Horoskop na weekend 25-26 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 25-26 marca dla wszystkich znaków zodiaku. Przekonaj się, czy Ryby wreszcie odnajdą swój wewnętrzny spokój i czy nadchodzący weekend okaże się dla Byków łaskawy. Znajdź swój znak zodiaku i już dziś przygotuj się na to, co niesie Ci przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Twój weekend mimo kilku nadprogramowych obowiązków zapowiada się dość spokojnie, a przede wszystkim z dużą dawką dobrej energii. Nareszcie podejmiesz się realizacji dawno zaplanowanych celów i marzeń, które na długo odłożyłeś w kąt. Dzięki temu zyskasz nową motywację do działania i zapomnisz o dotychczasowych troskach. Sprzyjające ci znaki to Rak i Waga.

Zobacz wideo Robiły go nasze babcie i mamy, czyli tradycyjny kotlet mielony [Kuchnia Hapsa]

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Byk

Z utęsknieniem czekasz na nadchodzące wolne, licząc na odpoczynek. Niestety przynajmniej przez połowę weekendowego czasu będziesz po uszy pogrążony w obowiązkach. To jednak nic straconego. Zawsze zostają ci spokojniejsze wieczory, które zapragniesz spędzić w zaciszu własnego mieszkania. To będzie twój pomysł na ukojenie zszarganych nerwów. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W weekend zapragniesz kontaktu z ludźmi, dlatego zdecydujesz się swój wolny czas poświęcić na spotkania z przyjaciółmi. Odskocznia od codziennych problemów dobrze ci robi. W niedzielę postaraj się wypocząć i naładować baterie na nowy tydzień. Sprzyjający ci znak zodiaku to Wodnik.  

Horoskop dzienny - Rak

Mimo lekkich nieporozumień i niewielkich konfliktów z bliską ci osobą weekend upłynie dość spokojnie. Wszystkie drobne niesnaski rozwiążesz jeszcze tego samego dnia kiedy rozgorzały, dlatego natrętne myśli nie będą zaprzątać twojej głowy. Przez dwa dni będziesz miał mnóstwo czasu na przyjemności i aktywności, na które do tej pory nie mogłeś znaleźć chwili.

Horoskop dzienny - Lew

Swoje misternie snute plany nareszcie przełożysz na działania, dzięki czemu zyskasz uznanie i podziw ludzi ze swojego otoczenia. W sobotę szczęście będzie ci sprzyjać, głównie w kwestiach finansowych. Warto zaryzykować i zagrać tego dnia na loterii. Kto wie, może dzięki temu weekend okaże się jeszcze lepszy. 

Horoskop dzienny - Panna

Twój tydzień był wyjątkowo pracowity, dlatego w weekend nie zaszkodzi zwolnić. Doceń wreszcie samego siebie. Nie potrzebujesz aprobaty innych, żeby wiedzieć, że solidnie wykonałeś swoją pracę. Niedzielę poświęcisz na kontakty z bliskimi, które ostatnio nieco zaniedbałeś. Sprzyjający ci znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop na wiosnę 2023 [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Waga

W sobotę będziesz wyjątkowo niespokojny. Twoje niezorganizowanie doprowadzi cię do prawdziwego szału. Niedzielę postaraj się przeznaczyć na chwilę odpoczynku. Zmiana otoczenia dobrze ci zrobi. Zamiast oglądać ściany swojego mieszkania, wybierz się na wycieczkę. Świeże powietrze, natura, słońce skutecznie ukoją twoje zszargane nerwy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Szykuje się refleksyjny weekend. Zaczniesz zastanawiać się nad swoją przyszłością i życiowymi celami. Dojdziesz do zaskakujących wniosków. Myślenie o przyszłości przywoła także wiele wspomnień, co skłoni cię do odezwania się do bliskiej osoby z dzieciństwa. Odnowienie kontaktu może przynieść nieoczekiwane konsekwencje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Po intensywnym tygodniu w weekend będziesz nieco osłabiony. Wykorzystaj ten czas na regenerację organizmu. Wiosenne przesilenie także może dać ci się we znaki, przez co zaczniesz odczuwać ogólne zmęczenie i rozdrażnienie. Nie wyładowuj swoich negatywnych emocji na bliskich ci osobach, które nie są niczemu winne.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twoje huśtawki nastrojów będą coraz bardziej nie do zniesienia dla twojego partnera. Musisz zacząć patrzeć na uczucia innych osób. Twoje słowa mogą prawdziwie ranić i czasem samo "przepraszam" nie wystarczy. W niedzielę postaraj się więc zrelaksować i znaleźć spokój, aby móc poświęcić należyty czas swojej drugiej połówce.

Kiedy zmieniamy czas na letni w 2023 roku? Zmiana czasu 2023. Kiedy przestawiamy zagarki?

Horoskop dzienny - Wodnik

Ewidentnie jesteś przepracowany, a dokładanie sobie obowiązków w weekend w końcu odbije się na twojej kondycji fizycznej i psychicznej. Zacznij patrzeć bardziej na siebie i swoje potrzeby. Nie zadowolisz wszystkich dookoła. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Bliźnięta i Baran.

Horoskop dzienny - Ryby

Z powodu mnóstwa wolnego czasu zaczniesz pogrążać się w myślach i kwestionować wiele aspektów swojego życia. To skłoni cię do głębszych refleksji nad sobą, swoimi relacjami i przyszłymi celami. Podejmiesz kilka ważnych decyzji, które mogą zaowocować odnalezieniem wewnętrznej harmonii. Pamiętaj jednak, że może to nie nastąpić od razu. Cierpliwości.  

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: