Horoskop na kwietniową pełnię Księżyca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Wiosenna pełnia Księżyca przypada już na najbliższy czwartek 6 kwietnia. To wyjątkowy czas dla wszystkich znaków zodiaku, sprzyjający podejmowaniu trudnych decyzji, które mogą znacząco wpłynąć na nasze dalsze życie. Odszukaj swój znak i przekonaj się, co tym razem przygotował dla ciebie Księżyc w pełni.

Horoskop na pełnię Księżyca - Baran

Idąc za swoją naturalną potrzebą rozwoju, zdecydujesz o podjęciu nauki na nowym kierunku studiów. Ambitne Barany mogą pokusić się również o dodatkowe kursy zakończone konkretnym certyfikatem. Pełnia Księżyca sprzyja w tym przypadku nie tylko trudnym wyborom, ale i samej nauce nowych rzeczy.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop na pełnię Księżyca - Byk

Pobudzone blaskiem, bijącym od Księżyca Byki, poczują niepohamowaną potrzebę wyładowania swojej energii. Rzucając się w wir obowiązków domowych, wychodząc na dyskotekę czy po prostu pracując w biurze, możesz być pewien, że nie zabraknie ci sił. Przedstawiciele tego znaku zodiaku regularnie uprawiający wybrany sport mogą spodziewać się rekordowych wyników.

Horoskop na pełnię Księżyca - Bliźnięta

Związane z ludźmi i raczej żyjące "tu i teraz" Bliźnięta złapią się na niespotykanym u nich długotrwałym zamyśleniu. Pierwszy raz od miesięcy poczujesz potrzebę sporządzenia rachunku sumienia i przeanalizowania swoich ostatnich poczynań. Pod wpływem pełni poświęcisz czas wyłącznie sobie, co jest potrzebne nawet największym duszom towarzystwa.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop na pełnię Księżyca - Rak

Przygnębienie utrzymujące się od dłuższego czasu w głowie Raków zdaje się dobiegać końca. Pełnia Księżyca będzie miała kojący wpływ na dręczące cię wspomnienia i pomoże odnaleźć ukojenie w bólu psychicznym. Jest to jednak tylko chwilowy stan, dlatego zastanów się, jak możesz poradzić sobie z permanentnym smutkiem i czy nie przyda ci się w tym fachowa pomoc.

Horoskop na pełnię Księżyca - Lew

Pełne oblicze Księżyca ma zgubną twarz w przypadku dumnych Lwów. Chętny do rywalizacji i podejmowania wyzwań znak może popaść w poważne kłopoty przez swoją chęć bycia zawsze najlepszym. Pozytywnym skutkiem ubocznym nieudanego zakładu może stać się cenna lekcja pokory.

Horoskop na pełnię Księżyca - Panna

Zapracowane i przemęczone Panny mogą odetchnąć z ulgą na myśl o najbliższej pełni. Kojący blask Księżyca zapewni im spokojny sen przez całą noc, a w ciągu dnia pozwoli oczyścić umysły z niepotrzebnych zmartwień i trosk. Daj sobie czas na regenerację, czytając ulubioną książkę, biorąc ciepłą kąpiel czy słuchając ulubionej muzyki.

Horoskop na pełnię Księżyca - Waga

Spokojną i poukładaną codzienność Wag zburzy niespodziewany niepokój wywołany blaskiem Księżyca w pełni. Przez czas oddziaływania zjawiska będzie wam trudniej skupić się na drobnostkach, co może być jednak dobre dla waszego umysłu. Zastanówcie się nad tym czy nie jesteście zbyt drobnostkowi w nawet najprostszych czynnościach.

Horoskop na pełnię Księżyca - Skorpion

Pracujące w pocie czoła Skorpiony od jakiegoś czasu wydają się nie tracić ani chwili na odpoczynek. Zatracając się w wirze licznych obowiązków zapomniały jednak o swojej duszy myśliciela. Pojawienie się pełni skłoni je, by zwolnić tempo i choć na moment powrócić do dawnych rozmyślań.

Horoskop na pełnię Księżyca - Strzelec

Pełnia Księżyca to dla Strzelców dodatkowe doładowanie pozytywnej energii. Przeszkody, które wcześniej wydawały się nie do pokonania, przestaną stanowić nieprzełamywany opór. W kwestii zdrowia możesz liczyć na poprawę, nie zawierzaj go jednak jedynie Księżycowi.

Horoskop na pełnię Księżyca - Koziorożec

Wyjątkowa noc odwróci osobowość Koziorożca, zachęcając go do dzielenia się z innymi. Niespotykane pokłady ciepła i sympatii, tlące się w tym znaku zodiaku, znajdą swoje ujście w poświęcaniu czasu dziadkom i innym często zapomnianym członkom rodziny. Można spodziewać się też wybaczenia i obopólnych przeprosin.

Horoskop na pełnię Księżyca - Wodnik

Blade łuny światła na nocnym niebie wzmogą negatywne uczucia Wodników. To jedyny znak zodiaku, dla którego pełnia ma tym razem negatywny wydźwięk. Możesz czuć większą irytację, mieć braki w pokładach cierpliwości i łatwiej podnosić głos na innych. Zważaj na słowa, gdyż można nimi zranić tak jak nożem.

Horoskop na pełnię Księżyca - Ryby

Ryby wykazują się w ostatnich dniach wyjątkową ślepotą emocjonalną. Ktoś bardzo im bliski czuje potrzebę wyznania swoich uczuć, jednak postawa Ryb budzi wątpliwości co do słuszności takiej decyzji. Skorzystaj z oświecenia, jakie daje Księżyc i dostrzeż, że jest ktoś, komu na tobie bardzo zależy.

Więcej o: