Horoskop dzienny - wtorek 2 maja 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 2 maja 2023 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą dziś nerwowe, a wasze przemyślenia mogą prowadzić do błędnych osądów. Uważajcie, by źle nie ocenić osoby, która zupełnie na to nie zasługuje. Nie atakujcie osób, które nie mają nic wspólnego z waszym złym samopoczuciem.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki powinny spędzić dzisiejszy dzień na łonu natury. Single będą swatane przez znajomą osobę, ale zupełnie nie będziecie w nastroju na takie działania. Starajcie się zmienić nastawienie, ponieważ z tą osobą może połączyć was coś więcej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta muszą nauczyć się cierpliwości - inaczej z każdego zadanie, jakiego się podejmiecie, będzie rezygnowali przedwcześnie. Pamiętajcie, że nie wszystko musi dawać wam finansowy zysk. Niektóre kwestie warto rozwijać dla samego siebie.

horoskop - zdjęcie ilustracyjne Horoskop tygodniowy 1-7 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki mogą zestresować się tym, że wasze życie uczuciowe lub zawodowe wpadło w stagnację. Tymczasem lepiej wykorzystać ten moment i zrobić coś, na co zwykle nie mieliście czasu. Nie pozwólcie by złe myśli was przytłoczyły.

Horoskop dzienny - Lew

 • Uważajcie na oferty, które w teorii pozwalają spełnić wam wasze marzenia. Obietnica taka może okazać się zwykłym oszustwem. Pamiętajcie też, że bez działania i cierpliwości nie osiągniecie swoich celów. To nie czas, by spoczywać na laurach. 

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny będą zestresowane i skupione na tym, co zdarzy się po powrocie do szkoły czy pracy po zakończeniu majówki. Faktycznie, szczęście sprzyja tym, którzy dobrze się przygotują, jednak nie działajcie teraz ponad swoje siły. Odpoczynek też jest ważny. 
Zobacz wideo Długie weekendy to dla policjantów czas wzmożonej pracy

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi bardzo wysoko ustawiły sobie poprzeczkę, a co za tym idzie, bardziej surowo oceniacie też innych, którzy nie stawiają sobie takich wymagań. Uważajcie, by nie ocenić kogoś źle. Nie warto mierzyć innych swoją miarą.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpionom zaleca się bycie otwartym. Nie bójcie się wyrażać swojej opinii, nawet, jeśli jest ona negatywna. Wasz nastrój może poprawić planowanie urlopu. Dzięki temu chociaż na chwilę zapomnicie o troskach.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce, zwłaszcza te samotne, mogą liczyć na przychylność gwiazd. O ile przebywacie w nowych miejscach, gdzie możecie poznać innych, uda wam się trafić na osobę, która będzie pasowała do was niemal idealnie.

Mrówki - zdjęcie ilustracyjne Jak pozbyć się mrówek z domu i ogrodu? Zastosuj te domowe triki

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Dla Koziorożców nie będzie to przychylny dzień. Unikajcie dziś konfrontacji i trudnych rozmów, czy to z rodziną czy partnerem. Niepotrzebne kłótnie mogą przysporzyć wam dużych problemów.  

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki powinny spędzać czas z większym sensem - patrzenie się w komputer lub telewizję nie wnosi niczego dobrego. Nie daje wam odpocząć ani nie jest zachęcające do działania. Doceńcie partnera, który przetrwał wasze ostatnie wahania nastroju.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb wreszcie rozwijają się w zagadnieniach, o których nie sądziliście, że mogą być korzystne finansowo. Tymczasem może to być dla was nowa droga i kierunek, gdzie będą czekały was ogromne sukcesy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: