Horoskop tygodniowy: 16-21 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy na 16-21 maja 2023 roku. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i przeczytaj, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Zapowiada się tydzień pełen sprzeczności. Pewne sprawy mogą cię nieco przytłoczyć, w innych obszarach rozwiniesz skrzydła jak nigdy dotąd. Sprawy będą gwałtownie się zmieniać, co samo w sobie może cię mocno przytłoczyć. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Po ostatnim intensywnym okresie w końcu możesz liczyć na chwilę oddechu. Niestety nie będzie ona długa. Już pod koniec tygodnia na twoim horyzoncie pojawią się nowe - i to dość wymagające - obowiązki. Korzystaj więc, póki możesz. Oddaj się odpoczynkowi na łonie natury i porządnie wyśpij.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Możliwe, że nowy tydzień zaskoczył cię drobnymi niepowodzeniami. Nie zrażaj się jednak. Z upływem dni sytuacja będzie się poprawiać. Możesz też liczyć na duże wsparcie w najbliższych, a zwłaszcza jednej osobie.

Zobacz wideo Krótki trening na wewnętrzną część ud

Horoskop tygodniowy - Rak

Czas na większe porządki. Posegreguj rzeczy na te do wyrzucenia i oddania. Codziennie przeznacz na to koło pół godziny, a spokojnie uda ci się uporać ze wszystkim do końca tygodnia. Zdziwisz się, jak wielu rzeczy uda ci się pozbyć, w efekcie poczujesz ulgę.

Horoskop tygodniowy - Lew

Pewien Strzelec ma dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Bardzo mu zależy na tej relacji. Zastanów się, czy nie warto mocniej się w nią zaangażować. Nie obawiaj się zainicjować poważniejszej rozmowy w cztery oczy.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przez najbliższe dni doskwierać ci będzie drobne roztrzepanie. Lepiej sprawdzaj po kilka razy, czy aby na pewno niczego nie przeoczyłeś lub nie zostawiłeś. Odkładaj też rzeczy na swoje miejsce. W przeciwnym razie możesz stracić dużo czasu na próby przypomnienia sobie, gdzie zostawiłeś je ostatnim razem.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pogoda na wakacje. Upały latem (zdjęcie ilustracyjne) Niebezpieczne upały w wakacje. IMGW o pogodzie podczas tegorocznego lata

Horoskop tygodniowy - Waga

To będzie spokojny tydzień. Momentami może doskwierać ci nuda - w takich chwilach postaraj się zabrać za odhaczanie obowiązków na przyszłość. Dzięki temu w momentach dużego natłoku obowiązków będziesz mniej zestresowany.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Kiedy ostatnio pozwoliłeś sobie na przynajmniej kilka dni urlopu? Chyba już najbliższa pora na wolne! W tym tygodniu możesz liczyć na ciekawe oferty, które przykują twoją uwagę. Nie analizuj sprawy zbyt długo, zaufaj swojej intuicji. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Twoja kondycja w ostatnim czasie uległa pogorszeniu. W najbliższych dniach postaraj się wyrobić sobie nawyk codziennej aktywności. Najlepiej postawić na tę na świeżym powietrzu, ale w przypadku gorszej pogody lub braku czasu postaw na przynajmniej piętnastominutowe ćwiczenia w domu.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop miesięczny - maj

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Zbierze ci się na wspominki. To dobra okazja, by odnowić stare kontakty. Są osoby, z którymi twój kontakt zatarł się w sumie bez powodu, a kiedyś świetnie się dogadywaliście. Warto sprawdzić, czy nadal tak jest.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Pewna osoba mocno zaskoczy cię swoją postawą. Postaraj się jednak wczuć w jej perspektywę, a pewne kwestie przegadać. Możliwe, że oboje nie zdajecie sobie sprawy z niektórych faktów, macie zupełnie inny ogląd na sytuację.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Humor i energia będą ci dopisywać. Wykorzystaj to, by porobić trochę planów na przyszłość. Wprowadź w swoje życie zmiany, które pozwolą ci zdrowiej żyć. Efekty przyjdą bardzo szybko!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: