Horoskop na tydzień 3-9 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy: 3-9 kwietnia. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Nowy tydzień zacznie się dla ciebie dość intensywnie. W pracy szykuje się kilka nowych projektów, ale także w życiu osobistym możesz liczyć na niezły zamęt. W połowie tygodnia sprawy zaczną się nieco luzować, weekend powinien być już raczej spokojny. Postaraj się więc spiąć i czym prędzej uporać z zadaniami. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Ostatni tydzień nie należał do najbardziej łaskawych dla Byków. Zadania piętrzyły się i nie zawsze wszystko szło zgodnie z planem. Kolejny tydzień zapowiada się już jednak lżej. Pozwoli wam to trochę odpocząć i w końcu skupić się na sobie. To także dobry czas, by zaplanować urlop - jeszcze w pierwszej połowie roku.

Zobacz wideo Jak gotować jajka, by później dobrze się obierały? Oto sztuczki naszego szefa kuchni

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Poniedziałek może okazać się dość intensywny, ale kolejne dni nie przyniosą już raczej większych niespodzianek. Przygotowania do tegorocznych świąt będą wyjątkowo spokojne i bezstresowe. Sama Wielkanoc także zapowiada się na mile spędzony czas w gronie najbliższych. Możliwe, że dowiesz się o czymś, co kompletnie cię zaskoczy.

Horoskop tygodniowy - Rak

To będzie dobry tydzień. W połowie tygodnia spotkasz się z osobą, co do której masz pewne oczekiwania. Możliwe jednak, że poczujesz lekkie rozczarowanie. Nie przekreślaj jednak tej relacji. Na niektóre sprawy potrzeba więcej czasu. 

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu możesz liczyć na bardzo owocne spotkanie z pewną Wagą, choć możliwe, że początkowo będzie ci nieco brakowało przekonania. Nie daj się jednak malkontenctwu i postaw na spontaniczność. W okolicach piątku otrzymasz natomiast dość nieoczekiwaną nowinę, która może mocno wpłynąć na twoje nastawienie na najbliższy czas.

Horoskop tygodniowy - Panna

Pewien Rak szykuje dla ciebie niespodziankę. Uda wam się miło spędzić czas i wspólnie zregenerować siły. Niestety na horyzoncie jawi się także kłótnia z bliską osobą. Końcówka tygodnia może okazać się dość burzliwa i przynieść niechciane konsekwencje. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wielkanoc (zdjęcie ilustracyjne) Jakie potrawy powinny zagościć na naszych stołach w Wielkanoc? [LISTA]

Horoskop tygodniowy - Waga

Ten i przyszły tydzień będą prawdopodobnie przełomowe dla twojego życia zawodowego. Zbliżają się duże zmiany, które początkowo mogą cię przytłoczyć. Ze wszystkim świetnie sobie poradzisz, choć na wdrożenie się potrzebny będzie oczywiście czas. Nie ulegaj jednak nerwom i nie snuj czarnych scenariuszy. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Zmęczenie nadal będzie się ciebie trzymać. Pod koniec tygodnia uda ci się jednak zwolnić, a długi weekend w końcu pozwoli ci nieco bardziej podładować baterie. Postaraj się jednak dbać o regularny wypoczynek i higienę psychiczną, by ponownie nie pogorszyć swojego stanu.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W nowym tygodniu zacznie kumulować się w tobie pewne podenerwowanie. Jego powód jest ci dobrze znany, choć niekoniecznie chcesz się do tego przed sobą przyznać. Postaraj się jednak wziąć sprawy w swoje ręce i czym prędzej uporać się z problemem. Przyniesie ci to więcej spokoju, niż podejrzewałeś. 

Koszyczek wielkanocny (zdjęcie ilustracyjne) Wielkanoc 2023. Co powinno znaleźć się w świątecznym koszyczku? [LISTA]

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

To będzie leniwy tydzień. Uda ci się nieco podładować baterie na dalszą część kwietnia, która zapowiada się bardzo intensywnie. W okolicach czwartku możesz liczyć także na niezapowiedzianego gościa, który będzie mieć dla ciebie nowinę.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W pierwszej połowie tygodnia nieco ciężko będzie ci się skupić na wykonywanych obowiązkach, wizja wolnego nieco cię jednak rozluźni. W drugiej połowie tygodnia uda ci się być nieco bardziej wydajnym, a przy tym znajdziesz także czas na ulubione aktywności.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To będzie intensywny tydzień. Poniedziałek może jeszcze nie dać tego po sobie poznać, ale od wtorku sprawy ruszą pełną parą. Zaciśnij zęby i przetrzymaj kilka najbliższych dni. Już niedługo los wynagrodzi ci ten trudniejszy okres.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: