Horoskop miłosny na luty 2023 - dla singli [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki miesiąc czeka ingli urodzonych pod znakiem Barany, Lwa i Skorpiona? Sprawdź horoskop miłosny dla wszystkich znaków na luty 2023 roku.
Zobacz wideo Biały gronostaj uchwycony przez fotopułapkę

Horoskop na luty - Baran

 • Barany nie będą w tym miesiącu zbyt chętne do zawierania nowych znajomości. Single nie będą zbyt otwarte i towarzyskie do około 20 lutego. Po tym dniu Wenus wejdzie w wasz znak zodiaku, a wasze nastawienie do związków diametralnie się zmieni.

Horoskop na luty - Byk

 • Byki znajdują się pod wpływem energii Wodnika, co sprawia, że będziecie nerwowi. Musicie znaleźć czas na przeanalizowanie swoich emocji i każdych sytuacji, które budzą wasze wątpliwości. Mimo tego do 21 lutego macie szanse na to, by rozwinąć obiecującą znajomość. Musicie jednak trzymać na wodzy swoją podejrzliwość. 

Horoskop na luty - Bliźnięta

 • Dla Bliźniąt, które nie są w związkach, luty będzie idealnym momentem, na rozpoczęcie nowej relacji. Wasza siła uwodzenia będzie ogromna - problem w tym, że nie będziecie potrafili się zdecydować na jedną opcję. 21 lutego powinniście mieć już jasność, do kogo silniej bije wasze serce.

Horoskop na luty - Rak

 • Raki będą przez cały miesiąc w nastroju do flirtowania. Relacje, rozpoczęte przez was w lutym, mogą okazać się silne i obiecujące. Na początku ogarnie was euforia i będziecie zachwyceni swoją drugą połówką. Uważajcie jednak na to, by w drugiej połowie miesiąca negatywne emocje nie wpłynęły na waszą nową relację.

Horoskop na luty - Lew

 • Luty nie będzie dobrym miesiącem dla singli spod znaku Lwa na poznawanie nowych osób. Powinniście jednak wykorzystać ten czas na to, by lepiej poznać - ale samego siebie. Wgląd we własne potrzeby i uczucia będzie dla was istotny także w budowaniu przyszłych relacji miłosnych.

Horoskop na luty - Panna

 • Panny, które chciałyby być w związku, powinny nauczyć się chodzić na kompromis czy pewne ustępstwa. Bycie zbyt dominującym może przestraszyć osobę, z którą chcecie być w związku. Nie odbierajcie też tego jako swojej słabości.

Horoskop na luty - Waga

 • Single spod znaku Wagi mają szansę na poznanie nowych osób w drugiej części miesiąca. Wówczas wasz znak znajdzie się pod wpływem Bliźniąt, które przyniosą wam większe opanowanie. Będziecie mieli też więcej energii do działania i spotkań towarzyskich, które mogą okazać się sukcesem.

Horoskop na luty - Skorpion

 • Do 5 lutego Skorpiony będą pod wpływem Wodnika, który sprawia, że jesteście zamknięci na nowe doświadczenia, a wasze poglądy na temat ewentualnego związku będą tak radykalne, że odstraszą nawet bardzo zaangażowanego adoratora. Chyba lepiej przeczekać ten czas, a miłości szukać dopiero w maju lub kwietniu. 

Horoskop na luty - Strzelec

 • W przypadku Strzelców duży wpływ na waszą energię będzie miał Mars w Bliźniętach. Niektórzy z was zauważą, że w lutym robicie jeden krok do przodu i dwa do tyłu. Wasza niepewność będzie wpływała na ewentualne nowe związki, które przy takim niezdecydowaniu nie mają szans się rozwijać.

Horoskop na luty - Koziorożec

 • Koziorożce będą bardziej dostępne dla nowych osób i o wiele lepiej będziecie rozumieli swoje uczucia i myśli. Taka sytuacja sprawi, że single określą, czego chcą od życia i przyszłego partnera, a to będzie niesamowicie pomocne w poszukiwaniu odpowiedniej osoby do związku.

Horoskop na luty - Wodnik

 • Single spod znaku Wodnika będą pod sprzyjającym działaniem Marsa, który da wam wiele okazji do tego, by poznać kogoś wartego waszej uwagi. Nie liczcie jednak tylko na dobry los - sami też starajcie się pokazywać zainteresowanie drugą osobą.

Horoskop na luty - Ryby

 • Luty będzie wymarzonym miesiącem dla Ryb, które znajdą się pod opieką Wenus. Na waszej drodze pojawią się szczęśliwe i bardzo konstruktywne relacje. Od drugiej osoby dostaniecie zrozumienie i życzliwość, osiągając pełnię szczęścia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: