Horoskop dzienny - piątek 10 marca 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki piątek czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 10 marca 2023 roku.
Zobacz wideo Turysto! Są gesty, które mogą zaprowadzić do więzienia

Horoskop dzienny - Baran

 • Nawet osoby w związkach mogą się zmagać z poczuciem osamotnienia. Wasz partner będzie jednak otwarty na rozmowę o waszych niepewnościach. Single z kolei powinny dać sobie czas, zanim wejdą w coś nowego.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mogą zauważyć, że w ostatnim czasie w relacjach doświadczają więcej nieprzyjemnych momentów. Zastanówcie się czy jest sens naprawiać coś ponad siłę, bo może okazać się, że wcale nie widzicie wspólnej przyszłości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Możecie czuć się trochę niepewnie, ale czasem nie trzeba mieć pełnej wiedzy, by się odważyć i zaryzykować. Dotyczy to zwłaszcza relacji z innymi osobami. Niedługo zobaczycie, że był to strzał w dziesiątkę.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki powinny zastanowić się nad swoimi słowami, ponieważ w połączeniu z waszym nerwowym dziś humorem możecie zranić kogoś, kto jest wam bliski. Możecie żałować później swojego zachowania, a taką relację może być ciężko poprawić.

Wierszowane życzenia na dzień chłopaka Wyjątkowe wierszyki i życzenia dla męża, chłopaka, przyjaciela

Horoskop dzienny - Lew

 • Realizacja jakiegoś ważnego zadania sprawi, że nabierzecie wiatru w żagle i zdobędziecie dodatkową motywację do działania. Dobra passa czeka was zwłaszcza w sprawach zawodowych i finansowych. 

Horoskop dzienny - Panna

 • Zakochane Panny mogą podejmować wkrótce bardzo ważne decyzje dotyczące przyszłego życia. Wasze sprawy uczuciowe będzie na tyle ważne, że kwestie zawodowe pójdą w odstawkę, bez większego uszczerbku dla waszej kariery.

Horoskop dzienny - Waga

 • Czasami zmiany mogą być przerażające, zwłaszcza te, które spadają na nas niezapowiedzianie. Często jednak okazuje się, że musiały się one wydarzyć, by poprawić swoje życie. Nie bójcie się tego, co niesie los.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Sprawy zawodowe będą układały się po waszej myśli, a dzień na pewno nie będzie męczący. Możecie liczyć na bardzo dobre wiadomości, które zmobilizują was do dalszej pracy.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Nie bierzcie na poważnie wszystkiego, co usłyszycie. Niektórzy, zwłaszcza nowopoznane osoby, chcą wam zaimponować i niekoniecznie będą szczerzy. Nie róbcie sobie nadziei, że ta relacja może być czymś poważnym.

Mężczyźni (zdjęcie ilustracyjne) Dzień Mężczyzn a Dzień Chłopaka. Jaka jest różnica między tymi świętami?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożcom może zawrócić głowę osoba spod znaku Panny. Jeśli jesteście w związkach, to być może wasza szefowa lub koleżanka z pracy wskaże wam kierunek, w którym warto się rozwijać. Nie zamykajcie się na pomoc innych.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki nie powinny być dziś zbyt pewne siebie. Jeśli się zaangażujecie w projekt, o którym nie macie pojęcia, to wasze oszustwo bardzo szybko wyjdzie na jaw. Nawet mając dobre intencje nie unikniecie problemów.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Odnowicie starą znajomość, która okaże się dla was bardzo szczęśliwa. Dla niektórych oznacza to powrót szczerej przyjaźni, dla innych będzie to szansa na spełnienie w miłości.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: