Horoskop na wiosnę 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Przed nami najpiękniejszy okres w ciągu całego roku - wiosna. Uważana za symboliczny początek nowego życia, może być szansą na podjęcie istotnych zmian w naszej rzeczywistości. Dla kogo okaże się na tyle przełomowa? Sprawdź horoskop. Odnajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co czeka cię w tym wyjątkowym czasie.

Horoskop wiosenny - Baran

Dla pracowitych Baranów najważniejsze jest zatrudnienie i pięcie się w górę po szczeblach kariery. Czas nadejścia nowego życia traktują jako sposobność do przeskoczenia kilku dodatkowych stopni na tej prostej, lecz trudnej drodze. Jeśli jednak niespodziewanie postanowią zatrzymać się w tym pędzie, choć na chwilę, może spotkać je miłe zaskoczenie na gruncie prywatnym.

Horoskop wiosenny - Byk

Jeśli wiosna jest najlepszym czasem na dobre zmiany, uparte Byki powinny wprowadzić je przede wszystkim w samych sobie. Wyciszenie związane z nadejściem ciepłych, słonecznych dni będzie w tym bardzo pomocne. Postaraj się ostudzić swoją emocjonalność, a poczujesz się lepiej sam ze sobą.

Horoskop wiosenny - Bliźnięta

Dla Bliźniąt czas wschodzących pąków będzie paradoksalnie szansą na uwolnienie się od toksycznych relacji. Jeśli czujesz, że masz w życiu kogoś, kto ciągnie cię w dół i nie potrafi wspierać twoich pomysłów, przemyśl zasadność tej relacji. Tego światu jest pół kwiatu i na pewno nigdy nie zostaniesz całkiem sam.

Zobacz wideo Nie wyrzucaj fusów od kawy. Zobacz, do czego mogą ci się przydać

Horoskop wiosenny - Rak

Za nami czas podejmowania postanowień noworocznych i romantyczne święto zakochanych, a rozdarte Raki nadal nie potrafią określić się w swoich uczuciach. Część z was obawia się wejścia w stały związek, pozostali zaś nie są w stanie obrać jednej konkretnej ścieżki zawodowej. Poświęć jeden dzień na zastanowienie się nad wszystkimi za i przeciw a przede wszystkim nie bój się próbować.

Horoskop wiosenny - Lew

Pierwsze powiewy wiosny mogą wydawać się Lwom lodowate i nieprzyjemne. Wielu z was straciło w ostatnim czasie kogoś bliskiego bądź przeżyło jakąś wielką przykrość. Myśląc zgodnie ze specyfiką tej pory roku, daj sobie czas i nadzieję, by wrócić do życia ze zdwojoną siłą.

Horoskop wiosenny - Panna

W życiu Panien szykują się gruntowne zmiany. Bez względu na to, czy planujesz przeprowadzkę, wyjeżdżasz w daleką podróż, oczekujesz nowego członka rodziny czy zmieniasz swój tryb życia, nie zapominaj o chwili wytchnienia. W gąszczu nowych obowiązków i wciągających zajęć łatwo zaniedbać swoje podstawowe potrzeby.

Temperatura w Polsce we wtorekKiedy przyjdzie wiosna i ocieplenie? W tym tygodniu 15 stopni Celsjusza

Horoskop wiosenny - Waga

To najprawdopodobniej najbardziej przewrotna nazwa znaku zodiaku, z jaką można się spotkać. Codzienność Wagi w żadnym stopniu nie przypomina skojarzeń związanych z jej nazwą, a tegoroczna wiosna nie będzie tu żadnym wyjątkiem od reguły. Korzystaj z dynamiki, która będzie ci towarzyszyć przez następne tygodnie, jednak przygotuj się także na lekką dozę niesprawiedliwości.

Horoskop wiosenny - Skorpion

Głębokie chwile wzruszenia, prawdziwe szczęście i nieustanne samodoskonalenie - oto najważniejsze elementy codzienności Skorpiona na najbliższe miesiące. Tak jak każdy przedstawiciel tego znaku zodiaku nosisz w sobie prawdziwego wojownika, który przebył już bardzo długą drogę, co teraz staje się wyjątkowo widoczne. Przeczytaj swoje stare wpisy do pamiętnika, wróć do zdjęć sprzed kilku lat i świętuj kolejne sukcesy zdobyte ciężką pracą.

Horoskop wiosenny - Strzelec

Wiosna jako początek nowego życia ma różne oblicza, a na Strzelca padło akurat to znacznie trudniejsze do oswojenia. W ostatnim czasie zmagasz się z nawracającymi problemami zdrowotnymi, które spędzają ci sen z powiek. Być może czeka cię zabieg lub jakaś poważniejsza operacja, nie zapominaj jednak o nadziei, która potrafi działać cuda.

Te znaki zodiaku kochają zwierzęta!Te znaki zodiaku kochają zwierzęta! Są idealnymi opiekunami dla pupili

Horoskop wiosenny - Koziorożec

Nowy początek w świecie przyrody daje Koziorożcom idealną sposobność do naprawienia zerwanych dawno więzi rodzinnych. Jeśli nie stać cię na całkowite pogodzenie się z bliskimi, postaraj się, chociaż wybaczyć im błędy, jakie popełnili. Pamiętaj, że nienawiść, jaką żywisz do innych, uderza przede wszystkim w ciebie, a wybaczenie umocni cię jako człowieka.

Horoskop wiosenny - Wodnik

Tak jak nie jest za późno na przebaczenie, tak i zawsze warto, chociaż spróbować przeprosić. Wodniki słynące ze swojej zimnej i nieprzyjaznej natury mogą teraz nieznacznie złagodnieć pod wpływem wiosennej aury. Wielu z was ma na koncie mniejsze bądź większe błędy, które możecie teraz naprawić, jeśli tylko starczy wam na to odwagi.

Horoskop wiosenny - Ryby

Albo w prawo, albo w lewo - to już ten czas, by obrać jeden konkretny kierunek. Choć Ryby słyną ze swojego niezdecydowania, ich czas na decyzję powoli dobiega końca. Może być to kwestia drzemiących w was lęków lub ukrytych kompleksów, lecz bez względu na to po prostu zdecydujcie się żyć na przysłowiowe sto procent.

Więcej o: