Horoskop weekendowy 28-29 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki weekend czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na weekend 28-29 stycznia 2022 roku.
Zobacz wideo Nowości na Netfliksie w lutym 2023 r.

Horoskop weekendowy - Baran

 • Barany mogą mieć problem żeby nadążyć z zadaniami, które sami sobie narzuciliście. Uważajcie jednak, by ten cel nie przesłonił wam waszego zdrowia, samopoczucia i relacji z innymi. 

Horoskop weekendowy - Byk

 • Byki mogą liczyć na dobre informacje od osoby bliskiej waszemu sercu. Być może w najbliższych miesiącach będzie się zmieniać wasza sytuacja związkowa lub rodzinna. Cokolwiek to będzie, wyjdziecie na tym na dobre. 

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

 • Bliźnięta zwolnią tempo i przeanalizują swoje poprzednie kroki. Musicie organizować sobie odpoczynek także w pozostałe dni, nie tylko w weekend. W przeciwnym razie możecie bardzo szybko opaść z sił i potrzebować dłuższego urlopu.

Horoskop weekendowy - Rak

 • Raki będą w bardzo bojowym nastroju, co może przełożyć się na konflikty z rodziną lub kimś bliskim. Postanowicie iść do swojego celu nie patrząc na innych. Uważajcie jednak, by nie stracić wówczas relacji, na których wam zależy. 

Zakupy (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy najbliższa niedziela handlowa? W te niedziele zrobisz zakupy

Horoskop weekendowy - Lew

 • Dzięki szczerości zdobędziecie o wiele więcej, niż kombinując, jak przekonać kogoś do swojego pomysłu. Znajdźcie czas na rozmowę, chociaż może być trudno. W weekend wasza głowa będzie bardzo skupiona na zobowiązaniach. 

Horoskop weekendowy - Panna

 • Panny mogą liczyć na bardzo duże wsparcie. Powinniście zacząć w miejscu, gdzie straciliście motywację do dalszego działania. Teraz pójdzie wam o wiele lepiej, co tylko doda wam energii i chęci do dalszego rozwoju. 

Horoskop weekendowy - Waga

 • Wagi będą w bardzo entuzjastycznie nastawione do pomysłów rodziny czy znajomych. Z takim nastawieniem osiągniecie wszystko i żaden problem nie będzie dla was przeszkodą, której nie da się pokonać.

Horoskop weekendowy - Skorpion

 • Skorpiony będą poważniejsze, jednak spotkanie ze znajomymi powinno was rozchmurzyć. Powodem waszego zachowania jest niepewność, co do dalszego losu. Chcecie coś zmienić, jednak na razie nie widzicie żadnej możliwości, by zacząć zmiany. Cierpliwości, za jakiś czas wszystko się ułoży.

Horoskop weekendowy - Strzelec

 • Strzelce mogą dziś zacząć rozmowy o tym, co czują, myślą lub co pragną osiągnąć w przyszłości. Macie teraz dużo czasu i spokoju, by przedstawić swoje zdanie bliskim i przekonać ich do swoich racji.

Horoskop na luty 2023Horoskop na luty 2023 - pieniądze, miłość, praca [wszystkie znaki]

Horoskop weekendowy - Koziorożec

 • Koziorożce nie mogą dłużej uciekać od zobowiązań. Jesteście zmęczeni, ale bardziej myśleniem o tym, jak zacząć, zamiast zacząć działać. Presja nakładana przez was samych sprawia, że czujecie się wyczerpani. 

Horoskop weekendowy - Wodnik

 • Wodniki poczują się dziś lepiej, a to za sprawą wsparcia kogoś bliskiego. Nieoczekiwanie osoba ta poprze wasz projekt, plan czy marzenie. Wasz optymizm sprawi, że każda relacja zacznie rozkwitać.

Horoskop weekendowy - Ryby


 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny pamiętać, by emocje i problemy innych nie wpływały tak bardzo na wasze samopoczucie. W weekend warto wybrać się na spacer w lesie czy parku i pobyć trochę samemu. Wówczas poczujecie się lepiej.


Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: