Horoskop dzienny - środa 17 maja 2023 [BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK, RYBY]

Jaka środa czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Strzelca i Raka? Czy Byki i Skorpiony będą miały problemy w pracy? Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na 17 maja 2023 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą miały wiele powodów do zadowolenia: dobra passa w pracy to dla was sygnał, że możecie nieco zwolnić tempo. Nie możecie przecież zawsze pracować na 150 proc. Macie prawo do odpoczynku i go egzekwujcie. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Pierwsze sygnały zawodowego sukcesu wpłyną bardzo pozytywnie na waszą pewność siebie. Nie zapomnijcie jednak, by nie reagować zbyt emocjonalnie w stosunku do swoich przełożonych. Mogą odebrać to jako złość, a nie duże zaangażowanie w dany projekt.
Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta mogą być dziś w gorszym humorze, a spowodowane to będzie poczuciem rutyny. Dodatkowo za dużo robicie dla innych, przez co zaniedbujecie swoje potrzeby. Czas bardziej skupić się na sobie i nie mieć z tego powodu żadnego poczucia winy.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki otrzymają dziś radę od osoby od was starszej, którą w niedługim czasie będziecie mogli wykorzystać na swoją korzyść. W pracy jesteście niezastąpieni, jednak nie warto cały czas się przemęczać. Zwolnijcie trochę tempo.

Horoskop dzienny - Lew

 • Single i osoby w związkach powinny postawić na otwartość oraz szczerość, dzięki którym zyskacie przychylność nowych osób lub partnera. Lwy będą miały też dużo okazji do tego, by zaplanować jakieś istotne zmiany w swoim życiu. W kwestiach zawodowych czeka was dobry dzień.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny będą dziś czuły się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jesteście dziś bardzo energiczni i pewni siebie, co wykorzystacie w pracy - nie nadużywajcie jednak swojej władzy nad innymi. Mogą pojawić się konflikty.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop tygodniowy: 16-21 maja

Horoskop dzienny - Waga

 • Dobra forma sprawia, że Wagi nie potrafią dziś usiedzieć na miejscu. Będziecie bardzo aktywni w pracy oraz w domu. Zawodowo uda wam się zakończyć pewien projekt, jednak w domu wasza nadpobudliwość może zdenerwować domowników.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony mogą być zmęczone fizycznie i psychicznie, a to przez przeszkody w życiu prywatnym, które w ostatnim czasie trzeba było pokonać. Sprawy, nawet jeśli trochę wolno, cały czas idą do przodu - nie poddawajcie się teraz, bo później możecie tego bardzo żałować.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny skupić się dziś na ważnych wyborach, które będą miały wpływ na przyszłość. Skoncentrujcie się na swoich celach, a wszystko się uda. W pracy pozytywnie zaskoczy was szef, który niespodziewanie pochwali was za jakiś projekt.

Truskawki - zdjęcie ilustracyjne Jak powinno się myć truskawki? Sposoby na zachowanie ich świeżości

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce mogą być dziś nerwowe, zwłaszcza w kontaktach z osobami z pracy. Nie umiecie poradzić sobie z negatywnymi emocjami, które niemal zżerają was od środka. Nie wstydźcie się prosić o pomoc - każdy potrzebuje wsparcia i nie jest to powód do wstydu.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Pewne przeszkody, które staną na waszej drodze, da się pokonać dzięki optymizmowi. W najbliższych dniach zastanówcie się nad porzuceniem złych nawyków, które odbijają się na waszej energii i samopoczuciu. Gorszy dzień w pracy popsuje wam humor, jednak po powrocie do domu odzyskacie spokój.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby będą w rewelacyjnym humorze, a to za sprawą dobrych wieści, które otrzymacie od swoich przełożonych lub partnera. Dobre impulsy pobudzą was do realizacji swoich planów, ale też dodadzą wam energii na cały tydzień.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: