Walentynki 2023. Co kupić chłopakowi? Wyjątkowe prezenty, które zachwycą twojego partnera

Prezenty na walentynki to nieodłączny element święta zakochanych. Co roku 14 lutego pragniemy wręczyć naszej drugiej połówce wyjątkowy upominek, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Nie masz pomysłu na prezent dla swojego partnera? Oto kilka wskazówek, co w święto zakochanych możesz podarować swojemu chłopakowi.

Walentynki to święto corocznie obchodzone 14 lutego. Tego dnia pary zakochanych świętują swoją miłość na romantycznych kolacjach, spacerach, czy seansach filmowych. Najpopularniejszym zwyczajem związanym z obchodami święta jest wręczanie swojej drugiej połówce prezentu. Nie masz jeszcze pomysłu prezentu dla swojego mężczyzny? Oto kilka pomysłów, które pozwolą ci sprawić idealny upominek.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Co podarować mężczyźnie na walentynki?

Walentynki obchodzone są zarówno przez nastolatków, jak i pary, czy małżeństwa z wieloletnim stażem. Świętuje się je bez względu na wiek, ale najważniejsze, że z ukochaną osobą. Jeżeli zastanawiasz się nad walentynkowym prezentem dla swojego mężczyzny, spieszymy z pomocą. Propozycje możesz dostosować do swojego budżetu, zainteresowań partnera oraz swoich własnych możliwości. 

Jeżeli twój partner to prawdziwy kinoman, a twój budżet nie pozwala ci na zbyt wiele, możesz pokusić się np. o zakup T-shirtu z cytatem z jego ulubionego filmu. Dobrym pomysłem okazać się może także subskrypcja dowolnego serwisu streamingowego, dzięki której będziecie mogli spędzić miły wieczór z zupełnie nowym repertuarem filmów. Jeżeli chciałabyś podnieść poprzeczkę nieco wyżej, możesz zainwestować pieniądze w profesjonalną maszynę do popcornu lub nowy system nagłośnienia, aby twój ukochany mógł jeszcze bardziej cieszyć się z codziennych seansów.

Dla mężczyzny, który jest bardziej praktycznym typem i ceni sobie przydatne podarunki, możesz pomyśleć o zakupie takich prezentów jak ulubione kosmetyki do pielęgnacji, strój na siłownię, nowy plecak, czy torba. Dla brodacza sprawdzi się także golarka czy specjalna szczotka do jej czesania. 

Pomysły na walentynkowe prezenty. Tanio i śmiesznie

Wiele par z góry ustala budżet swoich walentynkowych prezentów. Często zdarza się, że mają być one jedynie drobnym, symbolicznym dodatkiem. Zdarza się, że w sytuacji bardzo niskiego budżetu, trudno wymyślić coś sensownego. Jeżeli twój partner ceni sobie poczucie humoru, warto wtedy z tego skorzystać. Przykładowe tanie prezenty z przymrużeniem oka to np. kupony na małe przyjemności, czy bielizna z wizerunkiem ukochanej osoby. Jeżeli chcesz włożyć w swój prezent więcej wysiłku, możesz podarować ukochanemu coś zrobionego własnoręcznie, np. namalowany portret. W tym przypadku nie jest ważny twój talent plastyczny. Bez niego może być nawet zabawniej.

Więcej o: