Horoskop dzienny - piątek 17 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 17 marca. Czy Byki wreszcie nadrobią zaległe obowiązki? A może znowu odłożą wszystko na potem? Jedno jest pewne, dla Wagi będzie to wyjątkowy dzień. Znajdź swój znak zodiaku i już teraz zobacz co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Czy ktoś mówił o odpoczynku? Długo wyczekiwany, ale nareszcie nadejdzie. Piątkowy relaks będzie nie tylko ukojeniem dla twojego ciała, ale i duszy. Nic nie będzie w stanie zmącić twojego spokoju. Pamiętaj jednak, aby do reszty nie zatracić się w swoim błogim lenistwie. Kolejne dni znowu będą intensywne.

Zobacz wideo Kimchi z kapusty pekińskiej. Jak zrobić je w domu?

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej serwisu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Byk

Zajmiesz się dzisiaj wyjaśnianiem kwestii z przeszłości, co doszczętnie pochłonie twoje myśli. Przez to zapomnisz o wszystkich pozostałych obowiązkach, które niewypełnione zaczęły tworzyć już całkiem pokaźną listę. Uważaj, bo wkrótce możesz nie być w stanie nadrobić wszystkich zaległości. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń, przez co nie do końca będziesz wiedział, jak masz się zachować. Postanowisz komuś doradzić w życiowej sprawie. Nie pozwól jednak na obarczenie się odpowiedzialnością za cudze niepowodzenie. 

Horoskop dzienny - Rak

Wpadniesz na kilka niecodziennych pomysłów i zapragniesz ich natychmiastowej realizacji. Pośpiech nie jest jednak najlepszym doradcą, dlatego najpierw spokojnie pomyśl, czy to odpowiedni czas na angażowanie się w nowe projekty. Ktoś, na kim bardzo ci zależy, nareszcie zacznie poświęcać ci więcej uwagi. Sprzyjający ci znak zodiaku to Byk.

Horoskop dzienny - Lew

Twoja chęć zaimponowania innym przyniesie odwrotny skutek. Może to w szczególności nie spodobać się twoim współpracownikom. Postaraj się zmienić swoje nastawienie i sposób działania, wtedy na pewno zyskasz sojuszników. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Skorpion i Wodnik.

Król Karol IIIKoronacja Karola III. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz dziś wyjątkowo sumienny. Przed twoim bystrym wzrokiem nie ukryje się żadne niedociągnięcie. Innych może to nieco denerwować, ale swoją postawą zaskarbisz sobie uznanie szefostwa. Popołudnie poświęcisz na szukanie nowej ciekawej aktywności, co jeszcze bardziej poprawi ci humor.

Horoskop dzienny - Waga

Warto zabrać się dzisiaj za drobne porządki. Może to już czas na wiosenne uprzątnięcie szafy. Być może dzięki temu odnajdziesz od dawna poszukiwaną zgubę. Na pewno pomoże ci to w częściowym zapanowaniu nad ogarniającym cię chaosem i być może skłoni, do powolnego rozpoczęcia pracy nad uporządkowaniem swojego życia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Planety będą sprzyjały kontaktom międzyludzkim. To sprawi, że będziesz dużo bardziej ciekawski i zapragniesz poznać cudze tajemnice i sekrety. Uważaj, aby tym samym nie zrobić komuś krzywdy. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Ryby i Waga.

Horoskop dzienny - Strzelec

Odnowisz kontakt z osobą, z którą od zawsze rozumiałeś się bez słów. Niestety nie będzie tak jak dawniej. Wspomnienia i wesołe opowieści z przeszłości wywołają ogromną nostalgię za tym, co utracone. Dotrze do ciebie, że lepiej pozostawić coś za sobą i żyć tym, co jest teraz.

Pisanki (zdjęcie ilustracyjne)Wielkanoc 2023. Kiedy wypada? Od kiedy wiosenna przerwa świąteczna?

Horoskop dzienny - Koziorożec

W sferze uczuciowej będzie ci się wiodło jak nigdy dotąd. Wenus czuwa nad twoim związkiem. Możesz odetchnąć z ulgą, dotychczasowe problemy odejdą w zapomnienie. Pozytywnie będzie się też wiodło w kwestiach finansowych. Planowana od dawna zmiana posady nareszcie dojdzie do skutku.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie przejmuj się marudzeniem bliskich ci osób. Każdemu może zdarzyć się czasem gorszy dzień. Wieczorem możesz poczuć się nieco słabszy. To objaw przepracowania. Zwolnij trochę i odpocznij, a twój organizm na pewno ci za to podziękuje.

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś szczególnie unikaj konfliktów. Twoja nerwowość może sprawić, że powiesz o kilka słów za dużo, czym niepotrzebnie urazisz bliską ci osobę. Ten dzień będzie sprzyjał także zdobywaniu nowych umiejętności, które mogą zaowocować w przyszłości. Jeżeli otrzymasz propozycję wzięcia udziału w jakimś ciekawym kursie, natychmiast z niej skorzystaj.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: