Horoskop dzienny - sobota 28 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na sobotę 28 stycznia. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Odetchnij! To był intensywny tydzień, a ty zasługujesz na nieco wytchnienia. Sobota będzie dniem pielęgnowania relacji z bliskimi. Przyniesie ci to wiele spokoju.

Horoskop dzienny - Byk

Osłabiona odporność może dać o sobie znać dziś lub w najbliższych dniach. Nie lekceważ żadnych objawów. Lepiej zostań w domu. postaraj się zregenerować siły i zwyczajnie poleniuchować.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dobry dzień. Sprawy będą układać się po Twojej myśli, pojawi się także bardzo obiecująca propozycja. Nie wahaj się zbytnio, tylko śmiało z niej korzystaj! Możesz dowiedzieć się wiele o sobie.

Zobacz wideo Krótki trening na wewnętrzną część ud

Horoskop dzienny - Rak

Będzie cię rozpierać moc pozytywnej energii, dzięki której uda  ci się nie tylko nadrobić pewne zaległości, ale także wykonać obowiązki do przodu. Nie przemęczaj się jednak i wieczór przeznacz wyłącznie na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz dziś liczyć na kilka miłych niespodzianek, które tchną w twoje życie dużo pozytywnej energii i dobrego nastawienia. Wykorzystaj nowo zdobyty zapał i poświęć się jakiejś nowej aktywności.

Horoskop dzienny - Panna

Szykuje się dobra passa w kwestiach miłosnych. Na drodze Panien, które nie są w żadnej relacji, może w końcu pojawić się ktoś warty uwagi. Osoby w związkach mogą natomiast liczyć, że ich związek wkroczy w wyjątkowo pozytywny okres.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

śnieg - zdjęcie ilustracyjnePogoda. Zima wraca do Polski, znów zrobi się biało

Horoskop dzienny - Waga

Szykuje się bardzo aktywny dzień. Na horyzoncie pojawi się wiele spraw, które przyjdzie ci załatwić w ekspresowym tempie. Nie martw się jednak, reszta tygodnia pozwoli ci na więcej wytchnienia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dręczą cię rozterki sercowe? Postaraj się zepchnąć temat na dalszy plan i nieco oczyścić umysł, by móc przyjrzeć się sprawie z nowej perspektywy. Tymczasem zaplanuj dzień tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś życie mocno cię zaskoczy, jednak szansa, którą otrzymasz, może prędko się nie powtórzyć. Nie zastanawiaj się więc za długo i daj się ponieść nowej, ekscytującej przygodzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Odezwie się do ciebie stary znajomy. To świetna okazja do powspominania starych czasów. Zarezerwuj sobie nieco czasu, by móc skupić się na odbudowaniu znajomości. Zaskoczy cię, ile wspólnych tematów łączy was mimo upływu czasu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ktoś poprosi cię o pomoc - może to być osoba, z którą od dawna brakowało ci kontaktu. Mimo zaskoczenia postaraj się jednak pomóc najlepiej, jak potrafisz. Już niedługo może się okazać, że będziesz potrzebować rewanżu.

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś będą targać tobą szczególnie sprzeczne emocje. Postaraj się na spokojnie nad nimi zastanowić. Może czas wprowadzić bardziej radykalne zmiany w swoje życie?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: