Horoskop dzienny - piątek 20 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 20 stycznia 2023 roku. Co przytrafi się dziś Bykowi, a co spotka Skorpiona? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki czeka cię dzień!

Horoskop dzienny - Baran

Chociaż w pracy czeka cię intensywny dzień, to wieczór będzie już spokojny. Właśnie wieczorem odezwie się do ciebie znajomy z nietypową propozycją. Dobrze ją przemyśl, bo podobna okazja może się już nie nadarzyć.

Horoskop dzienny - Byk

Nieoczekiwana wiadomość pokrzyżuje twoje dzisiejsze plany. Początkowo nie będziesz z tego zadowolony, ale z czasem dostrzeżesz korzyści z nowej sytuacji.

choroba (zdjęcie ilustracyjne)L4 na żądanie w Polsce? Jankowski: "To odciążyłoby poradnie i przychodnie"

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Piątek będzie idealnym dniem dla artystów i badaczy spod znaku Bliźniąt. Nie zabraknie im inspiracji i bodźców do odkrywania świata lub nowych form wyrazu. Nie powinny zmarnować tej szansy!

Horoskop dzienny - Rak

Możesz dziś w pracy w pełni zaufać swoim przywódczym umiejętnościom. Swoje zadania wykonasz na pięć z plusem, czym wzbudzisz podziw kolegów i koleżanek. To będzie bardzo owocny dzień!

Horoskop dzienny - Lew

Osoba, na której ci zależy żywi do ciebie mieszane uczucia. Twoje ciągłe niezdecydowanie buduje w niej poczucie niepewności. Zastanów się, co się dla ciebie liczy.

Horoskop dzienny - Panna

Po bardzo pracowitym tygodniu pozwolisz sobie na słodkie lenistwo. Nikt nie będzie ci przeszkadzał, po prostu zajmiesz się swoimi sprawami i w końcu odpoczniesz.

Zobacz wideo Tarta czekoladowa ze słonym karmelem [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Waga

Twój humor nie będzie sprzyjał imprezom, ale jeśli dasz się na jakąś wyciągnąć, nie pożałujesz. Towarzystwo innych osób, zamiast cię przytłaczać, wprawi cię w doskonały nastrój. Pod koniec dnia wydarzy się coś zabawnego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Po chwilowym spadku nastroju nareszcie się rozchmurzysz. Czeka cię dziś kilka sytuacji, dzięki którym bardzo zyskasz w oczach innych osób. Poczujesz spokój i wiarę we własne siły.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twoja wrażliwsza i bardziej uczuciowa strona da dziś o sobie znać, a wszystko za sprawą osoby, która pozwoli ci się przed nią otworzyć. Nie zawiedzie twojego zaufania - znajdziesz w niej swoją bratnią duszę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Impulsywnie zechcesz kupić pewną rzecz, której nie jest ci teraz szczególnie potrzebna. Lepiej przyjrzyj się swoim finansom i oceń, czy nie ulegasz zbyt mocno rozrzutności.

W Chinach rozpoczął się Rok KrólikaHoroskop chiński 2023 [dla wszystkich znaków zodiaku]

Horoskop dzienny - Wodnik

Twoja koncentracja nie będzie dziś w formie, więc unikaj zajęć, które wymagałby od ciebie dokładności lub punktualności. Nie podejmuj też spontanicznych decyzji. Zostaw to na sobotę.

Horoskop dzienny - Ryby

Zechcesz odmiany - może to być nowa fryzura, styl ubierania, potrawy, których wcześniej nie próbowałeś. Jeśli dziś zaszalejesz, nie pożałujesz swojej decyzji.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: