Horoskop na wiosnę 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na wiosnę 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Wszystko zaczyna budzić się do życia. Co przyniesie początek nowej pory roku? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop na wiosnę - Baran

Wiosenna aura doda ci energii. Zaczniesz tworzyć coś nowego. Nie zniechęcaj się. Małymi krokami dojdziesz do upragnionego celu. W pracy możesz liczyć na dużą dawkę pochwał. Nie wybijaj się jednak z rytmu. 

Zobacz wideo Za oknami czuć wiosnę! Pszczoły i kwiaty budzą się do życia

Horoskop na wiosnę - Byk

W swoich planach nie zapomnij uwzględnić rodziny. Będzie potrzebowała twojej obecności i twojego ciepła. Nie bój się prosić o pomoc, zwłaszcza że zaczniesz jej potrzebować. Przychylne ci znaki: Rak, Panna i Koziorożec.

Horoskop na wiosnę - Bliźnięta

Bliźniętom patronuje żywioł powietrza. Cechuje je zamiłowanie do ciągłego pozostawania w ruchu. Wiosną ich energia się uaktywni. Będą chciały nowych wyzwań i jeszcze większej dawki emocji. Nie mogą zapominać przy tym o codzienności, bo szybko przyniesie to swoje konsekwencje.

Horoskop na wiosnę - Rak

Osoby spod znaku Raka oczyściły już swoją przestrzeń. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie zmian. Nawet mały obrazek jest w stanie odświeżyć wnętrze. Będziesz potrzebował towarzyskich spotkań. Nie przyjmuj jednak wszystkich propozycji.

Horoskop na wiosnę - Lew

Choć za oknami czuć wiosnę, ty jej nie zauważasz, co spowodowane jest chwilowym spadkiem nastroju. Nie ignoruj znaków, jakie daje ci organizm i zadbaj o swoje zdrowie - zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Horoskop na wiosnę - Panna

Osoby spod znaku Panny potrzebują wypoczynku. Zamiast myśleć o służbowych obowiązkach, powinny zacząć planować krótki wypad. Nie muszą być to wielkie europejskie stolice. Wystarczy jedynie cisza i spokój.

Horoskop na wiosnę - Waga

Osoby spod znaku Wagi zaczną rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dzięki temu, że szybko nawiązują kontakt, wiosną wejdą w nową relację. Przyszła pora na to, aby dopuścić do głosu własną intuicję.

Kiedy zmieniamy czas na letni w 2023 roku? Zmiana czasu 2023. Kiedy przestawiamy zagarki?

Horoskop na wiosnę - Skorpion

Z utęsknieniem czekasz na zmianę czasu. Brakuje ci dodatkowych promieni słońca, jasnych poranków i długich spacerów. Wszystko, o czym marzysz, nadchodzi. Zatem przygotuj wygodne buty i zaplanuj wyjazd w góry.

Horoskop na wiosnę - Strzelec

Z łatwością odnajdziesz się w mało komfortowej sytuacji. Szef zacznie doceniać twoje poświęcenie i starania. Zadbaj jednak o miłość. Zamiast szukać dodatkowych emocji, doceń to, co już masz.

Horoskop na wiosnę - Koziorożec

Do życia uporządkowanego Koziorożca wkradnie się chaos, co ciężko zniesie. Może początek wiosny jest świetną porą na wprowadzenie małych zmian? Postaw na luz. Świat się nie zawali. Przychylny ci będzie: Rak, Byk i Lew.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop na tydzień 20-26 marca dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wiosnę - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika w końcu poczują, że każdego dnia budzą się piękniejsze. Nowa świadomość wpłynie na to, jak zaczną postrzegać je inni. Nie powinny wdawać się w zbędne dyskusje. Mogą wywołać konflikt.

Horoskop na wiosnę - Ryby

Ryby odpłyną w meandry przeszłości. Zamiast wspominać to, co już było, powinny skupić się na tym, co będzie. Nadchodzący czas minie im pod znakiem licznych romansów. Muszą zachować jednak rozwagę, bo mogą pojawić się z tego powodu problemy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: