Horoskop na luty 2023 - pieniądze, miłość, praca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki los czeka Barany, Strzelce i Byki w lutym 2023? Kto z nich może liczyć na szybki awans? Czy Skorpiony odnajdą prawdziwą miłość? Przeczytaj horoskop dla wszystkich znaków zodiaku i przekonaj się co przygotowały dla ciebie gwiazdy w lutym.

Horoskop na luty 2023 - Baran

Barany rozpoczną realizację wszystkich swoich ambitnych pomysłów, przed których wykonaniem do tej pory się wzbraniały. W lutym już nikt nie pomyśli, że twój nowy zapał do ćwiczeń na siłowni i czytania książek to skutek postanowień noworocznych. Będziesz działać śmiało i szybko i przestaniesz chować się za plecami, twoim zdaniem, silniejszych od ciebie. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Wodnik.

Zobacz wideo Kuchenne katastrofy. Jak uratować zbyt słoną lub za tłustą zupę? Jak wyczyścić przypalony garnek?

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop na luty 2023 - Byk

Szybkość w działaniu i umiejętność pracy pod presją sprawi, że wyprzedzisz swoją konkurencję i będziesz pierwszy w wyścigu o awans. Nie wszyscy współpracownicy będą z tego zadowoleni. Na twoje szczęście osoba, która najbardziej mogłaby ci zaszkodzić, przez cały luty będzie na urlopie. Wykorzystaj ten czas, aby jak najlepiej wzmocnić swoją pozycję w firmie. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Strzelec i Rak.

Horoskop na luty 2023 - Bliźnięta

Czeka cię udany miesiąc. Poczujesz jednak silną potrzebę poukładania swoich spraw. Układ planet będzie sprzyjał porządkom w twojej głowie i otoczeniu. Pracę nad sobą możesz rozpocząć od picia odpowiedniej ilości wody i prowadzenia dziennika. Skup się także na swoich zdolnościach intelektualnych. Może zdecydujesz się na kurs języka obcego? W uczuciach będziesz stabilny jak nigdy dotąd. Powstrzymaj się jednak od krytycznych uwag, które cisną ci się na usta. Twój partner znacznie bardziej potrzebuje wsparcia. 

Horoskop na luty 2023 - Rak

Twoje długofalowe plany ulegną kompletnej zmianie. Początkowo nie będziesz mógł przywyknąć do takiego stanu rzeczy, ale po czasie postawisz na działanie tu i teraz. Spontaniczność wkradnie się do twojego życia i pozwoli ci robić rzeczy, na które dotąd nie miałeś odwagi. Osoba, którą niedawno spotkałeś na swojej drodze, otworzy ci oczy na nowe możliwości i doda ci mnóstwa pewności siebie. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Wagi, uważaj jednak na mściwe Skorpiony.

Horoskop na luty 2023 - Lew

Czyjaś niewinna uwaga może sprawić, że obrazisz się lub niespodziewanie podejmiesz radykalną decyzję. Może to przynieść nieoczekiwane skutki. Nie będziesz mógł także zapomnieć o dawnych urazach i starych kłopotach, przez co utkniesz na chwilę w miejscu. Potrzebujesz oczyścić swoje myśli. W tym mógłby pomóc ci dłuższy wyjazd. 

Horoskop na luty 2023 - Panna

Planety szykują dla ciebie wiele niespodzianek. W lutym rozkwitniesz towarzysko, a w kalendarzu zabraknie ci miejsca na kolejne spotkania. Dzięki udanym inwestycjom będziesz mógł liczyć na spory zastrzyk gotówki. Rozpoczniesz także plany wakacyjne i tym razem zdecydujesz się na egzotyczną podróż, którą zapamiętasz do końca życia.

Horoskop na luty 2023 - Waga

Ilość ważnych decyzji skupi się głównie 17 lutego. Ten dzień zapamiętasz na długo. Wtedy rozpoczniesz działania, które doprowadzą cię do osiągnięcia długofalowych celów. Na początku może być ciężko, ale twoja siła i upór pozwolą ci przetrwać wszelkie niedogodności. Twoja postawa wystawi jednak na próbę najbliższych z twojego otoczenia. Zdają ją śpiewająco, a ty utwierdzisz się w przekonaniu o posiadaniu najlepszych przyjaciół.

Horoskop na luty 2023 - Skorpion

Luty będzie bardzo zmienny dla wszystkich Skorpionów. Dobre stosunki w pracy zbiegną się w czasie z kłopotami w związku. Zaczniesz być podejrzliwy i nieufny i to zupełnie bezpodstawnie. Takim nierozsądnym zachowaniem możesz urazić bliską ci osobę. Jeżeli odpowiednio mocno skupisz się na pracy nad sobą, jeszcze do końca miesiąca uda ci się wszystko wyjaśnić i naprawić.

Horoskop na luty 2023 - Strzelec

W lutym może czekać cię szereg trudów i niedogodności. W pracy natłok obowiązków sprawi, że z wieloma z nich nie będziesz sobie w stanie poradzić, co nie umknie uwadze twojego przełożonego. Ciągły stres może odbić się negatywnie na twoim zdrowiu. Zastanów się, czy praca, która nie przynosi ci radości i możliwości rozwoju, na dłuższą metę ma sens.

Horoskop na luty 2023 - Koziorożec

Druga połowa lutego szczególnie będzie sprzyjać sprawom osobistym. Samotne Koziorożce mają szansę na gorący romans, który nie skończy się szybko jak niewinny flirt. Również relacje rodzinne ulegną znacznej poprawie. Wszystkie spory przycichną i znów będziesz mógł spędzać czas z bliskimi bez napiętej atmosfery.

Horoskop na luty 2023 - Wodnik

Po styczniowej retrogradacji Merkurego planety nareszcie zaczną ci sprzyjać. Jeśli rozglądasz się za lepszą pracą, teraz jest odpowiedni czas na zdecydowane działania. Luty będzie obfitował w nieoczekiwane, ale szczęśliwe zbiegi okoliczności. Wygrane na loterii, zdane egzaminy, pochwały w pracy, tak w skrócie będzie wyglądał twój miesiąc.

Horoskop na luty 2023 - Ryb

W pracy czeka cię nieco więcej obowiązków. Warto będzie kogoś poprosić o pomoc. W żadnym stopniu nie umniejszy to twoim zdolnościom, a może pomóc w zjednaniu sobie sojuszników. Uważaj jednak na plotki, które w środowisku pracowniczym mogą być szalenie niebezpieczne. Przyjazne ci znaki to Wodnik i Bliźnięta.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: