Horoskop tygodniowy 23-29 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki tydzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Lwa i Skorpiona? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 23-29 stycznia 2023 roku.
Zobacz wideo Zmieniamy klimat, a zwierzęta pod wodą nie mają gdzie uciec

Horoskop tygodniowy - Baran

 • Barany mogą mieć problemy z zachowaniem spokoju i stabilizacji emocjonalnej. Kontakty z innymi osobami mogą być utrudnione zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia - dotyczy to zwłaszcza relacji z osobami pod znakiem Raka lub Strzelca. W weekend wasz humor zacznie się poprawiać. 

Horoskop tygodniowy - Byk

 • Byki będą musiały w tym tygodniu stanąć na wysokości zadania i nie dać się zdekoncentrować. Ktoś z pracy może próbować wytrącić was z równowagi. Miejcie to na uwadze i zawczasu przygotujcie argumenty, które pomogą wam obronić swój projekt czy pracę. Nie dajcie się wciągnąć w kłótnie.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

 • To nie będzie łatwy tydzień dla Bliźniąt. Czeka was wiele spraw, które trzeba rozwiązać właśnie teraz. Nie możecie dłużej zwlekać z zakończeniem zadań, do których się zobowiązaliście - nawet jak nie macie ochoty ani motywacji, by teraz działać.

W Chinach rozpoczął się Rok KrólikaHoroskop chiński 2023 [dla wszystkich znaków zodiaku]

Horoskop tygodniowy - Rak

 • Raki powinny skupić się na tym, by każdego dnia wywiązywać się z zadań, które sobie wyznaczacie. W tym celu warto przygotować sobie plan działania. To pozwoli wam się lepiej skupić i mniej rozpraszać na detalach.

Horoskop tygodniowy - Lew

 • Czekają was wyzwania zawodowe lub finansowe, jednak powinniście sobie dać z nimi radę. Uważajcie na sytuacje, w których niesłusznie wątpicie we własne możliwości i umiejętności. One zabierają wam energię i wiary we własną sprawczość. 

Horoskop tygodniowy - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny powinny uważać na deklaracje i branie na siebie zbyt wielu obowiązków. Macie już wiele spraw, na których musicie się skupić, dlatego nie dokładajcie sobie kolejnych zadań. Zajmijcie się najważniejszymi sprawami i najważniejszymi dla was osobami.

Horoskop tygodniowy - Waga

 • Wagi mogą spojrzeć na bliską osobę z innej perspektywy. Zachowanie tej osoby mogą wywołać u was zniesmaczenie, poczujecie się zranieni lub odtrąceni. Znajdźcie więcej czasu dla siebie, by w spokoju przemyśleć tę sytuację i uczucia, jakie w was wywołuje. Posłuchajcie serca.

Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2023 roku. Podwyżka świadczenia

Horoskop tygodniowy - Skorpion

 • Skorpiony powinny mieć w tym tygodniu więcej energii do działania. Dobre relacje z Wagami i Baranami sprawią, że z większym optymizmem spojrzycie na swoje życie. Musicie wykorzystać tę energię, by rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

 • Strzelce będą chciały skupić się na rozwoju osobistym. Wszystkie dodatkowe zajęcia i spotkania mogą być dla was bardzo inspirujące. Szukacie czegoś nowego, zarówno w aspekcie zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli jesteście w stałych związkach, to uważajcie na uczucia bliskiej osoby.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

 • Koziorożce mogą nie mieć ochoty na aktywność, dlatego wywiązujcie się tylko z niezbędnych obowiązków, a dodatkowe projekty przełóżcie na później. W ostatnim czasie musieliście pracować na dużych obrotach - teraz musicie się zregenerować.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

 • W tym tygodniu powinniście zachować ostrożność - nie angażujcie się w projekty, których nie jesteście pewni. Nie zwierzajcie się osobom, którym nie ufacie na sto procent. Uważajcie też na to, co obiecaliście - ktoś czeka na wasze działanie czy gest, o którym zapomnieliście.

Horoskop tygodniowy - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb mogą usłyszeć historię, która bardzo wpłynie na was osąd. Tymczasem okaże się ona fałszywa. Nie podejmujcie żadnych ostatecznych decyzji, nie zrywajcie znajomości, dopóki nie upewnicie się, że znacie całą prawdę. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: