Horoskop na weekend 1-2 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop weekendowy 1-2 kwietnia 2023 roku. Co przydarzy się Bykowi, a co Koziorożcowi? Znajdź swój znak i dowiedz się, jaki będzie twój weekend.

Horoskop weekendowy - Baran

Ten weekend niestety nie będzie dla ciebie szczególnie pomyślny. Może cię przytłoczyć problem w związku, który wydaje się nie mieć dobrego rozwiązania. Walcz uparcie o swoje, ale też odpocznij od trosk w odosobnieniu. To ci dobrze zrobi.

Zobacz wideo Owsiana babka - idealna na Wielkanoc i nie tylko!

Horoskop weekendowy - Byk

W sobotę spotkasz się z członkiem rodziny, którego nie widziałeś od bardzo dawna. Powspominacie stare dobre czasy, czeka was też niemała przygoda. Jaka? Przekonasz się w niedzielę. Na pewno ci się spodoba!

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

Nie bierz do siebie wszystkiego, co o sobie usłyszysz. Osoba, która stara się wytrącić cię z równowagi, sama ma problemy, z którymi sobie nie radzi. Sobotę i niedzielę poświęć na wyciszenie i relaks, którego tak bardzo teraz potrzebujesz.

Horoskop weekendowy - Rak

Lipcowe Raki spędzą weekend w podróży. Znajdą się w miejscu, które już dobrze znają, ale tym razem odkryją jego magię zupełnie na nowo. Czerwcowe Raki nie będą miały lekko. W weekend dostaną ważną życiową lekcję. Warto, by zastanowiły się nad swoim zachowaniem.

Horoskop weekendowy - Lew

Doświadczysz ukłucia zazdrości. Nie powinieneś jednak zbytnio za nią podążać, bo możesz zepsuć w ten sposób dobre relacje w związku. A jeśli jesteś samotnym Lwem, poznasz we weekend kilka inspirujących osób, wśród których być może odnajdziesz bratnią duszę. Będą na to naprawdę duże szanse.

Horoskop weekendowy - Panna

Z łatwością wyczuwasz, kiedy ktoś próbuje cię oszukać. W sobotę pomożesz bliskiej osobie uniknąć uwikłania się w sytuację, która mogłaby przynieść naprawdę opłakane skutki. Osoba ta będzie ci bardzo wdzięczna. W niedzielę spodziewaj się czegoś miłego ze strony drugiej połówki.

Żarty na Prima Aprilis - lista pomysłów Jaki dowcip zrobić 1 kwietnia rodzinie lub znajomym z pracy? [LISTA]

Horoskop weekendowy - Waga

Zaczniesz zauważać, że systematyczna nauka nowej umiejętności naprawdę przynosi efekty. Możesz być z siebie dumny, ale pomyśl też o nowych możliwościach, jakie daje ci ta zdolność. Nie pozwól, by zmarnował się drzemiący w tobie potencjał.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Weekend da ci okazję do znalezienia nowego hobby lub rozwinięcia umiejętności w interesujących cię dziedzinach. Nie zmarnuj jej, bo już wkrótce twoje talenty i zdolności okażą się bardzo przydatne w pracy.

Horoskop weekendowy - Strzelec

W weekend zmierzysz się z sytuacją, która nieco odmieni twoje dotychczasowe spojrzenie na rzeczywistość. Zastanów się, co naprawdę się dla ciebie liczy. Dzięki temu dowiesz się więcej o sobie i zyskasz poczucie wewnętrznej równowagi.

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Ten weekend będzie bardzo pomyślnym czasem dla Koziorożców, które rozważają nowe inwestycje i wydatki. Już wkrótce czeka cię poprawa sytuacji finansowej. Najbliższy czas powinieneś spędzić w towarzystwie rodziny i przyjaciół, co zagwarantuje ci zastrzyk pozytywnej energii.

Horoskop tygodniowy 27 marca - 2 kwietnia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby] Horoskop tygodniowy 27 marca - 2 kwietnia 2023 [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop weekendowy - Wodnik

Szybko się nudzisz i ciągle potrzebujesz zmian. Tym razem zainspiruje cię do nich wiosenna aura, która sprawi, że zechcesz zmienić swój styl ubierania. Sięgniesz po rzeczy, których nigdy wcześniej byś nie założył, a efekt miło cię zaskoczy.

Horoskop weekendowy - Ryby

To pierwszy weekend od dłuższego czasu, kiedy możesz do woli leniuchować i nie przejmować się niczym. Odpręż się na świeżym powietrzu, zjedz coś dobrego, obejrzyj po raz setny swój ulubiony film. W sobotę dostaniesz telefon z ciekawą propozycją.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: