Horoskop dzienny - czwartek 2 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 2 lutego. Co przygotowały gwiazdy dla zodiakalnego Byka? Czy Wodnik zrealizuje swoje plany? Znajdź swój znak zodiaku i zobacz, co przewidział dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz ambitny i niezwykle pomysłowy co pozwoli ci zaskarbić sobie uznanie pracodawcy i współpracowników. Dzięki miłemu porankowi cały dzień będzie towarzyszył ci dobry humor, a wieczorem jeszcze bardziej się poprawi, bo bliska osoba szykuje dla ciebie coś specjalnego. 

Zobacz wideo Studenckie gotowanie, czyli ciasto w kubku, żelazkiem w quesadillę i otwieranie wina bez korkociągu

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Byk

Nie będziesz narzekał dziś na brak wrażeń. Początkowo czekają cię dość niemiłe przygody, a tzw. złośliwość rzeczy martwych ostro da ci w kość. To spowoduje narastanie w tobie ogromnej frustracji. Weź kilka głębokich wdechów i znajdź w sobie wewnętrzny spokój. Dzisiaj bardzo się przyda.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zapragniesz natychmiast wyjechać w podróż, aby choć na chwilę odetchnąć od ponurej rzeczywistości i paskudnej pogody. Nie zwlekaj z zakupem biletów, bo okazja może przejść ci obok nosa. 

Horoskop dzienny - Rak

W pracy szybko zrobisz co niezbędne, a resztę dnia poświęcisz na przyjemności. Wieczorem ktoś zdecyduje się zepsuć twój dobry humor, lecz bardzo szybko tego pożałuje. Sprzyjające ci znaki to Panna i Skorpion.

Horoskop dzienny - Lew

Twoje otoczenie nie będzie dzisiaj zbyt wyrozumiałe i każdy zdecyduje się wytknąć ci nawet najmniejsze potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji i daj z siebie wszystko. Te krytyczne uwagi mogą dodać ci siły do działania.

Horoskop dzienny - Panna

W twojej głowie od dawna tkwił pomysł z przemeblowaniem i dzisiaj jest odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji tego misternego planu. Nie zabieraj się jednak za to zbyt późno. Pamiętaj, że sąsiedzi nie lubią hałaśliwych mieszkańców.

Horoskop dzienny - Waga

Przestań być tak bardzo krytyczny w stosunku do samego siebie. W ten sposób wzbudzasz w sobie tylko poczucie winy, którym nie powinieneś się obarczać. Bądź dla siebie milszy i  zrób w końcu coś, co sprawi ci przyjemność. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dzisiaj wyjątkowo emocjonalny. Wzruszysz się nawet oglądając telenowelę. Nie wdawaj się więc w żadne konflikty i kłótnie, bo emocje zdecydowanie wezmą górę nad rozsądkiem. Możesz spodziewać się dobrych rad od Koziorożca.

Horoskop dzienny - Strzelec

Za bardzo skupiasz się na zdaniu innych ludzi, mimo że wiesz, że część komentarzy, to zwyczajne plotki. Tworzenie barier nie jest dobre, ale w tym przypadku zastanów się, komu faktycznie możesz zaufać. W twoim otoczeniu jest wiele nieżyczliwych ci osób. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zapragniesz poznać nowych ludzi, aby poszerzyć swoje horyzonty i wyjść z zamkniętej bańki. Przypomną ci się niewykorzystane wcześniej zaproszenia, co pozwoli ci nawiązać nowe znajomości. Towarzystwo dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twoje szalone pomysły wreszcie mają szansę na realizację. Nie zwlekaj jednak z podejmowaniem decyzji, bo wcześniejsze plany mogą szybko zrobić się nieaktualne. Życzliwy ci znak zodiaku to Bliźnięta

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz być dzisiaj nieco rozkojarzony. Nie przejmuj się, jeśli coś ci się nie uda. Nawet ty możesz mieć prawo do błędów. Postaraj się je szybko naprawić i nie rozpamiętuj porażek. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: