Horoskop tygodniowy 27 marca - 2 kwietnia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 27 marca - 2 kwietnia 2023 r. dla wszystkich znaków. Co przytrafi się Bykowi, a co spotka Skorpiona? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki czeka cię tydzień.

Horoskop tygodniowy - Baran

Drogi Baranie, zamiast na okrągło beczeć, że nic ci nie wychodzi, kondycja już nie ta i że ciągle o czymś zapominasz, po prostu weź się w garść. W tym tygodniu siły ci nie zabraknie, a więc do dzieła! Nic samo się nie zmieni.

Zobacz wideo Jak się pozbyć kamienia z kabiny prysznicowej? Oto domowy sposób bez detergentów

Horoskop tygodniowy - Byk

Praca rzuca ci coraz to nowe wyzwania. Nie jest lekko, ale na pewno jest ciekawie. Choć czasem czujesz, że cię to przerasta i myślisz, by się wycofać, nie poddawaj się. W czwartek dostaniesz wyraźny sygnał, że doskonale sobie radzisz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Zajmiesz się wiosennymi porządkami, nie tylko w szafie. Ten tydzień pozwoli ci ułożyć w głowie kilka spraw, które dotąd budziły twój niepokój. W środę spotka cię coś miłego ze strony zaprzyjaźnionego Barana.

Mrówki (zdjęcie ilustracyjne) Mrówki w domu i ogrodzie. Jak się ich pozbyć? Skuteczne sposoby

Horoskop tygodniowy - Rak

Początek wiosny przyniósł ci spadek formy, ale w tym tygodniu twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Zamiast próbować ogarnąć milion rzeczy na raz, znajdź czas dla siebie. Nie dogodzisz każdemu, szczególnie gdy bierzesz na siebie tyle obowiązków. Pora na wyciszenie i relaks.

Horoskop tygodniowy - Lew

Do twojego życia powróci pewna osoba z przeszłości. Zauważysz, że bardzo się zmieniła. Warto dać jej szansę i spróbować poznać się na nowo. Szanse na przyjaźń lub coś więcej są naprawdę spore. Najbardziej pomyślnym dniem będzie niedziela.

Horoskop tygodniowy - Panna

Wpadniesz na pewien ryzykowny pomysł, który "ryzykownym" będzie tylko z pozoru. Łatwo przyjdzie ci ignorowanie wszystkich argumentów "za", ale powinieneś uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Spróbuj, a dostaniesz to, czego tylko zechcesz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Dostrzeżesz piękno w kimś, kto do tej pory nie wydawał ci się szczególny. Każda kolejna rozmowa, nieśmiałe gesty i coraz dłuższe spojrzenia sprawią, że wkrótce staniecie się nierozłączni. W gwiazdach macie zapisaną piękną przyszłość.

Dlaczego ogórki kiszone są puste w środku? Dlaczego ogórki kiszone są puste w środku? Jak tego uniknąć?

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W napływie słabego nastroju często wytykasz sobie niedoskonałości i porównujesz się z innymi. Najwyższy czas, żebyś skupił się na swoich mocnych stronach! Już w poniedziałek osoby spod tego znaku będą miały okazję udowodnić sobie, że są naprawdę super.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czy twoje oczekiwania wobec bliskiej osoby nie są za wysokie? Uważaj, aby w tym tygodniu nie wystawić jej cierpliwości na próbę, bo wyleczenie ewentualnego konfliktu może trwać bardzo długo.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przez pracę zjada cię stres i trudno ci się skupić. Musisz trochę wyhamować i ochłonąć. W tym tygodniu nie podejmuj pochopnie ważnych decyzji. Rozważ wszystkie za i przeciw.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Nie gap się biernie, jak ktoś zagarnia całą przestrzeń życiową dla siebie. W tym tygodniu jasno określ granice i trzymaj się własnych zasad. Pamiętaj, że zasługujesz na szacunek. Przychylnym ci znakiem będzie Lew.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Niespodziewanie przypadnie ci rola powiernika osoby, która dotychczas nie była ci szczególnie bliska. Jej wylewność nie będzie jednak denerwująca albo przytłaczająca. Zamiast tego da szansę na przyjaźń. W piątek dostaniesz ważną wiadomość.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: