Horoskop na weekend 21-22 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 21-22 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka? Czy będziesz skłonny do refleksji? Kto zasługuje na odpoczynek? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Baran

Baronowi patronuje żywioł ognia. W związku z tym osoby spod tego znaku są silne, pewne siebie i przebojowe. Takie też będą w weekend. Mogą liczyć na towarzyskie spotkanie, które zaowocuje relacją na dłużej.

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Byk

Choć Byki to osoby twardo stąpające po ziemi, w weekend pozwolą sobie na odrobinę szaleństwa. Nie powinny one jednak roztrwaniać majątku. Niebawem nadejdą spore wydatki. 

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Bliźnięta

Bliźnięta zaskoczy pewna informacja, którą będą analizować przez najbliższe dni. Tym samym wrócą do przeszłości i zaczną wspominać dobre czasy. Nieprzychylne znaki: Koziorożec, Rak, Skorpion i Strzelec.

Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2023 roku. Podwyżka świadczenia

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Rak

Osoby spod tego znaku będą bujać w obłokach i rozmyślać o wymarzonym kochanku. Raki w związku powinny uważać, jeśli nie chcą mieć w najbliższej przyszłości kłopotów. Przelotny flirt może przerodzić się w coś większego i skrzywdzić niewinnych. 

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Lew

Osoby spod znaku Lwa powinny zastanowić się nad swoim postępowaniem. W ostatnim czasie mogły sprawić ból bliskim i nadszarpnąć ich zaufanie. Nie wszystko jest stracone. Warto zwrócić się o poradę Raka.

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Panna

W weekend osoby spod znaku Panny powinny pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku - długi spacer, wyjście do dobrej restauracji czy wizyta w muzeum. Poza tym będzie na nie czekać drobna niespodzianka, która rozświetli pochmurne dni. 

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Waga

Osoby spod znaku Wagi będą sprawiały wrażenie zagubionych. Wszystko za sprawą obniżonej pewności siebie. Spokojnie, to chwilowe i minie wraz z początkiem nowego tygodnia. Przychylne znaki: Strzelec, Rak, Bliźnięta.

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Skorpion

Skorpiony odczują wypalenie zawodowe, dlatego w weekend powinny zregenerować siły, a przede wszystkich przemyśleć, czy nie chcą zmienić pracy. Głównym impulsem będzie rozwój. Osoby spod tego znaku nie lubią stać w miejscu.

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca dojdą do wniosku, że gdzieś popełniły błąd. Zaczną analizować relacje z bliskimi i znajdą odpowiedź na nurtujące je pytania. Problemy rozwiąże nie kłótnia, a poważna i spokojna rozmowa.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Koziorożec

Trwa astrologiczny miesiąc Koziorożca. Osobom urodzonym pod tym znakiem patronuje żywioł ziemi, co sprawia, że są bardzo praktyczne. Ich pragmatyczne podejście do życia szczególnie przyda się w weekend. Będą musieli się zmierzyć się z dużymi wyzwaniami.

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Wodnik

Wodniki są perfekcjonistami i dążą do postawionych sobie celów. W weekend odczują one jednak zmęczenie. Muszą pamiętać o tym, aby nie narzucać sobie tempa. Małymi krokami również dojdą do upragnionej mety.

choroba (zdjęcie ilustracyjne)L4 na żądanie w Polsce? Jankowski: "To odciążyłoby poradnie i przychodnie"

Horoskop na weekend 21-22 stycznia - Ryby

Ryby utoną w oceanie wspomnień. Dojdą jednak do wniosku, że nie warto roztrząsać tego, co już było. Czas odciąć przeszłość grubą kreską i zacząć budować nowe. Przychylne znaki: Skorpion, Koziorożec i Bliźnięta.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: