Horoskop na weekend 14-15 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki weekend czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 14 i 15 stycznia 2023 roku.
Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Horoskop na weekend - Baran

 • Barany nie powinny wątpić w swoje umiejętności. Jeśli chcecie przedstawić komuś swój plan, to warto się odpowiednio do tego przygotować. Macie dar przekonywania, ale przede wszystkim bardzo mocne argumenty.

Horoskop na weekend - Byk

 • Nie pozwólcie, by pewne negatywnie nastawione osoby były w stanie zasiać wątpliwości w wasze plany czy zamiary. Jesteście pewni swoich decyzji i tego się trzymajcie. 

Horoskop na weekend - Bliźnięta

 • Bliźnięta będą bardziej optymistycznie nastawione do świata i innych. Możecie więc polepszyć każdą relację - z rodziną, kimś znajomym lub poznać kogoś, kogo zafascynujecie swoją otwartością. 

Horoskop na weekend - Rak

 • Raki zbyt długo czekają z podjęciem jakiegoś działania. Zwlekanie sprawia, że macie coraz mniej motywacji i wiary w to, że się uda. Niestety, działa to jak samospełniająca się przepowiednia. 

Co zrobić żeby okna nie parowały? Parujące okna? Przydatne sposoby na pozbycie się wilgoci z domu

Horoskop na weekend - Lew

 • Lwy powinny uważać na niezdrowy nadmiar - pracy, obowiązków, używek, jedzenia. Macie ogromne pragnienie życia, ale tę energię kumulujecie nie tak, jak trzeba. Porozmawiajcie o tym z kimś, komu ufacie.

Horoskop na weekend - Panna

 • Wasze pomysły mogą zostać zrealizowane bez najmniejszych problemów. Na dodatek zyskacie przychylność swoich bliskich, którzy z chęcią wam pomogą. Poczujecie się ważni, a wsparcie rodziny doda wam skrzydeł. 

Horoskop na weekend - Waga

 • Z trudnością przyjdzie wam spędzać czas w towarzystwie innych osób. Ewidentnie potrzebujecie więcej chwil dla siebie. Jesteście przemęczeni i coraz trudniej będzie wam to ukryć. 

Horoskop na weekend - Skorpion

 • Skorpiony będą musiały znaleźć kompromis między marzeniami a rzeczywistością. Nie oznacza to jednak, że musicie zaprzepaszczać wszystko, do czego dążycie. Weźcie po prostu pod uwagę to, że niektóre marzenia spełnicie później. 

Horoskop na weekend - Strzelec

 • Możecie nawiązać nowe, bardzo ciekawe znajomości - o ile dacie się przekonać do wyjścia z domu. W takiej sytuacji czeka was wiele niespodzianek, które sprawią wam dużo radości. W niedzielę skupcie się na bliskich i rodzinie.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (zdjęcie ilustrujące) Emerytura 2023. Rekordowa waloryzacja świadczenia. O ile wzrośnie?

Horoskop na weekend - Koziorożec

 • Koziorożce w ostatnich dniach bujały w obłokach. W weekend musicie zejść na ziemie i przeanalizować wady i zalety jakiegoś pomysłu, który może wpłynąć nie tylko na wasze życie. Nie zdziwcie się, jeśli komuś nie będzie to pasowało. 

Horoskop na weekend - Wodnik

 • Wodniki powinny bardziej szczerze i otwarcie mówić o swoich uczuciach i potrzebach. Dzięki temu pogłębicie nowe, jak i te dłuższe relacje. Spróbujcie odpowiedzieć sobie na ważne pytania, dotyczące waszego związku. 

Horoskop na weekend - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą bardziej wyrozumiałe dla innych osób. W weekend spędźcie więcej czasu z osobami, które lubicie i które was inspirują. Single z kolei mogą liczyć na udane randki. 
Więcej o: