Horoskop dzienny - Wielkanoc, niedziela 9 kwietnia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedzielę 9 kwietnia. Co czeka Cię w tegoroczną Wielkanoc? Kto spędzi spokojny miły dzień, a kto nie będzie mógł dogadać się z rodziną? Nie czekaj, odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny - Baran

Choć przed tobą jeszcze sporo wypoczynku, z niewiadomego powodu twoje myśli będą krążyć wokół pracy. Postaraj się je opanować i cieszyć się wolnym czasem, niebawem bowiem na twojej drodze staną kolejne zadania i będziesz mieć sporo na głowie. 

Zobacz wideo Testujemy menu wielkanocne od Magdy Gessler. Czy warto wydać prawie 300 zł na cztery potrawy?

Horoskop dzienny - Byk 

Byki będą dziś nieco podenerwowane niespodziewaną kłótnią. I choć miałeś rację, nie warto się unosić dumą. Zadbaj o swój komfort psychiczny, jeśli potrzebujesz, wyjdź na samotny spacer, bądź przejażdżkę rowerową. Już niebawem będziesz mógł odpocząć w najlepszym towarzystwie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zaczną sobie wyrzucać, że nie zrobiły w tym tygodniu wszystkiego, co sobie zaplanowały. Przestań skupiać się na negatywach, dałaś z siebie naprawdę dużo. Doceń to, zamiast znajdować kolejne powody do denerwowania się na siebie. 

Horoskop dzienny - Rak 

Raku, możesz liczyć na spokojny dzień bez większych zawirowań. Dawno nie było u ciebie takiego dnia, dlatego zaczniesz się zastanawiać, czy to nie cisza przed burzą. Spokojnie, póki co możesz liczyć na same pomyślności. Nie przejmuj się na zapas. 

Horoskop dzienny - Lew 

Podczas niedzielnego przeglądania pamiątek, w ręce wpadnie ci dawno niewidziana rzecz, choć byłeś pewien, że już dawno przepadła. Oddasz się wspomnieniom. Pamiętaj jednak, że to wszystko jest za tobą, teraz masz tylko teraźniejszość i przyszłość - to one są najważniejsze. 

Horoskop dzienny - Panna 

Panny koniec tygodnia lubią przeznaczać na podsumowania. I choć nie wszystkie plany udało się zrealizować, dobrze wiesz, że czasem trzeba zmienić priorytety. Zdrowie jest najważniejsze, nie zaniedbuj go. 

Horoskop dzienny - Waga 

Wadze ostatni dzień tygodnia przyniesie upragniony spokój i stabilizację. W końcu, bo masz już dość wiecznych kłótni i nieporozumień. Wieczorem poleniuchuj i oddaj się ulubionej lekturze. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Skorpion będzie dziś mocno bujał w obłokach, co rzadko mu się zdarza. Zwykle mocno stoisz na ziemi i zajmujesz się tym, co tu i teraz. Czasem warto jednak popuścić nieco wodze fantazji. Odezwie się też twoja artystyczna strona. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Strzelec ma przed sobą naprawdę dobrą niedzielę. Miło spędzisz czas z najbliższymi, o ile znów nie poruszysz przy stole politycznych tematów. Lepiej się od tego powstrzymaj, po co prowokować kłótnie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Przed Koziorożcem leniwa niedziela, jak zresztą wiele ostatnich dni. Może dałeś sobie nieco zbyt dużo luzu? Opamiętaj się, bo zasiedzisz się naprawdę na długo, a to nie przyniesie niczego dobrego. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodnikowi w głowie już kolejny tydzień i plany podboju towarzystwa. Na horyzoncie nieco się jednak chmurzy, komuś zacznie przeszkadzać, że ciągle próbujesz być na pierwszym planie. Może warto czasem wycofać się w cień?

Horoskop dzienny - Ryby 

Zaplanowałeś sobie odpoczynek i bardzo konsekwentnie będziesz podchodzić do tego postanowienia. Akurat w tej kwestii mógłbyś nieco odpuścić. Zamiast czekać, aż wszystko zostanie podane na tacy, rusz się i pomóż bliskim. 

Więcej o: