Horoskop dzienny - sobota 25 marca 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaka sobota czeka Barany, Raki i Koziorożce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 25 marca 2023 roku.
Zobacz wideo Uciekał przed policją. Schował się w psiej budzie

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany nie powinny być uległe, co dotyczy zwłaszcza waszego życia uczuciowego. Odważnie weźcie sprawy w swoje ręce i aktywnie dążcie do swoich pragnień. Pokonując ograniczenie w głowie (niepewność, lęk) jesteście w stanie wiele osiągnąć. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Bykom dobrze zrobi spędzanie więcej czasu na zewnątrz. Niekoniecznie chodzi tutaj o wyjście ze znajomymi, ale pobycie samemu na łonie natury. Musicie podjąć decyzję, ale najlepiej, jeśli zrobicie to bez czyjegokolwiek wpływu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta czują, jakby ich praca miała się nigdy nie skończyć. Widzicie wszystko w ciemnych barwach, jednak nie stresujcie się na zapas - w kolejnym tygodniu uda wam się wywiązać ze wszystkich zadań.

Horoskop dzienny - Rak

 • Wasze emocje mogą być bardzo intensywne, przez co staniecie się wrażliwi na różne bodźce. Starajcie się jednak unikać kłótni z rodziną lub partnerem. Zamiast tego poproście o przełożenie ważniejszych rozmów na lepszy czas.

Horoskop na weekend (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop na weekend 25-26 marca [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy nie powinny podejmować nierealnych zobowiązań czy postanowień, których nie dacie rady zrealizować. W tym dniu przyda się wam rozmowa z osobą, która twardo stąpa po ziemi i pozwoli wam spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Horoskop dzienny - Panna

 • Zagubione Panny nie powinny obawiać się przed proszeniem o radę. To nie jest oznaka waszej słabości, a jedynie chęci zrobienia czegoś dobrze. Samokrytyka chociaż niezbyt komfortowa emocjonalnie, jest istotna do dalszego rozwoju.

Horoskop dzienny - Waga

 • Podzielcie się swoimi obawami z przyjaciółmi. Nie tylko zrobi się wam lżej, ale też otrzymacie bardzo potrzebną wam radę. Macie w swoim otoczeniu osoby godne zaufania - doceńcie to.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony czasem próbują zbyt szybko rozwiązać problemy, co sprawia, że idą trudniejszą drogą do tego samego celu. Postarajcie się częściej zatrzymywać i analizować swoje przeżycia, myśli i uczucia. Dzięki temu lepiej poznacie siebie, ale też zdobędziecie umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.

Emerytura - zdjęcie ilustracyjne 14. emerytura w 2023 roku. Nie wszyscy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Jeśli coś sprawdzonego przestało działać, to nie bójcie się zmian. Nawet, jeśli początkowo boicie się pójścia w nieznane, to nieco później zobaczycie, że był to właściwy krok - bez względu na to, czy jest to wybranie innego zawodu, a może zakończenie związku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce czeka udany dzień - wszystko będzie układało się po waszej myśli, a każda relacja przyniesie wam dużo radości i spokoju. Korzystajcie z zaproszeń na spotkania ze znajomymi lub zorganizujcie fajny wypoczynek w rodzinnym gronie.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki mogą uświadomić sobie, że wybrana przez nie droga nie jest właściwa. Nauczycie się na swoich błędach, jednak w dłuższej perspektywie czasu możecie doprowadzić do tego, że bliska wam osoba straci do was zaufanie.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Będziecie mieli dużo energii, dlatego warto wykorzystać ją do tego, by zrealizować zadania, które ostatnio zostały przez was odsunięte na bok. Ich realizacja sprawi, że będziecie z siebie dumni.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: