Horoskop dzienny - sobota 21 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 21 stycznia 2023 roku. Co czeka dziś Bliźnięta, a jak dzień upłynie Rybom? Znajdź swój znak i dowiedz się, co gwiazdy przewidziały dla ciebie.

Horoskop dzienny - Baran

Popiszesz się kreatywnością. Po długiej przerwie wrócisz do dawnego hobby. Na nowo odczujesz przyjemność z tworzenia, a jego efekty okażą się niezwykłe!

Horoskop dzienny - Byk

Przyjdzie ci do głowy oryginalny pomysł i natychmiast przejdziesz do jego realizacji. Nie wątp w swoje możliwości, tylko łap wiatr w żagle. Dziś na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Masz przed sobą konkretny cel, który wymaga sporych pieniędzy. Niedługo wpadnie ci trochę dodatkowej gotówki, ale i tak powinieneś opracować jakiś plan oszczędzania.

horoskop na weekend - zdjęcie ilustracyjneHoroskop na weekend 21-22 stycznia [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Rak

Weekend okaże się niezwykle rozrywkowy i nieprzewidywalny. A pewna sytuacja wprost doda ci skrzydeł i napełni pozytywną energią na cały przyszły tydzień.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz dziś usłyszeć parę niemiłych słów z ust osoby, którą bardzo cenisz. Będzie ci przykro, ale zanim obrazisz się na dobre, daj jej czas, żeby ochłonęła. Sprawdź, jak się zachowa i wtedy podejmij decyzję, co dalej z waszą relacją.

Horoskop dzienny - Panna

Pewien Skorpion bardzo cię dziś zaskoczy. Dostaniesz zaproszenie na interesujące wydarzenie, w którym powinieneś wziąć udział.

Horoskop dzienny - Waga

Niektórzy narzekają, że masz trudny charakter, ale ty po prostu wiesz, czego chcesz. Dziś dla odmiany powinieneś znaleźć w sobie więcej pokory i posłuchać mądrej rady przyjaciela. Ostrzeże cię przed czymś, czego nie możesz zignorować.

Zobacz wideo Faworki, chrusty, chrust, a po angielsku anielskie skrzydła. U nas w wersji drożdżowej

Horoskop dzienny - Skorpion

Wciągniesz się w wir nowych rozrywek, którym poświęcisz się bez reszty. Nie zaniedbuj jednak swoich obowiązków, które w międzyczasie zaczną rosnąć pod sufit. Zareaguj w porę, by się potem nie przepracować.

Horoskop dzienny - Strzelec

Gwiazdy mają na dziś dla ciebie krótką, ale jakże ważną radę: nie myśl tyle, nie roztrząsaj, nie analizuj. Głowa do góry! Przeszłość jest już przeszłością, więc skup się nad tym, co przed tobą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ciągle czujesz potrzebę tłumaczenia się przed kimś ze swoich decyzji, przez co inni stopniowo zagarniają coraz więcej twojej przestrzeni życiowej. Dziś przyjdzie pora na okazanie stanowczości.

W Chinach rozpoczął się Rok KrólikaHoroskop chiński 2023 [dla wszystkich znaków zodiaku]

Horoskop dzienny - Wodnik

Ostatnio nie było ci po drodze z miłością, ale w sobotę przyjdzie zmiana. Poznasz kogoś, dzięki komu twoje serce zabije mocniej. Najbliższe dni pokażą, czy nowa znajomość przeistoczy się w coś więcej.

Horoskop dzienny - Ryby

Zbyt wiele uwagi poświęcasz swojej przeszłości. Przesadny sentymentalizm sprawia, że trudno ci docenić to, co masz teraz. Zastanów się, jak wiele dobrych rzeczy dzieje się obecnie w twoim życiu. Taka zmiana nastawienia może być pierwszym krokiem do trwałej poprawy twojego samopoczucia.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: