

Otrzymasz ważną wiadomość od członka rodziny. To zdecydowanie wpłynie na twoje plany na najbliższe dni. Nie przejmuj się opinią innych - przemyśl, czego sam potrzebujesz.

Więcej o: