Jak spędzić walentynki? 9 pomysłów na wyjątkowy wieczór [LISTA]

Chcecie spędzić udane, wyjątkowe walentynki, ale nie macie pomysłu, co robić? Sprawdźcie nasze propozycje, a na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.

14 lutego wiele zakochanych par będzie obchodzić walentynki. Choć kino i romantyczna kolacja to zawsze dobry pomysł, warto zaskoczyć drugą połówkę i porobić razem coś nieoczywistego. Bez względu na to, czy wolicie spędzić wieczór w domu, czy dokądś wyjść, możecie świetnie się bawić.

Jak spędzić walentynki w domu i poza domem?

  1. Aktywnie: kręgle, łyżwy, basen, gokarty, wesołe miasteczko, park trampolin, wyjazd na narty itd. Możliwości jest całe mnóstwo.
  2. Koncert, spektakl, wystawa itd. - sprawdźcie: może akurat w walentynki w pobliżu gra zespół, który lubicie, a galeria sztuki wystawia dzieła waszego ulubionego artysty.
  3. Karaoke - możecie pośpiewać razem w domu, wynająć specjalny pokój do karaoke lub - jeśli jesteście dość odważni - popisać się wokalnie przed publicznością w klubie.
  4. Domowy maraton filmowy - wieczór z komediami romantycznymi? "Władca Pierścieni"? Horrory klasy Z? A może nadrobicie filmy ulubionych reżyserów? Wszystko zależy od waszych gustów.
  5. Gry planszowe - świetna propozycja dla osób, które chcą bez konsekwencji porywalizować z ukochaną osobą.
  6. Gry wideo - to samo, tylko z padem w ręce. W co warto zagrać? Sprawdźcie takie tytuły jak "Overcooked", "Gang Beasts", "Speedrunners" czy "It Takes Two".
  7. Escape room - zamknięcie w pokoju zagadek i wspólne ich rozwiązywanie może być prawdziwym testem współpracy w związku, a przede wszystkim całkiem zabawną przygodą.
  8. Gotowanie - nie, nie - tu nie chodzi o przygotowanie "zwyczajnej" walentynkowej kolacji. Podnieście poprzeczkę i znajdźcie przepis na danie, którego zrobienie będzie dla was prawdziwym wyzwaniem.
  9. Listy miłosne - nigdy jeszcze sobie takich nie pisaliście? Chcecie sprawdzić, jakie to uczucie? Wybierzcie ładny papier i przelejcie na niego najpiękniejsze słowa o drugiej połówce, na jakie tylko potraficie się zdobyć. A potem przeczytajcie je sobie nawzajem w walentynkowy wieczór.

Najnowsze informacje znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Pary z 50-letnim stażem o sekretach udanego związku
Więcej o: