Studniówka. Uczeń porwał dyrektorkę do tańca. "Przepotężny duet" [WIDEO]

Studniówkowy taniec ucznia z dyrektorką zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych. Nagranie obejrzały już blisko dwa miliony użytkowników. "Dawno nie widziałam, żeby ktoś tak dobrze tańczył" - komentują internauci.

"Pov: tańczysz z dyrektorką" - pod takim dopiskiem figuruje krótkie nagranie, przedstawiające maturzystę tańczącego z dyrektorką swojej szkoły. Nietypowy duet został już obejrzany ponad 1,8 mln razy.

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku

Studniówka. Zatańczył z dyrektorką i wrzucił nagranie do sieci

Popularne wideo pochodzi z zabawy studniówkowej, która odbyła się w 2022 roku, w sali zabytkowego zamku Joannitów w Łagowie, gdzie przez wiele lat organizowano znany festiwal filmowy. Głównym bohaterem nagrania jest młody sportowiec Mateusz Ripa, członek drużyny Stal Gorzów. W trakcie imprezy mężczyzna zatańczył z dyrektorką swojej szkoły, a następnie podzielił się nagraniem swojego występu z użytkownikami TikTok-a.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Dawno nie widziałam, żeby ktoś tak dobrze tańczył"

Użytkownicy platformy szybko dostrzegli potencjał i pozytywną energię tańczącego duetu przebijając pułap miliona odsłon. Na tym jednak zasięgi filmiku się nie kończą. Otwierając sekcję komentarzy, nietrudno zauważyć, że nagranie wciąż dociera do coraz to nowszych użytkowników, gdyż nowych komentarzy ciągle przybywa.

"Potrzebuje z nim iść na swoją studniówkę", "Jak na młodego chłopaka to świetnie sobie radzi i doskonale prowadzi. Jak dla mnie bomba... facet, który potrafi poprowadzić partnerkę w tańcu to skarb" - komplementują bohatera internauci. Falę pozytywnych opinii zbiera także sama dyrektorka: "Ale widać, że Pani dyrektor umie się ruszać", "Pani dyrektor to ewidentnie gwiazda waszej studniówki". Niektórzy zwracają również uwagę na to, co działo się w tle tańczącego duetu. Pośród tańczącej młodzieży wypatrzeć można również świetnie bawiące się grono pedagogiczne: "Ten nauczyciel z boku co sam tańczy, szef".

Więcej o: