Horoskop tygodniowy 13-19 marca 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 12-19 marca. Który znak może liczyć na pochwały w pracy, a który powinien unikać konfliktu z bliskimi? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co czeka cię w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran musi wygospodarować czas na piętrzące się nad nim zobowiązania. Jeśli nie domknie ważnych spraw w tym tygodniu, może mieć kłopot. Jeśli chodzi o uczucia - nie powinien poddawać się złym myślom.

Horoskop tygodniowy - Byk

Ambitny Byk może liczyć na pochwały od przełożonych. W tym tygodniu w pracy pokaże się z najlepszej strony, za co już wkrótce zostanie odpowiednio nagrodzony.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Pewna sytuacja może zmienić sposób, w jaki Bliźnięta patrzą na rzeczywistość. Powinny zastanowić się, co naprawdę się dla nich liczy. Dzięki temu poznają siebie lepiej i zyskają poczucie wewnętrznej równowagi.

Wielkanoc (zdjęcie ilustracyjne) Kiedy wypada Wielkanoc w tym roku? Dni wolne od pracy 2023 [LISTA]

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki będą w przyjemnym nastroju po niedawnym spotkaniu z przyjaciółmi. Całą skumulowaną energię wykorzystają na swoją pasję.

Horoskop tygodniowy - Lew

W najbliższych dniach Lwy powinny unikać awantur i sporów z przyjaciółmi. Drobne z pozoru sprzeczki mogą przemienić się w długotrwały konflikt. Trudno będzie się z tego wyplątać.

Horoskop tygodniowy - Panna

Ten tydzień pozytywnie zaskoczy Pannę. Poczuje spokój i wiarę we własne siły, a przede wszystkim wolność od dawnych rozterek. W sprawach finansowych zapanuje stabilizacja.

Zobacz wideo Tarta czekoladowa ze słonym karmelem [PRZEPIS]

Horoskop tygodniowy - Waga

Adoratorzy nie mają z Wagą lekko. Umiejętnie unika ich gierek i zalotów, nie próbuje się spoufalać. Ale w tym tygodniu okaże trochę cieplejsze uczucia wobec tej jednej, szczególnej osoby.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion poświęci ten tydzień swoim pasjom. Odkryje nowe inspiracje i zacznie realizować pomysł, na który wpadł już jakiś czas temu. Takie pokłady twórczej energii nie mogą zmarnować!

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec ma mnóstwo świetnych pomysłów, ale i słomiany zapał do ich realizacji. W tych dniach ktoś bliski mocno podniesie Strzelca na duchu i da mu impuls do działania.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec musi uważać, by nie wkroczyć na wojenną ścieżkę ze swoim partnerem, który może być w tym tygodniu humorzasty i drażliwy. Lepiej być wyrozumiałym i nie podejmować ryzykownych tematów.

500 plus (zdjęcie ilustracyjne) Do kiedy złożyć wniosek o 500 plus? Nie zostało już wiele czasu

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik zapewne obawia się nadchodzących zmian, ale niedługo rozumie, że są one konieczne. Przekona się również, że mimo wątpliwości wyjdą mu na dobre.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Serce podpowiada Rybom jedno rozwiązanie, a głowa - drugie. W tym tygodniu trzeba będzie w końcu podjąć decyzję i zmierzyć się z pierwszymi jej skutkami.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: