Horoskop na weekend 6-7 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Najbliższy weekend będzie dla wielu czasem regeneracji. Szczególnie powinny się na nim skoncentrować znaki takie jak Panna i Bliźnięta. Skorpion, Ryby i Koziorożec staną przed wyzwaniami. A co spotka resztę znaków?

Horoskop na weekend - Baran

Przygotuj się na niesamowity weekend. Odezwą się do ciebie dawno niewidziani znajomi. Będziecie mieć mnóstwo tematów do rozmów. Nie żałuj czasu poświęconego na te osoby, ponieważ warto.

Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop na weekend - Byk

W sobotę i niedzielę uważaj na nadmiar jedzenia. Staraj się przyrządzić coś domowego i unikaj niezdrowych potraw. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Spróbuj myśleć pozytywnie i odpocząć. Problemy, które cię dotykają, stracą na znaczeniu w ten weekend. Możesz spodziewać się pozytywnej energii od kogoś spod znaku Ryb.

Horoskop na weekend - Rak

Szykuj się na zmiany. Początkowo możesz podchodzić sceptycznie do okazji, jaka się pojawi w ten weekend, ale uwierz, że będzie warto. Zaryzykuj i zdobądź szczyty małych marzeń.

Horoskop na weekend - Lew

Czeka cię wyjątkowa niespodzianka. Ktoś z rodziny ma dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. Jeśli będziesz chciał jej wysłuchać, to wpłynie na resztę weekendu. Spróbuj zachować spokój i poznać szczegóły na ten temat.

Horoskop na weekend - Panna

Poświęć więcej czasu sobie. Postaraj się w ten weekend odetchnąć i skoncentrować się na małych rzeczach. Spacer i obcowanie z naturą dobrze ci zrobi.

Horoskop na weekend - Waga

Spróbuj popracować nad stresem. Ostatnio możesz odczuwać dyskomfort z tym związany, ale końcówka tygodnia da ci wiele powodów, żeby się zrelaksować.

Horoskop na weekend - Skorpion

Posłuchaj tego co będzie ci doradzać bliska osoba. Kłopoty, które teraz krzyżują ci plany, odejdą. Możesz spróbować udać się w krótką samotną podróż, aby przemyśleć wszystko na spokojnie.

Horoskop na weekend - Strzelec

Uważaj na kogoś spod znaku Byka. Ta osoba może być zazdrosna o rzecz, z której ostatnio odczuwasz dumę. Chroń swoje szczęście i nie daj się sprowokować. Gwiazdy sprzyjają twojej cierpliwości i chronią cię przed złym wpływem innych.

Horoskop na weekend - Koziorożec

Zapowiada się dobry czas. W ten weekend spędź go z bliskimi, ktoś z twojego otoczenia może potrzebować pomocy. Twoja rada będzie niezbędna dla tej osoby. To ktoś spod znaku wodnego.

Horoskop na weekend - Wodnik

Gwiazdy sprzyjają ci w kwestiach finansowych. Pozwól sobie na kupienie rzeczy, o której nie możesz przestać myśleć. Odrobina egoizmu nie zaszkodzi ci w ten weekend. Spróbuj zaszaleć i nie martw się.

Horoskop na weekend - Ryby

Unikaj dziś konfliktów z ludźmi. W weekend będą otaczać cię wrażliwe osoby, które po kłótni bardzo długo chowają urazę. Warto zastanowić się dwa razy, zanim wypowie się bolesne słowa, ponieważ niosą za sobą konsekwencje.

Więcej o: