Horoskop miłosny na 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny na 2023 rok przynosi dobre wiadomości. Regentem będzie nie Jowisz, a Mars. Oznacza to, że będzie to najlepszy czas na realizowanie marzeń i życzeń - także tych uczuciowych. Co cię czeka? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop miłosny na 2023 - Baran

Od osób spod znaku Barana bije pewność siebie. Siły dodadzą im miłosne uniesienia, których brak w 2023 roku nie będzie im doskwierał. Nie daj jednak nikomu wejść sobie na głowę. Pomyśl o stabilizacji. 

Horoskop miłosny na 2023 - Byk

Poczujesz przypływ gotówki, co pozytywnie wpłynie na twoje relacje. Poczujesz się silny i niezależny. Nie będziesz zadręczał nikogo swoimi problemami. Pamiętaj jednak, że finanse nie są najważniejsze. Zainteresuj się tym, co czuje druga osoba.

Horoskop miłosny na 2023 - Bliźnięta

Przed tobą nostalgiczny czas. Będziesz wracał do momentów, które już dawno minęły. Miej się na baczności. Wspomnienia mogą cię pogrążyć. Spróbuj je wykorzystać do odbudowy i wzmocnienia aktualnych relacji.

Horoskop miłosny na 2023 - Rak

Nie będziesz mógł się oprzeć czarującej pokusie. Pojawi się ktoś, kto zawładnie twym sercem - prawdopodobnie drugi Rak, Skorpion bądź Ryby. Wykaże się romantyzmem, wrażliwością i ciepłem. Jeśli jesteś w związku, uważaj na flirty.  

Horoskop miłosny na 2023 - Lew

W 2023 roku jasno określisz swoje cele, do których będziesz dążył. Nie zapomnisz również o swoich potrzebach. Te wygórowane zniechęcą twojego partnera. Możesz liczyć na zainteresowanie osób spod znaku: Wodnika, Koziorożca i Raka.

Zobacz wideo Jacek Rozenek nie wierzy już w miłość? "Pierwsze pięć lat małżeństwa to była bajka"

Horoskop miłosny na 2023 - Panna

Odniesiesz sukces na wielu płaszczyznach. W najbliższym czasie możesz liczyć na przypływ mocnych uczuć i przeżyć. Coś za coś - czeka cię także dużo obowiązków i nerwów. Miną szybko. 

Horoskop miłosny na 2023 - Waga

Uświadomisz sobie, że życie w pojedynkę bywa trudne i męczące. Będziesz miał dość. Wagi w związku czeka kryzys. Aby go uniknąć, muszą zmienić podejście. Zamiast brać, zacznij dawać. 

Horoskop miłosny na 2023 - Skorpion

Skorpiony wyjdą z cienia. W 2023 roku nie będą siedzieć w ciemnym kącie. Zrzucisz z ramion to, co ci od dawna ciążyło. To dobry czas na znalezienie spokoju i zapuszczenie korzeni.  

Horoskop miłosny na 2023 - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca dopadnie frustracja, którą wywoła stagnacja i rutyna. Będziesz musiał zmierzyć się z własnymi demonami i odpowiedzieć sobie na ważne pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz.

Horoskop miłosny na 2023 - Koziorożec

W sferze uczuciowej osoby spod znaku Koziorożca są bardzo ostrożne, ale i nieśmiałe. Zwykle nie wychodzą z inicjatywą, czekają na krok drugiej strony. Otwórz się, a twoje problemy uczuciowe znikną. Mars będzie ci sprzyjał. 

Horoskop miłosny na 2023 - Wodnik

Mimo potrzeby ciepła, ty sam będziesz zachowawczy. W tym wszystkim znajdź balans, harmonię i złoty środek, a wszystko ułoży się po twojej myśli. Przede wszystkim pamiętaj, że ideały nie istnieją. Przychylny ci będzie: Lew, Koziorożec i Rak.

Horoskop miłosny na 2023 - Ryby

Dla osób spod znaku Ryby, które wciąż poszukują bliskiej relacji, jest szansa na nową znajomość. Ktoś wpadnie do twojego życia i w nim namiesza. Nie bój się zmian. Przestań analizować, układać bilans zysków i strat.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: