Horoskop tygodniowy 16-22 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 16-22 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, jaki tydzień cię czeka i jakie wyzwania staną na twojej drodze? Koniecznie odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Ostatnio w twojej pracy panuje przyjazna atmosfera, ale może dałoby się zrobić coś, żeby było jeszcze lepiej? Wspólne wyjście integracyjne brzmi jak plan. Dla samotnych Baranów to dobry czas na nawiązywanie nowych znajomości, masz powodzenie, wykorzystaj swój urok. We wtorek dostaniesz pewną propozycję. Nie odrzucaj jej od razu, daj sobie chwilę na zastanowienie, może okaże się korzystna?

Zobacz wideo Przełomowy moment dla turystyki kosmicznej. Sukces lotu Virgin Galactic

Horoskop tygodniowy - Byk 

Byki muszą w końcu postawić na spokój i odpoczynek. Ostatni czas był trudny, a ty wyczerpałeś baterie. Daj sobie czas na odzyskanie energii. W weekend będziesz cieszył się sporym zainteresowaniem w swoim otoczeniu - propozycje wspólnych wyjść będą padały jedna za drugą, ale nie zmieniaj swoich planów na każde zawołanie znajomych. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta 

Bliźnięta pomiędzy imprezami, konferencjami, flirtami i spotkaniami ze znajomymi w końcu znajdą więcej czasu dla rodziny. Szykuje się spotkanie u dziadków? Nie zastanawiaj się, spędź z nimi czas, będzie naprawdę miło. Choć nigdy się do tego nie przyznasz, twoja więź z krewnymi jest bardzo silna, przy bliskich znów poczujesz się pomocny/-a. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

horoskop - zdjęcie ilustracyjne Horoskop miłosny na 2023 [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop tygodniowy - Rak 

Wszelkie plotki mogą w tym tygodniu okazać się zgubne - konsekwencje w końcu nadejdą, dlatego uważaj na niesprawdzone informacje i nie powielaj ich. Małe śledztwo może ci pomóc odkryć pewną tajemnicę, którą na razie lepiej zachować dla siebie. Skup się na obowiązkach i wypełniaj je sumiennie. Nie ufaj deklaracjom Strzelca, nie pierwszy raz będzie chciał cię wykorzystać. 

Horoskop tygodniowy - Lew 

Po 19 stycznia twój nastrój może zmienić się diametralnie - zresztą nie bez powodu. Rzeczywistość zacznie cię przytłaczać. Nie bój się mówić o swoich uczuciach i obawach. Masz przy sobie kogoś, kto nie tylko wysłucha, ale zrobi wszystko, by ci pomóc. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb. Rodzinne spotkania mogą skończyć się katastrofą - poltykę lepiej omijaj z daleka. 

Horoskop tygodniowy - Panna 

Ten tydzień będzie dla Panien naprawdę szalony. Niezrozumiałe maile, dziwne komunikaty, pomylone daty - lepiej się pilnuj. Postaraj się nie denerwować zbytnio - obróć drobną pomyłkę w żart, a atmosfera mocno się poluźni. Najlepsze lekarstwo na trudne dni? Rozmowa z bliską osobą, może wyjdźcie razem na kawę i ciastko? Nie zaszkodzi ruszyć się z domu. 

Wojsko Polskie, zdjęcie ilustracyjne Kwalifikacja wojskowa 2023. Które roczniki dostaną wezwania? [LISTA]

Horoskop tygodniowy - Waga 

Nadal nie możesz przeboleć, że ktoś inny został doceniony w pracy i czujesz się niezauważony/-a? Pamiętaj, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przed tobą dużo pracy, ale nagroda, która w końcu nadejdzie - naprawdę cię usatysfakcjonuje. Nie poddawaj się. Pojawi się też okazja na dodatkowe pieniądze. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion 

U Skorpionów sporo się będzie dziać w tym tygodniu. Podróże, delegacje, spotkania ze znajomymi, trudno nadążyć, ale jakoś uda ci się wszystko ogarnąć. W całym tym zamieszaniu nie zapomnij o bliskich. Nigdy nie jest za późno na romantyczną kolację we dwoje czy realizację przyjemnych planów. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec 

Strzelec powinien uważać. W tym tygodniu ktoś będzie próbował sprowokować go w pracy. Nie daj się wciągnąć w głupie gierki, szkoda energii. Zadbaj o uczucia seniorów w rodzinie, bo w tym tygodniu zapominalstwo będzie naprawdę dużą wpadką. Chcesz podnosić swoje kompetencje? Nie czekaj, znajdź kurs i się zapisz. Nic się samo nie zrobi. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec 

Koziorożce w tym tygodniu powinny skupić się na swoim zdrowiu. Zróbcie wszystkie podstawowe badania. Jeśli wyjdą dobrze, to przecież nie będzie stracony czas. Warto sprawdzić. A jeśli coś będzie nie tak - nie panikujcie, poczekajcie na opinię lekarza. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik 

Wodniki od początku tygodnia poczują, że są w stanie zrobić wszystko. Dawno nie mieliście tak wiele energii. Uważaj, może się to okazać trudne do zniesienia dla niektórych osób. Odpuść im, szkoda twojej energii na kłótnie, lepiej spożytkować ją na nowy projekt. Na horyzoncie sporo miłosnych pokus. Uważaj, komu się nimi chwalisz. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Nie masz jeszcze upominków dla babci i dziadka? Pamiętaj, najlepsze prezenty to te prosto z serca, a nie z supermarketu. Dla waszych bliskich liczy się przede wszystkim pamięć i wspólnie spędzony czas. W pracy zapowiada się spokój, choć wśród współpracowników może dojść do zgrzytu, w którym to właśnie ty będziesz rozjemcą. Spójrz na sprawę obiektywnie i na chwilę zapomnij o tym, jakie macie osobiste relacje. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: