Horoskop dzienny - czwartek 16 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 16 marca 2023 roku. Nie zwlekaj, odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Czwartek minie pod znakiem nudy. Dopadnie cię rutyna. Zaczniesz szukać nowych zajęć, które uświetnią ciągnącą się monotonię. Niech pomysły nie będą chwilowe. Mogą wkrótce zaowocować i zmienić się w pasję. 

Horoskop dzienny - Byk

Na pierwszym miejscu postawisz rodzinę. Spędź z nią swój wolny czas, a odpłaci ci uśmiechem, a przede wszystkim miłością. Wyłącz służbowy telefon. Od jednego nieodebranego połączenia świat się nie zawali. Przychylny ci będzie: Rak, Lew i Panna.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt jasno określą swoje cele i zaczną do nich konsekwentnie dążyć. Zadbają o swoje potrzeby, jednocześnie zapominając o partnerze. Mogą spodziewać się małej kłótni, która przekształci się w spory konflikt.

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka potrzebują wypoczynku i miejsca, które zaspokoi zarówno ich ciekawość, jak i artystyczną duszę. Zaczną więcej wymagać od partnera. Mimo potrzeby ciepła, same będą zachowawcze. 

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz musiał zmierzyć się z własnymi demonami i odpowiedzieć sobie na ważne pytanie, czego  oczekujesz. Pomoże ci w tym osoba spod znaku Wodnika. W pracy czeka dobra passa. Idź za ciosem i nie wybijaj się z rytmu.

Śniadanie wielkanocne (zdj. ilustracyjne)Kiedy święta wielkanocne 2023? Ile wypada dni wolnych od pracy?

Horoskop dzienny - Panna

Jeśli od dawna czekasz na zawodowy sukces, wreszcie się go doczekasz. Szef doceni twoje starania i pracę. W euforii nie zapomnij o swoich najbliższych. Mogą mieć do ciebie pretensje. Przychylne ci znaki: Koziorożec, Rak i Baran.

Horoskop dzienny - Waga

Nadmiar emocji, stresu, niezdrowy styl życia mogą mieć swoje konsekwencje. Zadbaj o swoją kondycję. Może kurs garncarstwa albo tańca? Ruch dostarczy ci dużą dawkę endorfin. W wolnej chwili przygotuj swój dom na wiosnę. Pozbądź się rzeczy, które od dawna jedynie przeszkadzają. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz spokojniejszy. Wszystko za sprawą przyjaciół, którzy dodadzą ci siły i otuchy w ciężkich momentach. Zajmij się finansami. Zrób bilans zysków i strat. Niebawem czekają cię niespodziewane wydatki.

Świadczenie pielęgnacyjne - zdjęcie ilustracyjneŚwiadczenie pielęgnacyjne 2023. Ile wynosi? Komu przysługuje?

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie licz na pomoc innych. Możesz się zawieść. Twoje pomysły, którym wtórują wspaniałe okazje, rozwiną się i przyniosą zyski. Korzystaj z okazji. W miłości zacznie przeszkadzać ci rutyna. Samotne Strzelce mogą liczyć na flirt. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zacznij planować swój czas wolny. Odpowiednia dawka bodźców zregeneruje cię i pozwoli wejść w nowy tydzień. Nie odkładaj domowych obowiązków i porządków. Kiedy ich nadmiar się nawarstwi, będziesz potrzebował pomocy, z której nie lubisz korzystać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli o kimś intensywnie myślisz, zadzwoń lub napisz. Nie bój się wykonać pierwszy krok. Zaczniesz analizować swoją najbliższą przyszłość. Nie wpadniesz jednak na nic rewolucyjnego. Przychylny będzie ci: Lew, Rak, Byk i Koziorożec.

Horoskop dzienny - Ryby

Utoniesz w myślach. Czas jednak uwolnić się od tego, co było. Zacznij przywiązywać wagę do składanych obietnic. Ktoś może w końcu się upomnieć o swoje i wpędzić cię w małe zakłopotanie. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: