Horoskop dzienny - poniedziałek 20 marca 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Skorpiona? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 20 marca 2023 roku.
Zobacz wideo Za oknami czuć wiosnę! Pszczoły i kwiaty budzą się do życia

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany powinny zwolnić szaleńcze tempo, które nałożyliście sami na siebie. Nie miejcie przy tym wyrzutów sumienia - zbyt duża presja wysysa z was całą energię i radość z działania. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki nie powinny akceptować dziś wszystkich propozycji - a będzie ich dużo. Poczekajcie na odpowiedni moment i bardziej korzystne warunki. Nie warto się spieszyć, zwłaszcza w sprawach związanych z pracą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny postawić na szczerość - nie ma sensu oszukiwać swojego partnera czy szefa odnośnie waszej dalszej przyszłości. Nawet drastyczne zmiany pozwolą wam zmienić życie by było takie, o jakim marzycie.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą mogły liczyć na dużo szczęścia. Uda wam się wyeliminować wątpliwości w zakresie spraw uczuciowych lub tych dotyczących nowej drogi zawodowej. Z odwagą podejmujcie decyzję, ponieważ zmiany będą dla was korzystne.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne) Horoskop na tydzień 20-26 marca dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy zaskoczą otoczenie swoją determinacją i wolą walki. Wasze zachowanie zainspiruje innych do działania, dlatego wszelkie projekty grupowe skończą się dla was sukcesem. Szefostwo na pewno zauważy wasz pozytywny wpływ na współpracowników.

Horoskop dzienny - Panna

 • Jesteście pozytywnie nastawieni, dlatego z łatwością uda się wam porozumieć nawet z tymi, z którymi nie jest wam po drodze. Nie pozwólcie jednak, by problemy innych zaburzyły was spokój.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą miały okazję, by popisać się przed pracodawcą lub współpracownikami. Uda wam się rozpocząć bardzo ważny dla waszej kariery projekt. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny oderwać się codziennej rutyny inaczej bardzo szybko poczujecie zmęczenie i przepracowanie. Rozmowa z zaufaną osobą pozwoli wam jednak wrócić do równowagi.

Ozdoby na wielkanoc - zdjęcie ilustracyjne Wyjątkowe dekoracje na Wielkanoc 2023. Możesz zrobić je sam

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce mogą być dziś bardziej wybuchowe. Trudność w kontrolowaniu swoich emocji może doprowadzić do burzliwej wymiany zdań. Uważajcie dziś na kłótnie z Bykami i Skorpionami - nie wygracie z nimi na argumenty.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny podążać za intuicją, która na pewno was nie zawiedzie. Powinniście jednak dokonać pewnych zmian w swoim życiu lub podejściu do niego. Zastanówcie się nad swoimi marzeniami i planami - najlepiej zrobić to w samotności.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie przeskoczyć przeszkody, które pojawią się dziś na waszej drodze. W tym celu musicie jednak zachować zimną krew, ale też postawić na nowe i bardziej oryginalne podejście do spraw.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny pomyśleć o dłuższej przerwie. Niezbyt dobrze radzicie sobie ze swoimi problemami, a już osoby w pracy i domu chcą was obciążyć swoimi sprawami. Postawcie granice.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: