Horoskop dzienny - niedziela 29 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na niedzielę 29 stycznia 2023 roki. Jaki dzień czeka Barana, a jaki Strzelca? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co ci się dziś przydarzy.

Horoskop dzienny - Baran

Dla Baranów końcówka weekendu to głównie spotkania w towarzystwie znajomym. Spontaniczny wypad do kina lub na imprezę da im mnóstwo pozytywnej energii. Wkrótce czeka je na zastrzyk gotówki.

Horoskop dzienny - Byk

Promieniejące radością i energią Byki zwrócą uwagę adoratorów. Mogą spodziewać się pytań o numer telefonu lub wyjście na kawę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dobrze jest brać pod uwagę zdanie zaufanych osób, ale Bliźnięta nie mogą zapominać, aby przede wszystkim być sobą. Zajrzą dziś bardziej w głąb siebie, zastanowią się, co naprawdę jest dla nich ważne i czym powinny się kierować w życiu.

Katarzynki (karty - zdjęcie ilustracyjne)Horoskop tygodniowy 30 stycznia - 5 lutego [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Rak

Fortuna będzie sprzyjała Rakom. Mogą zatem śmiało pozwolić sobie na próżność i wydać dziś więcej na swoje zachcianki, bo już wkrótce przyjdą naprawdę spore pieniądze.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy odczują spadek formy. Dzień nie będzie sprzyjał ani domowym obowiązkom, ani spotkaniom z przyjaciółmi. Niedzielę lepiej spędzić na odpoczynku i podładowaniu życiowych baterii, by z nową energią zacząć kolejny tydzień.

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny skorzystać z niesamowitej szansy, jaką stawia przed nimi los. Warto, by przypomniały sobie jeden z niedawnych snów - to zapowiedź bardzo pozytywnego wydarzenia.

Zobacz wideo Faworki, chrusty, chrust, a po angielsku anielskie skrzydła. U nas w wersji drożdżowej

Horoskop dzienny - Waga

Przed Wagami prawowity dzień, ale łatwością zrealizują wszystkie powierzone im obowiązki. Będzie im dopisywała energia i pozytywne nastawienie.

Horoskop dzienny - Skorpion

To dobry dzień na odrobinę odpoczynku i skupienia na sobie. Skorpion może dziś leniuchować zupełnie swobodnie i bez konsekwencji zapomnieć o reszcie świata, by zająć się ulubionymi rzeczami.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przyjaciel powierzy Strzelcowi ekscytującą tajemnicę. I choć Strzelca będzie kusiło, by szepnąć słowo lub dwa komuś innemu, to absolutnie nie powinien tego robić. W przeciwnym razie bardzo na tym straci.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś sprowokuje Koziorożca do kłótni z zupełnie błahego powodu, ale - od słowa do słowa - konflikt będzie się tylko zaogniał. Bez obaw, zły czas nie potrwa długo.

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop weekendowy 28-29 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika mocno ukłuje zazdrość o ukochaną osobę. Czy powinien się przejmować? Dobrze, aby był odrobinę czujny, ale też zachował trzeźwe spojrzenie na sprawę. Wkrótce wszystko się wyjaśni.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby starają się zrobić milion rzeczy na raz, ale powinny w końcu znaleźć czas dla siebie. Nie dogodzą każdemu, szczególnie gdy biorą na siebie tyle obowiązków. Pora na wyciszenie i relaks.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: