Horoskop tygodniowy 30 stycznia - 5 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy od 30 stycznia do 5 lutego dla wszystkich znaków zodiaku. Co w nowym tygodniu czeka osoby spod znaku Byka i Wagi? Nie czekaj, sprawdź, co zapisano dla ciebie w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy - Baran

Nowy tydzień dla Baranów będzie doskonałym czasem nie tylko na pracę, ale też na rozrywki kulturalne, szczególnie w towarzystwie wyjątkowej osoby. To świetne rozwiązanie, szczególnie że w wasze życie codzienne wkradła się odrobina monotonii. Wolny weekend warto wykorzystać na szybko wypad za miasto

Zobacz wideo Pieczone ziemniaczki z sosem czosnkowym i warzywami

Horoskop tygodniowy - Byk 

Byki po dłuższym okresie monotonii dostaną niespodziewanego zastrzyku energii. Może warto wykorzystać ją na coś pożytecznego? Doskonale sprawdzi się wszystko, co będzie inwestycją w siebie. Pamiętajcie, że dla własnego zdrowia psychicznego nie możecie zapominać o odpoczynku. Wszystko z umiarem. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta 

Przestańcie się zastanawiać i kupcie w końcu bilety na koncert, o którym marzycie od dawna. Taka rozrywka naprawdę dobrze wam zrobi. Jeśli chodzi o pracę, możecie być spokojni, solidnie wywiązujecie się z powierzanych wam zadań, dlatego nic wam nie grozi. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop tygodniowy - Rak 

Dla Raków przełom stycznia i lutego będzie zdecydowanie mniej nerwowy. To bardzo dobry czas na spotkania towarzyskie, dlatego ruszcie się w końcu z domu. Bawcie się dobrze i nie rozmyślajcie o kłopotach, które nie istnieją. Znajdźcie w sobie też siłę, by spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. 

Horoskop tygodniowy - Lew 

Sierpniowe Lwy, na których drodze pojawiły się kiedyś Bliźnięta, czeka naprawdę ciekawy tydzień. Niewykluczone, że przyszedł czas na wyrównanie rachunków. Pamiętajcie, nie tylko dobro wraca. Wasza próżność może odbić się na zdrowiu. Uważajcie. 

Horoskop tygodniowy - Panna 

Panny czeka pełen emocji tydzień. Po pracy będziecie rozmyślać nad planami na przyszłość. Choć w związku układa się wspaniale, zadbajcie o nieco więcej romantyzmu. Lepiej nadróbcie zaległości, zanim się napiętrzą. Może to w końcu pora na zaplanowany kurs? 

Horoskop na luty 2023Horoskop na luty 2023 - pieniądze, miłość, praca [wszystkie znaki]

Horoskop tygodniowy - Waga 

Choć ostatni tydzień nie był najłatwiejszy dla Wag, na horyzoncie pojawia się już słońce i wiele obiecujących perspektyw. Będą też okazje do zabawy. Uważajcie tylko, z kim żartujecie - niewinna według was uwaga może zostać odebrana jako zgryźliwość. Lepiej przeproś i nie czekaj, aż atmosfera sama się oczyści. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion 

Nowy tydzień to również dobry czas dla Skorpionów. Znajdziecie czas na życie rodzinne i codzienne sprawy, które od dawna schodziły na dalszy plan. W końcu dacie sobie też czas na odstresowanie od pracy. Bardzo tego potrzebujecie. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec 

Strzelce czeka bardzo produktywny tydzień. Będziecie mieli dużo energii i poświęcicie ją na pożyteczne sprawy. Uważajcie na Koziorożca, który knuje wobec was pewną intrygę. Traktujcie jego rewelacje z przymrużeniem oka. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec 

Nadal boicie się powiedzieć szefowi o nowych planach zawodowych? Zbierzcie w sobie odwagę i powiedzcie wprost. Pamiętajcie, by stawiać siebie na pierwszym miejscu. Ostatnio nieco brakuje wam dobrych doświadczeń, może pora na weekend w górach i trochę odpoczynku?

Horoskop chiński na 2023Horoskop chiński na 2023

Horoskop tygodniowy - Wodnik 

Nawet nie zauważyliście momentu, gdy wasza forma spadła niemal do zera. Dajcie sobie dzień na odpoczynek i zbierzcie energię na nowe wyzwania, których sporo jawi się na horyzoncie. Zanim się ich podejmiecie, zastanówcie się jednak, czy nam wam najbardziej zależy. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby powinny się skupić, bo ostatnie dni miesiąca mogą mieć dla nich kluczowe znaczenie. Zwróćcie też uwagę na bliskie osoby, które wyraźnie zmagają się z jakimś problemem. Choć waszym zdaniem nie musi on być poważny, to wczujcie się w sytuację innych, zanim zaczniecie wyrokować. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: