Horoskop na weekend 18-19 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 18-19 marca. Najbliższe dwa dni przyniosą ze sobą wiele skrajnych emocji. Podczas gdy jedni z nas będą cieszyć się swoim nieprzemijającym szczęściem, inni powinni zaniechać podejmowania ryzykownych prób, które mogą zakończyć się fiaskiem. Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, czy los okaże się dla ciebie przychylny.

Horoskop weekendowy - Baran

Dla pracowitych Baranów nie ma nic gorszego niż wolny dzień, w który nie ma się pomysłu na pożyteczne spędzanie czasu. Jeśli posprzątałeś już cały swój dom i nadal nie wiesz, na co spożytkować swoją niepohamowaną energię, rekomendujemy długi samotny spacer. Barany pracujące w weekendy nie będą się nudzić, choć paradoksalnie mogą odczuwać zmęczenie.

Zobacz wideo Inflacja nadal nam zagraża? "Nie wiemy, jak zachowają się banki centralne"

Horoskop weekendowy - Byk

Najbliższe dwa dni nie będą najłatwiejszym czasem dla zodiakalnych Byków. Los postawi przed tobą kilka nieprzyjemnych sytuacji, w których upór tylko utrudni ci wybrnięcie z nich z twarzą. W relacjach międzyludzkich zachowaj powściągliwość i stawiaj na wyciszenie swoich negatywnych emocji.

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

Towarzyskie z natury Bliźnięta przeżyją szok, gdy po raz pierwszy od miesięcy ich znajomi nie znajdą czasu na wspólne spędy towarzyskie. Zamiast pielęgnować swoje niezadowolenie tym stanem rzeczy, spróbuj zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robiłeś. Być może przypadkiem odkryjesz nową pasję, która pomoże ci docenić czas spędzany w samotności.

Horoskop weekendowy - Rak

To, co czeka Raka, jest całkowitym przeciwieństwem losów poprzedniego znaku zodiaku. Na co dzień wycofane i raczej nieśmiałe osoby kryjące się pod tym symbolicznym zwierzęciem niespodziewanie znajdą się w centrum uwagi. Wykorzystaj chwilę popularności do przełamania swoich obaw interpersonalnych i korzystaj z szansy na zawarcie nowych znajomości.

Horoskop weekendowy - Lew

Szczęście uśmiecha się właśnie do Lwa, który ma szansę na zdobycie rzeczy, na której mu obecnie najbardziej zależy. Przedstawiciele tego znaku zodiaku pracujący w weekend doświadczą sukcesu w pracy, a przynajmniej usłyszą kilka miłych słów uznania od swojego szefa. Lwy wypoczywające poza miejscem zatrudnienia mogą liczyć na pomyślność we flirtach i wywieraniu wpływu na innych ludzi.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop weekendowy - Panna

W myśl zasady "biorę, ile dają" Panny będą czerpać garściami z najbliższych dwóch dni. Bez względu na to, czy wybierasz się na koncert, idziesz do znajomych na domówkę czy zmierzasz na wspólny seans kinowy - ciesz się chwilą. Masz okazję się wyluzować, odpocząć i po prostu dobrze się bawić.

znaki zodiakuTe znaki zodiaku nie lubią zmian. Wszystko muszą mieć dobrze zaplanowane

Horoskop weekendowy - Waga

Przed Wagami pojawi się w najbliższym czasie jedna z trudniejszych decyzji do podjęcia w życiu. Jej zakres może być bardzo szeroki: od chęci ucięcia toksycznej relacji, przez rozstanie, zmianę pracy, wyprowadzkę i ukrócenie cierpień zwierzęcego przyjaciela, po zakup nowego mieszkania. Bez względu na to, jakie zabarwienie będzie miał owy wybór, kieruj się przede wszystkim sercem i decyduj w zgodzie z samym sobą.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Zaangażowane w wiele różnych aktywności Skorpiony zaniedbały ostatnio swoje życie prywatne i niemal całkowicie przekreśliły czas tylko dla siebie. Zbliżający się weekend będzie okazją do naprawienia tych błędów. Poczytaj ulubioną książkę, spotkaj się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, zajrzyj do swojej rodziny i przywróć równowagę w swoim życiu.

Horoskop weekendowy - Strzelec

Dobra passa Strzelca zdaje się nadal nie gasnąć, gdy wraz z nadejściem dwóch dni wolnych może pozwolić sobie na odłożenie obowiązków domowych na drugi plan. Nigdzie nie musisz się spieszyć, nie masz żadnych zobowiązań i możesz być pewien, że wszystko przyjdzie ci zaskakująco łatwo. Aby utrzymać ten efekt, dbaj o swoje zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Te znaki zodiaku są najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze możesz na nich polegać i im zaufaćTe znaki zodiaku są najlepszymi przyjaciółmi. Możesz na nich polegać

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Czujesz motylki w brzuchu, gdy w powietrzu unosi się miłość! Ten weekend przygotował dla ciebie szansę na poznanie przyszłej drugiej połówki, która sama zacznie ubiegać się o twoje zainteresowanie. Koziorożce będące w związkach spędzą natomiast miłe chwile ze swoją drugą połówką.

Horoskop weekendowy - Wodnik

Na co dzień introwertyczne i raczej skryte Wodniki poczują wyjątkową potrzebę przebywania w towarzystwie osób sobie bliskich. Jeśli masz partnera, przyjaciela lub rodzinę zatęsknisz za nimi i zechcesz zdecydować się na odwiedziny. Uważaj jednak na nowo zawarte znajomości - możesz działać zbyt pochopnie i pożałować, że opowiedziałeś o sobie aż tyle szczegółów.

Horoskop weekendowy - Ryby

Przeważnie ugodowi przedstawiciele Ryb będą w wyjątkowo w buntowniczym nastroju. Brylując w towarzystwie, poczujecie się docenieni i bardzo pewni siebie, jednak uczucia te mogą być mocno zwodnicze. Jeśli przesadzicie z alkoholem, pewność siebie może przerodzić się w pogardę dla innych, a w konsekwencji - bójkę.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: