Horoskop dzienny - środa 22 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na środę 22 marca. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz dziś tryskać energią, co pozwoli załatwić dużą część zaległych spraw. Uważaj przy tym jednak tym, by się nie przemęczyć. Wieczorem wybierz się na samotny spacer, który pozwoli ci zebrać myśli i nieco przetrawić pewne wydarzenia z ostatniego czasu

Horoskop dzienny - Byk

Roztargnienie będzie dawać ci się dziś we znaki nieco bardziej niż zazwyczaj. Postaraj się spokojnie podchodzić do spraw i się nie spieszyć - pomoże to przynajmniej częściowo zniwelować negatywne skutki twojego dzisiejszego stanu. Ogranicz dziś jednak angażowanie się w poważniejsze sprawy.

Zobacz wideo Magda Gessler vs Robert Makłowicz. Kto robi smaczniejsze naleśniki? Sprawdzamy

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pewne sprawy zaczną przybierać dość nieoczekiwany obrót - początkowo może cię to nieco zestresować. Nie będziesz wiedzieć, czego się spodziewać w najbliższym czasie, ale spokojnie. Sprawy zaczną układać się po twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Rak

Możliwe, że będą dręczyć cię dzisiaj pewne wątpliwości. Podejmowanie decyzji nigdy nie jest proste, ale nie postępuj pochopnie. Zastanów się, czego naprawdę potrzebujesz teraz w swoim życiu.

Horoskop dzienny - Lew

Bliska ci osoba zmaga się ostatnio z trudną sytuacją, o której nie chce jednak mówić. Tobie od pewnego czasu coś wydawało się nieco niepokojące. Przełam się więc i wprost zapytaj, jak możesz pomóc.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przymrozek (zdjęcie ilustracyjne) Kwiecień będzie jednak chłodny? IMGW o nadchodzącym ochłodzeniu

Horoskop dzienny - Panna

Ostatnio zaniedbujesz aktywność fizyczną. Natłok obowiązków i stres sprawiają, że ciężko ci się zmotywować do wyjścia na siłownię lub chociażby spacer. Mimo to postaraj się częściej stawiać na ruch - zobaczy, że pozytywnie wpłynie to na całe twoje samopoczucie. 

Horoskop dzienny - Waga

Los szykuje dla ciebie dużą nowinę. Od dawna nie zdarzyło się w twoim życiu nic podobnego, emocje będą więc tym większe. Mimo wszystko postaraj się nie ulegać swoim spontanicznym zachowaniom. Tym razem lepiej przemyśl pewne sprawy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ostatnio za dużo pracujesz. Zmęczenie i roztargnienie coraz bardziej dają ci się we znaki. Koniecznie zaplanuj kilka dni wolnego. Może wyjazd do ciepłych krajów to coś, co pozwoli ci naładować baterie?

Horoskop dzienny - Strzelec

Możliwe, że twoje dzisiejsze plany nie dojdą do skutku. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło - mimo że nie uda ci się zrealizować wszystkich wcześniej zaplanowanych spraw, możesz liczyć na całkiem miłą niespodziankę.

Prezenterka zemdlała na wizji USA. Prezenterka straciła przytomność na wizji, doznała urazu głowy

Horoskop dzienny - Koziorożec

To będzie dobry, spokojny dzień. Pewna osoba sprawi ci miły upominek, który mocno poprawi ci humor. Ostatnio miewasz mało czasu dla bliskich. Postaraj się poświęcać im więcej uwagi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna osoba przypomni ci o pewnej sprawie, o której wolałbyś nie pamiętać. Postaraj się spokojnie podejść do tematu i nie rozdrapywać ran. Nie warto przejmować się rzeczami, na które nie mamy realnego wpływu. Mimo wszystko nie wypieraj jednak tematu, a postaraj się go raczej domknąć.

Horoskop dzienny - Ryby

W twoim życiu zawodowym nastąpi w najbliższym czasie spory przełom. O ile początkowo możesz nie zdawać sobie jeszcze sprawy ze zmian, o tyle już niedługo w swoim życiu dostrzeżesz coraz większe zmiany.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: