Horoskop na weekend 4-5 lutego 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaka sobota i niedziela czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop na weekend 4-5 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaków.

Horoskop na weekend - Baran

 • Barany powinny w weekend skupić się na sobie i przestać zamartwiać się życiem innych, nawet bliskich osób. Niektóre błędy muszą być popełnione i na siłę temu nie zapobiegniecie. Opiekując się sobą wprawicie w ruch cały system pozytywnych zmian. 

Horoskop na weekend - Byk

 • Osoby urodzone pod znakiem Byka będą bardzo pociągające dla potencjalnych partnerów. Single mogą więc liczyć na poznanie nowych i ciekawych osób. Osoby w związkach będą kuszone romansem, jednak lepiej nie ulegać chwilowej pokusie.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

 • Bliźnięta wreszcie przestaną mieć problemy sercowe. Nowe, jak i stałe relacje, będą przeżywały rozkwit. Pamiętajcie jednak, że udane związki stworzycie tylko wtedy, gdy dacie od siebie coś więcej.

Pełnia księżyca (zdjęcie ilustracyjne)Księżyc w lutym 2023. Kiedy najbliższa pełnia? W tym miesiącu "śnieżna"

Horoskop na weekend - Rak

 • Raki odczuwają coraz większą presję - wasi znajomi i bliscy zrzucili na wasze barki zbyt dużo problemów. Pamiętajcie, że nie musicie robić wszystkiego sami, nie musicie też przekładać własnych spraw nad sprawy innych. 

Horoskop na weekend - Lew

 • Dla Lwów weekend może być dość ciężki. Wszystko za sprawą huśtawki nastrojów, która wprawi w konsternację także waszych bliskich. Pod żadnym pozorem nie wyżywajcie swoich złych emocji na innych. Będziecie tego żałować. 

Horoskop na weekend - Panna

 • Sprawy, które wydawały się dalekie, zaczną stawać się wam coraz bliższe. Wszystko za sprawą decyzji, które będą dla was bardzo korzystne pod kątem finansowym. Niedługo możecie zrealizować wymarzoną podróż. 

Horoskop na weekend - Waga

 • Osoby w związkach czeka przemyślenie swojej sytuacji - niektórzy z was będą się zastanawiali nad tym, czy kontynuować tę relację i na jakich zasadach. Nie oznacza to od razu zerwania, ale być może zmiany stanu cywilnego.

Pączki na Tłusty Czwartek (zdjęcie ilustracyjne)Tłusty Czwartek 2023. Kiedy przypada? Jaka jest historia tego święta?

Horoskop na weekend - Skorpion

 • Skorpiony w weekend poczują się lepiej, jednak nie powinni traktować tego jako pretekst do przesunięcia kwestii zdrowotnych na dalszy plan. Starajcie się lepiej odżywiać i zacząć uprawiać jakiś sport, który utrzyma was w dobrej formie fizycznej i psychicznej. 

Horoskop na weekend - Strzelec

 • Strzelce muszą raz na zawsze zamknąć przeszłość, ponieważ są to sprawy, na które nie macie już żadnego wpływu. Zamiast rozmyślać, skupcie się na teraźniejszości i tym, by nie popełnić tych samych błędów.

Horoskop na weekend - Koziorożec

 • Koziorożce nie mogą liczyć na pomoc innych w sprawach osobistych - to aspekty, w których musicie dać sobie radę sami. Nikt za was nie wymyśli, do jakiego życia powinniście dążyć i co przyniesie wam szczęście.

Horoskop na weekend - Wodnik

 • Wodniki powinny wykorzystać wolne dni na to, by zaaranżować swoje otoczenie tak, by dobrze w nim odpocząć. Ostatnio zagraciliście swoją przestrzeń, a ten chaos wpływa także na wasze samopoczucie. 

Horoskop na weekend - Ryby

 • Życie uczuciowe Ryb rozkwitnie w weekend. Nowe, jak i dotychczasowe relacje, napełnią was optymizmem. Jak magnes przyciągniecie do siebie osoby - zwłaszcza tą, o którą od dawna zabiegaliście.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: