Horoskop dzienny - środa 10 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na środę 10 maja. Co cię czeka? Nie zwlekaj. Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Zrób coś miłego zarówno dla siebie, jak i dla swoich przyjaciół. Wspólny wypad do kina? Przejażdżka rowerem? Wykorzystajcie dobrą pogodę, bo niebawem przytłoczą cię obowiązki służbowe. Uporasz się z nimi, ale dostarczą ci sporo stresu.

Horoskop dzienny - Byk

Sprawy uczuciowe w końcu się ustabilizują, ale nie na długo. Twój partner będzie miał do ciebie dużo pretensji. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Podejdź do rozmów ze spokojem. Samotne osoby spod znaku Byka mogą z kolei liczyć na przełom. Nie bój się wyjść z inicjatywą.

Matura (zdjęcie ilustracyjne) Język łemkowski na maturze. W tym roku przystąpiły do niego dwie osoby

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Środa minie ci pod znakiem emocji. Nie obawiaj się ich. Świadczą o tym, że nie jesteś zobojętniały na otaczający cię świat. Unikaj jednak burzliwych rozmów. Możesz doprowadzić do konfliktu, z którym ciężko będzie ci się uporać. 

Horoskop dzienny - Rak

Przytłoczy cię nadmiar obowiązków. Podejdź do nich ze spokojem, a emocje odstaw na bok. Po wszystkim zadbaj o odpoczynek. Może krótki urlop? Porozmawiaj na ten temat z szefem. Uważaj na osoby spod znaku: Wagi, Wodnika, Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Lew

Aura doda ci energii do działania. Spożytkuj ją w dobrym celu. Może czas zaangażować się w pomoc najbardziej potrzebującym? Twój partner zauważy twoje działania. Zyskasz w jego oczach. Przychylny ci będzie: Wodnik, Rak i Byk.

Horoskop dzienny - Panna

Zasługujesz na odpoczynek i... podwyżkę. Nie bój się walczyć o swoje i poproś szefa o wynagrodzenie twojej dodatkowej pracy. W miłości bez zmian - możesz liczyć na dodatkowe uniesienia. U samotnych Panien życie osobiste w końcu rozkwitnie.

Horoskop dzienny - Waga

Odpuść sobie podejmowanie ważnych, przyszłościowych decyzji. Poczekaj na bardziej korzystny układ planet i tym samym przemyśl wszystko raz jeszcze. Jeśli masz jakieś wątpliwości, nie bój się prosić bliskich o pomoc. 

Kret (zdjęcie ilustracyjne) Sposób na krety. Jak pozbyć się niechcianych gości? Lista

Horoskop dzienny - Skorpion

Szczęście ci sprzyja, dlatego idź za ciosem. Nie rezygnuj z postawionych sobie celów, choć droga może być wyboista. Rodzina zauważy twoją przemianę. Zaczniesz tryskać energią i zarazisz nią swoje otoczenie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Złe samopoczucie, ciśnienie i ból głowy sprawą, że nie będziesz produktywny. Nie miej wyrzutów sumienia. Zasługujesz na chwilę przerwy. Unikaj jednak ekranu telefonu, komputera czy telewizora. Zastąp wszystkie narzędzia dobrą lekturą.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możesz liczyć na zastrzyk gotówki i... rychłe wydatki. Pamiętaj jednak, że dobra inwestycja ci się zwróci. Wejdziesz w głąb własnego "ja" i dostrzeżesz zmiany, jakie w tobie zaszły. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć się do osoby spod znaku Raka.

Horoskop dzienny - Wodnik

W środę osoby spod znaku Wodnika w końcu pokażą swoje drugie, łagodne oblicze. Siłę spożytkują na obowiązki domowe, co docenią inni współlokatorzy. Nie ignoruj rad, ani komplementów. Podziękuj. 

Horoskop dzienny - Ryby

Choć w ostatnim czasie stronisz od kontaktów towarzyskich, dzisiaj nadeszła pora, aby tę barierę przełamać. Pojawi się okazja do tego, by pochwalić się wiedzą lub umiejętnościami, o które cię nikt nie podejrzewał.

Więcej o: