Horoskop dzienny - sobota 13 maja 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 13 maja. Skorpion zdobędzie nowe umiejętności, z kolei Koziorożec nie powinien ignorować sygnałów organizmu. Co cię czeka? Nie zwlekaj. Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował los.

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz miał dość imprez i towarzystwa. W sobotę zadbasz o siebie i własne potrzeby. Nie bój się odrzucenia. Masz prawo do mówienia "nie". Osoby spod znaku: Bliźniąt, Koziorożca i Skorpiona podejmą próby udowodnienia ci, że tak nie jest.

Horoskop dzienny - Byk

Nie naciskaj na ludzi, by się jasno zdeklarowali, czego od ciebie oczekują. Próby takich rozmów mogą zakończyć się sporem, a nawet długofalowym konfliktem. Poświęć czas rodzinie. Czekała na to cały tydzień.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W sobotę zaczniesz nadrabiać zaległości, które nagromadziły się w ciągu całego tygodnia. Nie odkładaj ich na "potem", bo szybko odczujesz tego skutki. Po zakończonej pracy czeka cię odpoczynek i spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny - Rak

Czeka cię inspirujące spotkanie, które obudzi w tobie żądze flirtu. Raki w związki muszą uważać, aby relacja nie przeobraziła się romans. Jeśli przyjaźń jest niemożliwa, zrezygnuj. Przychylne ci znaki to: Byk, Koziorożec i Rak, z którym rozumiesz się bez słów.

Zobacz wideo Niedopałki są wszędzie. Zadbajmy o plaże bez petów

Horoskop dzienny - Lew

Sobota będzie dla ciebie pracująca. Zaangażujesz się w domowe obowiązki. Nie zapominaj jednak o relaksie. Przeprowadzisz ważną rozmowę, która odmieni twoje spojrzenie na świat. Nie zamykaj się na nowe.

Horoskop dzienny - Panna

Długi spacer? Ciekawa książka? Wyjście ze znajomymi? Po tygodniu ciężkiej pracy zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Nie rezygnuj z przyjemności. Spraw, by ta sobota, zapadła ci głęboko w pamięci.

Horoskop dzienny - Waga

Źle będziesz reagował na komentarze swoich bliskich. Przydałoby ci się trochę samokrytyki. Jeśli dopuścisz głosy z zewnątrz, unikniesz wielu problemów. W ostatnim czasie twoja intuicja nie działa najlepiej. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Spotkasz na drodze osobę, która zarazi cię swoją pasją. Szybko złapiesz bakcyla, ale też... stracisz zapał. Jeśli ustalisz priorytety, uda ci się tego uniknąć. Nie rezygnuj z wyjścia ze znajomymi. Dobrze się po nim poczujesz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Pojawią się problemy. W sprawie finansowej nie wahaj się poprosić o pomoc. Zawsze możesz liczyć na wsparcie bliskich ci osób. Relacje miłosne także ulegną pogorszeniu. Wystrzegaj się osób spod znaku Wodnika.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zadbaj o swoje zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Przez nadmiar obowiązków, spraw do załatwienia i zmartwień twoja kondycja może nieco podupaść. Szybka interwencja jest kluczowa. Zmiany, które właśnie zachodzą, będą miały na ciebie pozytywny wpływ.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czujesz, że ludzie o tobie plotkują? Nie przejmuj się kąśliwymi uwagami. Jednak staranniej przyjrzyj się otoczeniu i realnie oceń, gdzie masz sojuszników, a gdzie wrogów. Nie wchodź w dyskusje. Są one zbędne.

Horoskop dzienny - Ryby

Wypełnienie obowiązków przyjdzie ci z lekkością. Potrzebujesz jedynie dobrej motywacji. Dzięki dobremu nastawieniu nabierzesz zdrowego dystansu, także do siebie. Wyciągniesz odpowiednie wnioski z błędów przeszłości.

Więcej o: