Horoskop dzienny - piątek 27 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 27 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki dzień czeka osoby spod znaku Bliźniąt i Skorpiona? Kto będzie dziś roztargniony, a kogo czeka relaks? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran

Barany powinny dziś uważać, aby nikogo nie zranić. Wasza krytyka, choć konstruktywna, może zostać źle odebrana przez inną osobę, dlatego bądźcie delikatni. Piątek upłynie wam pod znakiem spokoju, w końcu znajdziecie czas na zadania, które odkładaliście od dawna. 

Zobacz wideo Łupki-chrupki z dipem miodowo-musztardowym

Horoskop dzienny - Byk 

W domu Byków po raz kolejny wróci temat zwierzaka. Choć coraz bardziej go pragniecie, zastanówcie się jeszcze, czy to na pewno dobry moment. Nie dajcie się ponieść emocjom. Jeśli już macie pupila, na horyzoncie jawi się mały spór o sprawowane nad nim obowiązki. Chyba nadszedł czas, by ostatecznie je rozdzielić. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Choć Bliźnięta uwielbiają zmiany, propozycja, która się pojawi, nie do końca do was przemówi. Czeka was twardy orzech do zgryzienia. Choć nowe perspektywy kuszą, nie chcecie zmieniać czegoś, co przecież dobrze działa. Dobrze przemyślcie, jaką decyzję podjąć. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak 

Końcówka stycznia dla Raków będzie zdecydowanie lepsza niż początek miesiąca. Znów poczujecie przypływ dobrej energii i dostrzeżecie, że w waszym otoczeniu nie brak wartościowych i życzliwych ludzi. Jeśli macie jakiś problem, możecie śmiało się do nich zwrócić. 

Horoskop dzienny - Lew 

Zamiast brnąć w kolejne kłopoty, Lwy powinny zacząć szukać rozwiązań. Uwierzcie w końcu w siebie, potraficie więcej, niż wam się wydaje. Wkrótce rozejdą się czarne chmury, a nad waszymi głowami znów zaświeci słońce. Poszukajcie dziś towarzystwa, poprawi się wam humor. 

Horoskop dzienny - Panna 

Panny znów oddadzą się marzeniom o podróżach - w końcu w Internecie nie da się zobaczyć wszystkiego. Na urlop musicie jednak jeszcze zaczekać. Najpierw uporajcie się z zadaniami, które zaplanowaliście w ostatnim czasie. W końcu przed wami wielkie wydarzenie w tym roku. 

Pączek (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy przypada tłusty czwartek? Za kilka tygodni koniec karnawału

Horoskop dzienny - Waga 

Choć lubicie mieć rację, upór przy własnym zdaniu nie zawsze ma sens. Spróbujcie przynajmniej wysłuchać tego, co mają do powiedzenia inni. Inna perspektywa nie musi oznaczać, że jest ona gorsza. Zmartwienia o finanse niestety jeszcze z wami pozostaną przez jakiś czas. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Roztargnienie Skorpionów może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Lepiej nie noście przy sobie ważnych dokumentów ani dużej gotówki, bo możecie je zgubić. Dobry humor za to będzie wam dopisywać przez cały dzień. Mimo małych niepowodzeń nic nie będzie w stanie was złamać. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Strzelce powinny dobrze zastanowić się nad tym, kiedy ostatnio zrobiły bliskiej osobie niespodziankę bez powodu. Nie pamiętacie? Lepiej zakasajcie rękawy i weźcie się do roboty, bo drugie połówki czują się niedocenione. Zadbajcie o miłe drobiazgi codziennego dnia - one wspaniale budują relację. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Koziorożce poczują dziś niespodziewany przypływ nowej energii. Może to dobry czas, by rozejrzeć się za nową pracą? Nie poddawajcie się szybko, a na pewno znajdziecie coś, co wpadnie wam w oko i spełni oczekiwania. Pomyślcie też o zdobyciu owych umiejętności, na pewno się przydadzą. 

Horoskop chiński na 2023Horoskop chiński na 2023

Horoskop dzienny - Wodnik 

Choć oszczędzanie jest ważne, Wodniki powinny rozejrzeć się, czy na pewno mają w szafie dobrą stylizację na rozmowę o pracę. Jeśli brak wam pomysłów, może pora rozejrzeć się za czymś? Postawcie na ciuchy z drugiej ręki, a uda wam się nadwyrężyć zbytnio budżetu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby powinny dziś być wyrozumiałe dla innych osób. Może pora wybaczyć w końcu zadrę, która męczy wasze myśli? Nowy projekt na horyzoncie? Nie angażujcie się na siłę, chyba że czujecie, że to prawdziwa perełka. Wasze starania zostaną docenione. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: