Horoskop miłosny na walentynki 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny na walentynki 2023. Kto może liczyć na przypływ gorącego uczucia, a komu los poskąpił tego dnia szczęścia? Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co czeka cię 14 lutego!

Horoskop dzienny - Baran

Tegoroczne święto zakochanych okaże się wyjątkowo szczęśliwe dla przedstawicieli tego znaku zodiaku. Barany pozostające w związkach mogą spodziewać się miłej niespodzianki ze strony partnera. Romantyczna atmosfera pomoże oderwać się na chwilę od obowiązków służbowych i cieszyć się chwilą. Powodów do narzekania nie będą mieli także single, przed którymi otworzą się dziś nowe możliwości. Jeśli tylko zechcą, z łatwością znajdą towarzystwo na wieczór.

Horoskop dzienny - Byk

Dla Byków walentynki mają słodko-gorzki smak. Upór charakterystyczny dla tego znaku zodiaku stanie na przeszkodzie romantycznym uniesieniom i wywoła nie jedną kłótnię w związku. Nieco gorzej sytuacja ma się w przypadku singli. Żyjące w pojedynkę Byki mogą zmagać się z przytłaczającym poczuciem osamotnienia. Widywane w przestrzeni publicznej czy internecie pary mogą wywoływać w nich ukłucie zazdrości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

14 lutego przyniesie Bliźniętom klasyczne obchody święta miłości. Pojawią się charakterystyczne dla walentynek upominki takie jak kwiaty, czekoladki czy pluszowe misie z serduszkami, a pary zasiądą do romantycznej kolacji. Jeśli jesteś singlem, również nie masz się czym przejmować. Wychodząc do pobliskiego klubu, możesz spodziewać się dobrej zabawy w gronie nowo poznanych osób. Skorzystaj z okazji do niezobowiązującego flirtu i czerp garściami z chwilowej wolności.

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Horoskop dzienny - Rak

Z natury rodzinne Raki mogą czuć spory zawód postawą swojego partnera. Podczas gdy przedstawiciele tego znaku zodiaku z wielkim zaangażowaniem celebrują święto zakochanych, ich partnerzy pominą w tym roku istnienie wszelkich romantycznych tradycji. Drugie połówki postanowią wyjść gdzieś ze znajomymi lub nie będą chętne na wspólne spędzanie czasu. Osamotnione Raki, bez względu na status związku, czeka więc podobny los - większość z nich zasiądzie przed telewizorem do walentynkowego seansu lub położy się wcześniej spać.

Horoskop dzienny - Lew

Walentynki 2023 mają szanse stać się przełomowym dniem w życiu Lwów o statusie singla. Niespodziewanie miłość zapuka do waszych drzwi w najmniej oczekiwanym momencie. Musicie być jednak uważni, by nie pozwolić sobie na przegapienie tej wyjątkowej okazji. Lwy pozostające w związkach spędzą szczęśliwe chwile u boku swojego partnera. Spodziewajcie się romantycznych uniesień i upojnej nocy.

Horoskop dzienny - Panna

Związki Panien przybiorą w tym roku zupełnie nowe, nieznane dotąd odcienie. Dostrzeżecie w swoich partnerach więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a będą to korzystne zmiany perspektywy. Spodziewajcie się trafionych prezentów i szczerego szczęścia z tego, co dał wam los. Samotne Panny nie odczują realnie bólu związanego z brakiem drugiej połówki. Choć walentynki to przede wszystkim czas zakochanych, wasi przyjaciele nie pozwolą, abyście czuli się odrzuceni.

Horoskop dzienny - Waga

Zazwyczaj spokojne Wagi będzie dziś rozpierać zła energia. Świadomość braku posiadania partnera w dniu, którego głównym motywem przewodnim jest miłość i bliskość da się im mocno we znaki. Narzekanie i złorzeczenie na widok zakochanych przechadzających się po ulicach nie jest jednak najlepszym rozwiązaniem. Warto pomyśleć w tym dniu o sobie, obejrzeć ulubiony film lub poczytać dawno nieruszaną książkę. Jeśli bardzo zależy wam na znalezieniu partnera, postawcie na większą otwartość i spróbujcie swoich sił na portalu randkowym. Zakochane Wagi spędzą ten dzień na dobrej zabawie w towarzystwie partnera i swoich znajomych.

Horoskop dzienny - Skorpion

Permanentna samotność nie idzie w parze z charakterem Skorpiona, szczególnie w tak wyjątkowym dniu. Co więc powstrzymuje cię przed podjęciem próby znalezienia partnera? Zranione Skorpiony powinny dziś raz na zawsze zerwać z przeszłością i dać szansę nowej miłości. Jeśli jest ktoś, na kim szczerze ci zależy, nie czekaj dłużej. Osoby spod tego znaku zodiaku cieszące się regularnym związkiem mogą spodziewać się dobrego dnia. Ty, partner i romantyczny wieczór we dwoje - oto przepis na sukces.

Horoskop dzienny - Strzelec

14 lutego będzie wyjątkowo pozytywny dla Strzelców. Osoby pozostające w związkach, które ostatnio przechodziły trudny okres, poczują ulgę i wzajemne zrozumienie. To dobry czas na szczere rozmowy i wybaczenie drobnych grzeszków drugiej połówki. Związki cieszące się stałością i trwałością jedynie umocnią się w swoich uczuciach. Single spod znaku Strzelca mają dużą szansę na zapoznanie kogoś, kto zawróci im w głowie. Od ciebie zależy jednak, czy będzie to fundament pod nowy związek, czy jedynie chwilowa przygoda.

Więcej treści na temat znaków zodiaku znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Koziorożec

Walentynkowa aura uwolni czułą i delikatną stronę Koziorożców. Romantyczna atmosfera udzieli się również waszym partnerom, dzięki czemu spędzicie miły wieczór przy kolacji. Szczególnie ważne okażą się drobne gesty i symboliczne upominki. Samotne Koziorożce spędzą ten dzień na samodoskonaleniu i nie będą odczuwały smutku z powodu braku partnera.

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli w walentynkach chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, Wodniki nie mogły trafić dziś lepiej! Pary wybiorą się wspólnie na różnorakie atrakcje, takie jak kino, teatr czy koło młyńskie w wesołym miasteczku. Single również nie mają na co narzekać, ponieważ w sukurs przyjdzie im najbliższy przyjaciel. Miejcie jednak oczy szeroko otwarte, bo od dobrej zabawy z przyjacielem nie jest wcale daleko do początku nowego związku.

Horoskop dzienny - Ryby

Cierpiące z powodu straty Ryby ogarnie fala miłych wspomnień z czasów dawnego związku. Nie pora jednak na rozdrapywanie starych ran. W tym wyjątkowym dniu postaraj się zapomnieć o złych rzeczach i dać sobie szansę na szczęście. Być może jest obok ktoś, kto zasługuje na twoją uwagę? Pary, w których skład wchodzą Ryby, przeżyją ten dzień jak każdy inny. Jeśli boli cię, że partner ignoruje święto zakochanych postaw na szczerą rozmowę.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: