Horoskop tygodniowy 20-26 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy: 20-26 marca. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

To będzie dość spokojny tydzień. Raczej nie licz na przełomowe zwroty akcji i istotne rozmowy. Prawdopodobnie uda ci się jednak przynajmniej trochę podładować baterie po ostatnich dość wymagających dwóch tygodniach.

Horoskop tygodniowy - Byk

Pierwsza połowa tygodnia szykuje się naprawdę intensywnie. Spiętrzy się wiele spraw do załatwienia w związku z naglącymi terminami. Możesz jednak liczyć, że od środowego popołudnia sprawy się nieco poluzują i znajdziesz nieco wytchnienia. Prawdziwie odpocząć uda ci się jednak dopiero w weekend.

Zobacz wideo Trening wzmacniający na pośladki z obciążeniem

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Pierwsze dni nowego tygodnia będą ci się nieco dłużyć. Myślami będziesz już przy weekendowych planach. A szkoda, bo wcześniej los szykuje dla ciebie kilka miłych niespodzianek.

Horoskop tygodniowy - Rak

Możliwe, że w nowy tydzień wejdziesz z pewnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Możesz czuć się niepewnie co do tego, jak rozwinie się sytuacja. Nie panikuj jednak zawczasu, wszystko wskazuje na to, że twoje weekendowe plany nie są zagrożone. 

Horoskop tygodniowy - Lew

To będzie dość nierówny tydzień. Z jednej strony może przytrafić ci się kilka stresujących sytuacji, z drugiej - pod pewnymi względami najbliższe dni okażą się wręcz przełomowe. Uda ci się osiągnąć powodzenie, o które zabiegałeś od dawna, choć powoli wątpiłeś w sukces. Na szczęście się nie poddałeś!

Horoskop tygodniowy - Panna

Przeprowadzisz w tym tygodniu kilka istotnych rozmów. Możliwe, że pociągną one za sobą dużo dalej idące konsekwencje, niż się spodziewałeś. Daj więc sobie nieco czasu na oswojenie się z nowym stanem rzeczy.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Waga

To będzie dość leniwy tydzień. W środę możliwe, że czeka cię pewna istotna rozmowa, poza tym jednak najbliższe dni nie przyniosą zbyt wielu zmian. Postaraj się nieco odpocząć i zregenerować baterie, bo kwiecień zapowiada się bardzo intensywnie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W nowy tydzień wejdziesz nieco zmęczony. To najwyższy czas, by zaplanować co najmniej kilka dni urlopu. Siedzący tryb życia daje ci się już we znaki, postaw więc na aktywny wypoczynek. Postaraj się także wdrożyć w swoje życie więcej ruchu na co dzień.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nowy tydzień powita cię dość dużą informacją. Możliwe, że kolejne dni upłyną ci pod znakiem oswajania się z nią i przygotowywaniem na nadejście nowych obowiązków. Weekend okaże się już jednak spokojniejszy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W nowy tydzień wejdziesz nieco podenerwowany. Zapominalstwo i natłok obowiązków dadzą ci się we znaki. Od czwartku sytuacja zacznie się poprawiać, ale równocześnie na horyzoncie pojawi się kolejne ważne zadanie do wykonania.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To będzie aktywny tydzień. Już od poniedziałku czeka cię sporo zadań i nowych obowiązków. Możliwe, że odczujesz chwilowy brak motywacji. Pamiętaj jednak o swoich założeniach. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, potrzebujesz jeszcze chwili wytrwałości.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To będzie raczej leniwy tydzień. We wtorek czeka cię interesująca rozmowa, a w weekend twoi znajomi nieco cię zaskoczą. Mimo to obejdzie się raczej bez stresujących sytuacji czy natłoku obowiązków.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: