Horoskop dzienny - wtorek 21 marca 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na wtorek 21 marca dla wszystkich znaków zodiaku. Co w Dzień Wagarowicza czeka Panny, a co Raki? Kto będzie od rana rozkojarzony, a kto skupi się na obowiązkach? Odnajdź swój znak zodiaku i nie daj się zaskoczyć.

Horoskop dzienny - Baran

Baranom we wtorek życie płynąć będzie w powolnym i leniwym tempie. Doceńcie to, że w końcu możecie nieco zwolnić obroty. Cieszcie się drobiazgami, porozmawiajcie z przyjaciółmi, wyjdźcie na długi spacer. To będzie piękny dzień! 

Zobacz wideo Nie wyrzucaj fusów od kawy. Zobacz, do czego mogą ci się przydać

Horoskop dzienny - Byk 

Początek tygodnia zaczął się dla was dość boleśnie. Pozwólcie sobie na odpoczynek, a jeśli czujecie się źle, nie czekajcie i idźcie do lekarza. Dzięki temu szybciej pozbędziecie się nękającego was problemu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Podczas rozmowy z przyjaciółmi Bliźnięta mogą przypadkiem wyjawić czyjś sekret. Jeśli nie chcecie więc zawieść zaufania innych osób, lepiej starajcie się trzymać język za zębami. Konsekwencje przyjdą prędzej czy później.

Kiedy zmieniamy czas na letni w 2023 roku? Zmiana czasu 2023. Kiedy przestawiamy zagarki?

Horoskop dzienny - Rak 

Będziecie dziś chodzić z głową w chmurach. Przez rozkojarzenie może uciec wam środek transportu, uważajcie, by wsiąść do odpowiedniej linii! W kwestii finansowej widać światełko w tunelu, niebawem czeka was zastrzyk pieniędzy

Horoskop dzienny - Lew

Spokój i opanowanie - to może być wasze drugie i trzecie imię na dziś. To dobry dzień, by skupić się na tym, co do powiedzenia mają inni. Być może podczas dyskusji wpadniecie na genialny pomysł, który w przyszłości bardzo się opłaci. Ale do tego potrzebny jest dobry plan. 

Horoskop dzienny - Panna 

Choć tydzień dopiero się zaczął, wy już odczuwacie znużenie. Zdecydowanie zbyt dużo przejmujecie się też drobiazgami, na które nie macie większego wpływu. Zadbajcie o dobre odżywianie i więcej ruchu, a znajdziecie znacznie więcej chęci do życia. 

Horoskop dzienny - Waga

Od rana nie będziecie zbyt skorzy do współpracy, wszyscy będą was drażnić. Jeśli chcecie uniknąć sporów i nieporozumień, faktycznie lepiej oddać się obowiązkom w samotności. Wieczór poświęcicie na ulubioną rozrywkę i wszystko od razu stanie się pozytywniejsze. 

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop na tydzień 20-26 marca dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Skorpion 

Pokusa będzie duża, ale lepiej powstrzymajcie się od zabawy w intrygi i plotki, bo konsekwencje mogą okazać się bardzo poważne. Uważajcie, co powtarzacie i weryfikujcie informacje w sprawdzonych źródłach. Po co sprawiać komuś przykrość?

Horoskop dzienny - Strzelec 

Od samego rana trzymać się was będzie iście romantyczny nastrój. Może warto zrobić drugiej połówce miłą niespodziankę? Pomóżcie w domowych obowiązkach, a potem nie bójcie się zaszaleć. Dobre nastroje zostaną z wami na długo. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Choć za oknem mogłoby się wydawać, że w końcu przyszła wiosna, nie zrzucajcie jeszcze cieplejszych ubrań. Wasza odporność może tego nie wytrzymać, a przecież nikt nie chce skończyć w łóżku z gorączką i katarem. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Dziś Dzień Wagarowicza, co oznacza, że wiele zostanie wam wybaczone, ale nie nadużywajcie tej dobroci i pilnie wypełnijcie swoje obowiązki. Po południu propozycję może wam złożyć pewna Waga. 

Horoskop dzienny - Ryby

Rano zajmijcie się swoimi zobowiązaniami. Im szybciej to zrobicie, tym szybciej będziecie mogli zrobić sobie małe wagary. Biegnijcie do parku i zapolujcie na słońce, tak bardzo za nim tęskniliście!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: