Horoskop dzienny - poniedziałek 23 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 23 tycznia 2023 roku.
Zobacz wideo Upał zamienia miasto w piekło. Test z kamerą termowizyjną

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą dziś w centrum każdego zadania, poczujecie się docenieni i zauważeni. Z biegiem dnia poczujecie się przytłoczeni, dlatego znajdźcie trochę czasu na to, by pobyć w samotności.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą potrzebowały moralnego i psychicznego wsparcia, dlatego odcinanie się od bliskich i ucieczka w pracę nie będą dobrymi rozwiązaniami. Zastanówcie się nad tym, czy nie uzyskać wsparcia profesjonalisty. Musicie się zregenerować.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta czeka intensywny dzień, zwłaszcza w sprawach zawodowych. Musicie przyspieszyć tempo pracy, ale miejcie pewność, że to wam się opłaci i wyjdzie wam to na dobre. 

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki powinny uważać na sposób, w jaki się komunikują - w sferze zawodowej i prywatnej. Niektórzy mogą uznać, że jesteście aroganccy. Uważajcie, by nie brać na siebie zbyt wiele obowiązków - zmęczenie da wam się we znaki.

Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2023 roku. Podwyżka świadczenia

Horoskop dzienny - Lew

 • Zmieniający się nastrój Lwów może być ciężki do zniesienia - dla nich samych, jak i dla otoczenia. Wahacie się między planowaniem i działaniem. Wszystko za sprawą niepewności, lęku i braku motywacji. Porozmawiajcie o tym z kimś zaufanym.

Horoskop dzienny - Panna

 • Powinniście być bardziej wybiórczy w wybieraniu znajomości - zwłaszcza tych, wobec których liczycie na większą zażyłość. Wasz lęk przed samotnością może was popchnąć w relację, która będzie dla was toksyczna.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny zainwestować w nowe znajomości - lub umocnić te istniejące. Kontakt i relacje z innymi podniosą waszą pewność siebie i dodadzą wam pozytywnej energii na kolejny tydzień.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Dla Skorpionów wyzwaniem może być dziś zachowanie koncentracji. Nie porywajcie się więc na zadania, które wymagają od was większego wysiłku. Znużenie codziennymi troskami może was przytłaczać bardziej niż zwykle. 

choroba (zdjęcie ilustracyjne)L4 na żądanie w Polsce? Jankowski: "To odciążyłoby poradnie i przychodnie"

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny zejść z utartego szlaku, wypróbować coś nowego, zrobić coś inaczej, niż zazwyczaj. To pozwoli wam nieco przełamać rutynę i dodać sobie energii. Jesteście w stanie zrealizować dziś wszystkie zadania - tylko znajdźcie na to trochę motywacji.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą zachowywać się sprzecznie do swoich słów. To sprawi, że wasi współpracownicy czy bliscy będą zdezorientowani i nie będą wiedzieć, o co wam tak naprawdę chodzi. Uważajcie na to, co mówicie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie liczyć na ciepłe podejście otoczenia do waszych projektów i planów. Wykorzystajcie tę okazję zwłaszcza w pracy, by zawalczyć o realizację waszego pomysłu. Z poparciem innych na pewno się uda.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Musicie wreszcie wyciągnąć wnioski ze zdarzeń, które miały miejsce w przeszłości, lub które ściągają was pamięcią do dawnych spraw. Nieprzepracowane emocje mogą wracać do was w sytuacji, gdy się tego nie spodziewacie i utrudniać wam dążenie do celu. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: