Horoskop tygodniowy 8-14 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 8-14 maja. Księżyca w najbliższych dniach będzie "ubywać". To idealny czas, aby wyeliminować z życia to, co nas ogranicza. Kto zdecyduje się na zmiany? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop tygodniowy - Baran

Silna osobowość sprawi, że uporasz się ze wszystkimi zaległościami. Jednak pilnuj, by nie odkładać bieżących spraw "na jutro". Przed tobą ważne spotkanie. Zachowaj czujność. Osoby spod znaku Lwa, Byka i Koziorożca będą próbowały rzucać ci kłody pod nogi.

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Horoskop tygodniowy - Byk

Osoby spod znaku Byka będą zabiegać o czyjeś względy. Muszą jednak pamiętać, że duma im w tym nie pomoże. Mogą liczyć na sukcesy zawodowe. W drugiej połowie tygodnia czeka je niezapowiedziana wizyta. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Zobaczysz wyraźnie światełko w tunelu, które doda ci mocy. Krok po kroku realizuj swój plan, a cel coraz szybciej wyłoni się z ukrycia. Nie wdawaj się w zbędne dyskusje, bo możesz doprowadzić do wielu konfliktów, a te w tym tygodniu szczególnie będą nie w smak.

Horoskop tygodniowy - Rak

Osoby spod znaku Raka odetchną z ulgą. W końcu uda im się dopiąć wszystko na ostatni guzik. W natłoku spraw nie mogą zapominać o wypoczynku. Może wypad do muzeum? Kontakt ze sztuką uzupełni brakujące bodźce.

Horoskop tygodniowy - Lew

Nadszedł idealny czas, aby spełnić postanowienie noworoczne i wygrać walkę z nałogiem. Jeśli ich nie masz, i tak warto zadbać o własne zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Krótka medytacja sprawi, że się wyciszysz. Będzie ci to potrzebne. W tym tygodniu zmierzysz się ze sporą dawką stresu.

Horoskop tygodniowy - Panna

Zdrowy rozsądek schowaj do kieszeni, bo przecież każdy czasem traci głowę. Wypad za miasto? Wyłączenie służbowego telefonu? Wypad do klubu w ciągu tygodnia? Dlaczego nie? Nikt nie musi wiedzieć o twoich drobnych szaleństwach, a wspomnień nikt ci nie odbierze. Będziesz mógł liczyć na wsparcie bliskiej ci osoby.

Horoskop tygodniowy - Waga

Nie będziesz mógł sobie poradzić z natłokiem rzeczy do załatwienia. Przelej myśli na papier. Kartka pomoże ci uporządkować mętlik w głowie. W drugiej połowie tygodnia z pomocą przyjdzie bliska ci osoba. Nie odrzucaj jej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Uda ci się przekonać innych do swoich pomysłów. W pracy postawisz na swoim. Nie bój się prosić o podwyżkę, zwłaszcza kiedy twoje starania zostaną zauważone. W relacji z Bliźniętami mogą pojawić się napięcia. Konflikt pomoże ci rozwiązać osoba spod znaku Strzelca.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nie zapomnijcie o obietnicy i odwiedźcie przyjaciela, który od dawna na was czeka. Nie tylko dlatego, że warto dotrzymywać słowa. Naprawdę będzie fajnie. Pod koniec miesiąca czeka cię spora niespodzianka, za którą ukrywa się pewien Lew.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Wszystko idzie zgodnie z planem, a ty wciąż jesteś nieusatysfakcjonowany? Odpuść i nie nastawiaj się na natychmiastowe efekty. Na twojej drodze stanie osoba spod znaku Raka. Okaże się opoką w wielu kryzysowych sytuacjach. Nie bój się o finanse. Niespodziewane wydatki w tym tygodniu ci nie grożą. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Zaczniesz odczuwać zmęczenie, bo nie naładowałeś odpowiednio akumulatorów w czasie wolnym. Potrzebujesz gruntownej zmiany i reorganizacji swojego planu dnia. Pomoże ci w tym osoba spod znaku Byka. To niełatwy towarzysz, ale zależy mu na twoim szczęściu. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Poznasz osobę, która zrobi na tobie dobre wrażenie. Nie nastawiaj się jednak od razu na wspólną przyszłość i nie nalegaj na związek. W drugiej połowie tygodnia nie wrzucaj do terminarza zbyt wielu zadań. Możesz nie dać rady i nie wywiązać się ze swoich obietnic. 

Więcej o: